Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Hu og Hei Gampeløpet 6. oktober 2018

Klasse: Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Ulvensøen

NTNUI

2:38:26

+0:00

8:48

2.

Karen Oline Kolstad

NTNUI

2:49:57

+11:31

9:26

3.

Audhild Bakken Rognstad

Emblem IL

2:51:00

+12:34

9:30

3.

Maren Jansson Haverstad

NTNUI

2:51:00

+12:34

9:30

5.

Marta Ulvensøen

NTNUI

3:05:59

+27:33

10:19

6.

Anu Tuomisto

NTNUI

3:06:07

+27:41

10:20

7.

Kristine Fjeldbo

Tyrving

3:06:10

+27:44

10:20

8.

Åsne Skram Trømborg

NTNUI Orientering

3:06:25

+27:59

10:21

9.

Oline Horten

NTNUI

3:07:44

+29:18

10:25

10.

Natalie Blomseth

NTNUI

3:12:57

+34:31

10:43

11.

Ida Herud

Fossum Orientering

3:27:56

+49:30

11:33

12.

Sylvia Nordskar

PwC

3:27:57

+49:31

11:33

13.

Frida Øygard

NTNUI

3:28:39

+50:13

11:35

14.

Ingunn Egeberg Vári

NTNUI

3:31:13

+52:47

11:44

15.

Lise Gaupset

Ø B Fanklubb & Idrettslag

3:37:40

+59:14

12:05

16.

Aurora Fossøy

NTNUI

3:39:53

+1:01:27

12:12

17.

Silje Arntzen

NTNUI

3:39:54

+1:01:28

12:13

18.

Anna Jensen

NTNUI Langrenn

3:45:03

+1:06:37

12:30

19.

Elin Granstedt

NTNUI

3:49:26

+1:11:00

12:44

20.

Emma Arnesen

Byåsen IL

3:49:27

+1:11:01

12:44

20.

Hannah Malmei

NTNUI

3:49:27

+1:11:01

12:44

22.

Kristin Lønsethagen

NTNUI

3:50:42

+1:12:16

12:49

23.

Synnøve Bruland

NTNUI

3:50:43

+1:12:17

12:49

24.

Ingeborg Treu Røe

NTNUI

3:50:46

+1:12:20

12:49

25.

Silje Uhlen Maurset

NTNUI

3:53:01

+1:14:35

12:56

26.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL orientering

3:58:51

+1:20:25

13:16

26.

Ane Valås

Byåsen IL

3:58:51

+1:20:25

13:16

28.

Mona Høysæter Fenstad

Wing OK

4:02:56

+1:24:30

13:29

29.

Eiril Fuglem Renå

Hommelvik IL

4:05:06

+1:26:40

13:37

30.

Eva Tesarova

Wing OK

4:05:17

+1:26:51

13:37

31.

Sara m

"Bøcks ""toppidrett"""

4:07:17

+1:28:51

13:44

32.

Elise Bryn

NTNUI Langrenn

4:07:25

+1:28:59

13:44

33.

Nina Birkeland

NTNUI

4:07:36

+1:29:10

13:45

34.

Stina Sandberg

NTNUI

4:07:47

+1:29:21

13:45

35.

Ingrid Tveten

NTNUI

4:07:51

+1:29:25

13:46

36.

Tone Almås

Il Leik

4:08:41

+1:30:15

13:48

37.

Mali Gederaas Kanstad

NTNUI

4:11:56

+1:33:30

13:59

38.

Mari Basberg

Freidig

4:12:31

+1:34:05

14:01

39.

Ingvild Ramtvedt Næsset

NTNUI

4:14:51

+1:36:25

14:09

40.

Kristine Døsvik

4:20:07

+1:41:41

14:27

41.

Ingvild Christoffersen Fleisje

Lillomarka

4:20:08

+1:41:42

14:27

42.

Valborg Madslien

4:20:23

+1:41:57

14:27

43.

Benedikte T. Smenes

CERG

4:20:51

+1:42:25

14:29

44.

Jenny Persson

Byåsen IL

4:23:38

+1:45:12

14:38

45.

Hanne Vefsnmo

Byåsen IL

4:24:06

+1:45:40

14:40

46.

Live Bredholt Jørgensen

NTNUI

4:26:36

+1:48:10

14:48

47.

Nanna Norderud

NTNUI

4:26:57

+1:48:31

14:49

48.

Marit Nersten

NTNUI

4:27:01

+1:48:35

14:50

49.

Line Hovdenak Lyng

Nidarøst OK

4:27:33

+1:49:07

14:51

50.

Synne Kathinka Bertelsen

Turtrusa

4:29:44

+1:51:18

14:59

51.

Kari Ravnestad Kjørholt

NTNUI

4:30:14

+1:51:48

15:00

52.

Helene Omdal

NTNUI

4:30:15

+1:51:49

15:00

53.

Elise Rivenes Hagen

Løkka vin og løpeforening

4:30:16

+1:51:50

15:00

54.

Vilde Naja Moi

Team Elgefaret

4:30:26

+1:52:00

15:01

55.

Sunniva Omdal

Sandnes IL

4:30:42

+1:52:16

15:02

56.

Åse Bergan

Nydalens SK

4:30:43

+1:52:17

15:02

57.

Ellen Marie Ariansen

Lillomarka OL

4:30:45

+1:52:19

15:02

58.

Marthe Holm Frelchaug

Spiterstulen bre- og fjellførere

4:31:25

+1:52:59

15:04

59.

Ida Svensson

Turtrusa

4:31:26

+1:53:00

15:04

60.

Anne Melkild

Freidig

4:32:20

+1:53:54

15:07

61.

Hedvig Åstebøl

NTNUI

4:34:32

+1:56:06

15:15

62.

Kristine Birkeli

Team SKT

4:34:34

+1:56:08

15:15

63.

Maria Thonhaugen Raastad

4:34:41

+1:56:15

15:15

64.

Johanne Garcia de Presno

NTNUI

4:34:57

+1:56:31

15:16

65.

Gry Emilie Granstedt

NTNUI

4:35:10

+1:56:44

15:17

66.

Kamilla Saltermark

NTNUI

4:35:25

+1:56:59

15:18

67.

Elise Langkaas

NTNUI

4:36:49

+1:58:23

15:22

68.

Amanda Borge Byrkjeland

NTNUI Langrenn

4:36:52

+1:58:26

15:22

68.

Ingvild Bratlie

NTNUI

4:36:52

+1:58:26

15:22

70.

Thea Herberg

NTNUI

4:37:17

+1:58:51

15:24

71.

Trine Disch Kihle

NTNUI

4:42:40

+2:04:14

15:42

72.

Ingvild Brekke

NTNUI

4:42:48

+2:04:22

15:42

73.

Ida Rongved

NTNUI

4:42:59

+2:04:33

15:43

74.

Anne Eiken

Kongsberg OL

4:43:33

+2:05:07

15:45

75.

Nora Graffer

NTNUI

4:43:57

+2:05:31

15:46

76.

Johanne Bratland Tjernshaugen

OK Moss

4:45:19

+2:06:53

15:51

77.

Hildegunn Heggøy

NTNUI

4:47:33

+2:09:07

15:58

77.

Ingeborg Ellegaard Melby

NTNUI orientering

4:47:33

+2:09:07

15:58

77.

Ingvild Wang

NTNUI

4:47:33

+2:09:07

15:58

80.

Solveig Aamlid

NTNUI

5:25:44

+2:47:18

18:05

80.

Astrid Marthinsen

Timini Alumni

5:25:44

+2:47:18

18:05

82.

Signe Bredholt Jørgensen

Sandefjord OK

5:40:48

+3:02:22

18:56

82.

Anine Valsø Sann

Sandefjord OK

5:40:48

+3:02:22

18:56

84.

Ragnhild Rosten

NTNUI Langrenn

6:02:20

+3:23:54

20:07

85.

Moa Larsson

Team Moax

6:10:56

+3:32:30

20:36

86.

Karoline Dahl Fosby

NTNUI

6:19:10

+3:40:44

21:03

86.

Kristine Ausen

NTNUI

6:19:10

+3:40:44

21:03

86.

Maja Fjellstad Knutsen

Porsgrunn OL

6:19:10

+3:40:44

21:03

86.

Siri Stensgård

NTNUI

6:19:10

+3:40:44

21:03

90.

Elisabeth Brevik

NTNUI

7:19:33

+4:41:07

24:25

Brutt

Kristin Jæger

Wing OK

1:53:42

Brutt

Siri Juvik

3:30:58

Brutt

Thine Hestnes

NTNUI

3:47:39

Brutt

Maria Cathrine Berg Rolke

NTNUI

3:47:39

Brutt

Kristin Helland-Hansen

NTNUI

3:57:42

Brutt

Kristin Østeberg Moan

NTNUI

4:09:06

Brutt

Simone Fenk

NTNUI

4:09:06

Brutt

Gina Didriksen

NTNUI

4:09:09

Brutt

Marte Wilson

NTNUI Friidrett

5:26:02

Brutt

Fride Midtbø Birkeland

6:15:09

Brutt

Agnes Karin Eliassen

6:15:50

Brutt

Noemi Ambauen

VørterUltra

9:26:02

Brutt

Synne H. Nybø

Norconsult

DNS

Julie Arnesen, lenge leve Moldeformen!

NTNUI

DNS

Mari Angell-Petersen

Freidig

DNS

Marit Rønning Skoglund

NTNUI

Klasse: Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Isak Bergset

Frol IL

4:01:24

+0:00

8:02

2.

Emil Granqvist

NTNUI

4:11:12

+9:48

8:22

3.

Vegard Blomseth Johnsen

NTNUI <3

4:46:53

+45:29

9:33

4.

Matias Hodne Hanisch

Kristiansand OK

5:02:29

+1:01:05

10:04

5.

Sven-Erik Markhus Kaiser

NTNUI Langrenn

5:09:54

+1:08:30

10:19

6.

Ola Keiserås

Il Leik

5:10:58

+1:09:34

10:21

7.

Sebastian Torgersen

NTNUI

5:14:58

+1:13:34

10:29

8.

Markus Glad

Emblem IL

5:21:34

+1:20:10

10:43

9.

Truls Ryum

NTNU BIL

5:27:58

+1:26:34

10:55

10.

Magnus Andersen

5:28:33

+1:27:09

10:57

11.

Anders Felde Olaussen

NTNUI

5:30:02

+1:28:38

11:00

12.

Jakob Hanserud

NTNUI/Geelmuydens gampere

5:30:40

+1:29:16

11:01

13.

Erik Gustafsson

NTNUI

5:30:47

+1:29:23

11:01

14.

Jørund Vala

NTNUI

5:31:46

+1:30:22

11:03

15.

Jørgen Tegdan

Freidig

5:34:21

+1:32:57

11:08

16.

Jostein Tandberg

Nydalens skiklubb

5:38:39

+1:37:15

11:17

17.

Thomas Berge Mjølhus

Trollelg

5:41:31

+1:40:07

11:23

18.

Håvard Mo Vaadal

NTNUI

5:41:33

+1:40:09

11:23

19.

Jørgen Kalvå Flå

OL Gaula

5:41:37

+1:40:13

11:23

20.

Christian Foyn

NTNUI

5:41:47

+1:40:23

11:23

21.

Mats Bjørnar Leirdal

IL Bjørn

5:41:49

+1:40:25

11:23

22.

Jakob Kalvig Skogan

NTNUI

5:41:53

+1:40:29

11:23

23.

Edvard Vasdal

NTNUI / Bar Alpino

5:41:54

+1:40:30

11:23

24.

Jonas Riseth

NTNUI / Bar Alpino

5:41:55

+1:40:31

11:23

25.

Mathis Dahl Fenre

NTNUI

5:41:56

+1:40:32

11:23

26.

Gunnar Wang-Haugseth

NTNUI Langrenn

5:41:59

+1:40:35

11:23

27.

Sondre Kristiansen

NTNUI

5:42:00

+1:40:36

11:24

28.

Sindre Jakobsen

Oslostudentenes IK - Langrenn

5:42:28

+1:41:04

11:24

29.

Jakob Meløy

NTNUI

5:42:37

+1:41:13

11:25

30.

Magnus Freyer

NTNUI

5:42:40

+1:41:16

11:25

31.

Jørgen Wulfsberg

Nydalens SK

5:43:58

+1:42:34

11:27

32.

Jonas Aamodt Moræus

Bratsberg

5:45:29

+1:44:05

11:30

33.

Fredrik Johannessen

Nidarøst

5:50:13

+1:48:49

11:40

34.

Jostein Mådalen

Freidig

5:50:42

+1:49:18

11:41

35.

Snorre Sulheim

Spiterstulen bre- og fjellførere

5:52:42

+1:51:18

11:45

36.

Jon Røstum

OL Gaula

5:53:25

+1:52:01

11:46

37.

Ola Singsdal

NTNUI

5:53:35

+1:52:11

11:47

38.

Thorstein Wang

NTNUI

5:53:36

+1:52:12

11:47

39.

Ivar Jevne Arnesen

NTNUI

5:53:46

+1:52:22

11:47

40.

Øystein Fruseth Christiansen

NTNUI

6:02:59

+2:01:35

12:05

41.

Johan Henrik Grøgaard

Team Tjukkihue

6:05:15

+2:03:51

12:10

42.

Marius Borge Heir

NTNUI

6:05:18

+2:03:54

12:10

43.

Even Medby

NTNUI Langrenn

6:06:51

+2:05:27

12:13

44.

Marcel Ott

NTNUI

6:09:03

+2:07:39

12:18

44.

Nikolai Ryvoll

NTNUI / Bar Alpino

6:09:03

+2:07:39

12:18

46.

Vegard Antonsen

NTNUI / Bar Alpino

6:10:16

+2:08:52

12:20

47.

Ole Jørgen Bogen Arenth

IF Sturla

6:13:24

+2:12:00

12:26

48.

Benjamin Langebeck

"Bøcks ""toppidrett"""

6:17:49

+2:16:25

12:35

49.

Marcus Braathen

NTNUI Langrenn

6:20:04

+2:18:40

12:40

50.

Jonas Okstad

Skaun IL

6:29:01

+2:27:37

12:58

51.

Jørgen Longva

Byåsen IL

6:30:46

+2:29:22

13:01

52.

Magnar Nedland

Telenor BIL

6:30:59

+2:29:35

13:01

53.

Andreas Dalen

Emblem IL

6:33:20

+2:31:56

13:06

54.

Simen Bog Vikane

NTNUI

6:33:37

+2:32:13

13:07

55.

Ole Sollien Hulbak

NTNUI

6:34:19

+2:32:55

13:08

55.

Sindre Grøstad

NTNUI

6:34:19

+2:32:55

13:08

57.

Erlend Sverdrup

NTNUI

6:34:23

+2:32:59

13:08

58.

Rune Mo-Bjørkelund

Kvam Kanoklubb

6:36:08

+2:34:44

13:12

58.

Hans Laupsa

Kvam Kanoklubb

6:36:08

+2:34:44

13:12

60.

Hervé Vicari

NTNUI Langrenn

6:36:10

+2:34:46

13:12

61.

Kasper Schei

NTNUI

6:48:11

+2:46:47

13:36

62.

Terje Blindheim

Lillomarka OK

6:50:11

+2:48:47

13:40

63.

Simon Lund Eikrem

Freidig Orientering

6:50:31

+2:49:07

13:41

64.

Sigmund Oksavik Mestad

Team SKT

6:51:34

+2:50:10

13:43

65.

Kristoffer Nesland

NTNUI

6:53:24

+2:52:00

13:46

66.

Gaute Hagen Hallingstad

NTNUI

6:57:16

+2:55:52

13:54

67.

Ola Fjelltun Stensvand

NTNUI

6:57:28

+2:56:04

13:54

67.

Vetle Andreas Gusgaard Lunde

Geelmuydens Gampere

6:57:28

+2:56:04

13:54

67.

Øystein Brittmark

Emil Øverby Racing Team

6:57:28

+2:56:04

13:54

70.

Jonas Waefler

Freidig

7:02:11

+3:00:47

14:04

71.

Anthony Leroyer

Freidig

7:10:37

+3:09:13

14:21

72.

Vemund Øvstehage

Trimsteget Akkordlag

7:12:09

+3:10:45

14:24

72.

Anders Fjell

Trimsteget Akkordlag

7:12:09

+3:10:45

14:24

72.

Fredrik Kolsgaard

Trimsteget Akkordlag

7:12:09

+3:10:45

14:24

75.

Esten Nicolai Wøien

NTNUI

7:13:42

+3:12:18

14:27

76.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

Melhus IL orientering

7:14:19

+3:12:55

14:28

77.

Sigmund Langedal Breivik

NTNUI

7:16:56

+3:15:32

14:33

78.

Lars Bergendahl

NTNUI Langrenn

7:17:26

+3:16:02

14:34

79.

Jens Winsnes

SK Heia

7:18:18

+3:16:54

14:36

80.

Einar Bjørkaas Helle

Romeriker Ultraløperklubb

7:22:08

+3:20:44

14:44

81.

RF

Notodden OL

7:26:27

+3:25:03

14:52

82.

Thomas Svensson Moen

Trondhjems Studentersangforening

7:26:31

+3:25:07

14:53

83.

Sondre Lomeland

OK Ålgård

7:48:03

+3:46:39

15:36

83.

Halvor Dagssøn Landsverk

IF Ørn

7:48:03

+3:46:39

15:36

85.

Jacob van Pelt

HH8

8:02:09

+4:00:45

16:04

85.

Sondre Strande Dahl

HH8

8:02:09

+4:00:45

16:04

87.

Joachim Klungseth

NTNUI

8:04:15

+4:02:51

16:08

88.

Trond Møretrø

Kolbotn og Skimt Orienteringslag

8:04:54

+4:03:30

16:09

89.

Simen Wahlstrøm

Mysil Bergsprekkens sønner

8:06:31

+4:05:07

16:13

89.

Hans-Marius Klevmoen

Mysil Bergsprekkens sønner

8:06:31

+4:05:07

16:13

91.

Eivind Juvik

Statens vegvesen BIL

8:18:24

+4:17:00

16:36

92.

Anders Aamodt Resell

NTNUI

8:19:04

+4:17:40

16:38

93.

Herman Stenseth

Placebo

8:19:09

+4:17:45

16:38

94.

Håvard Sneis

Team Storms OL ELITE U22

8:19:10

+4:17:46

16:38

95.

Andreas Bjørshol

Team Storms OL ELITE U24

8:19:13

+4:17:49

16:38

96.

Frode Hallberg

9:17:06

+5:15:42

18:34

Brutt

Kasper Ryum

Politihøgskolen Bodø

1:53:43

Brutt

Magnus Drivenes

Geelmuydens Gampere

2:34:14

Brutt

Eivind Rømcke

Geelmuydens Gampere

2:34:14

Brutt

Mattis Holt

Freidig

2:36:20

Brutt

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

2:41:19

Brutt

Vegard Jarvis Westergård

NTNUI

2:44:31

Brutt

Jonas Klausen Espedal

NTNUI

2:45:40

Brutt

Simen Eid Nielsen

NTNUI

2:56:23

Brutt

Håkon Fruseth Christiansen

NTNUI

2:56:26

Brutt

Bjørn Anders Flågen

Heming Orientering

3:03:48

Brutt

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

3:05:04

Brutt

Jørgen Madslien

NTNUI

3:06:28

Brutt

Rein Helle Mårdalen

Freidig

3:07:45

Brutt

Oscar Lyngen

Freidig

3:12:43

Brutt

Sebastian Aas

OL Trollelg

3:14:53

Brutt

Ole Einar Brækken

Byåsen Gubbehufsere

3:15:12

Brutt

Bjarne Valås

Byåsen IL

3:16:03

Brutt

Sverre Bang Støeng

NTNUI

3:21:51

Brutt

Peter Nordbrøden

NTNUI

3:23:10

Brutt

Eigil Lyng

Byåsen IL

3:25:41

Brutt

Jonas Unsgård

IL Leik

3:32:38

Brutt

Sondre Haugen Lima

Ammerudhellingas lystige løpelag

3:35:20

Brutt

Hilmar Nypan Claes

NTNUI Ski og Fjellsport

3:35:25

Brutt

Steinar Kollerud

Lillomarka OL

3:37:16

Brutt

Mathias Bjugan

Wing OK

3:37:24

Brutt

Mads Fornes

NTNUI

3:37:28

Brutt

Halvor Johansen Mære

NTNUI

3:37:45

Brutt

Tore Blokkum

Svorkmo

3:41:58

Brutt

Henrik Langeland

NGI

3:41:58

Brutt

Bjarne Nes

3:41:59

Brutt

Øyvind Berg

NTNUI

3:43:03

Brutt

Amund Garsrud Tvedt

Stavanger Orienteringsklubb

3:45:20

Brutt

Erlend Nydal

NTNUI

3:47:02

Brutt

Johannes Urdahl Haugen

3:54:00

Brutt

Bjørn Balstad

Byåsen Festlangrenn

3:54:01

Brutt

Johannes Høysæter

Wing OK

4:02:51

Brutt

Eivind Lona

Wing OK

4:04:33

Brutt

Morten Korsvold

Wing OK

4:05:55

Brutt

Bastian Solbakken

IF Frøy

4:07:24

Brutt

Fredrik Widerøe

NTNUI

4:16:16

Brutt

Anders Magnus W. Liberg

Veidekke BIL

4:16:34

Brutt

Håvard Landsverk Grim

Vi som vil ha Urge på 1,5 L flaske IL

4:24:20

Brutt

Sturle Omdal

Sandnes IL

4:24:38

Brutt

Fredrik Andreassen

NTNUI

4:24:54

Brutt

Anders Gjølstad Røhnebæk

Brandval Kongsvinger OK

4:25:04

Brutt

Geir Arnesen

Freidig

4:25:49

Brutt

Jørgen Berg Lauvsnes

Norconsult

4:30:41

Brutt

Jon Møretrø

Kolbotn og Skimt

4:31:16

Brutt

Odd-Einar C. Nervik

Vear IF

4:35:05

Brutt

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

4:35:52

Brutt

Lars Singsdal

Gimle IF

4:36:24

Brutt

Max Robertson

NTNUI

4:43:39

Brutt

Andreas Faanes

NTNUI Langrenn

4:44:31

Brutt

Eivind Sjøgren Olsen

Trondheim

4:44:51

Brutt

Viljar Johan Femoen

OK Moss

4:45:26

Brutt

Sindre Natland Bjørnstad

Fana IL

4:45:49

Brutt

Styrk Almeland Bleie

Varegg

4:45:50

Brutt

Bjørnar Almeland

Fana IL

4:45:50

Brutt

Tarjei Holo

Fossum IF

4:46:26

Brutt

Erik Hallberg

Equinor Bergen BIL

5:02:06

Brutt

Arne Dybdahl

Lino Marna OL

5:13:11

Brutt

Lars Berge Owren

Freidig

5:22:45

Brutt

Kristian Fredrik Klepp Thorbjørnsen

HC Alumni

5:25:45

Brutt

Leonard Faubel

NTNUI Friidrett

5:26:18

Brutt

Ole Kristian Rønning

HH8

5:26:19

Brutt

Preben Hoel

NTNUI Dykkergruppa

5:37:19

Brutt

Martin Rønning

NTNUI Dykkergruppa

5:37:19

Brutt

Jørgen Haaland

Team Storms OL ELITE U23

5:50:29

Brutt

Tarjei Vefring Stordal

Team Storms OL ELITE U22

5:50:29

Brutt

Hallvard Skrede

NTNUI, Studentlekene

5:50:29

Brutt

Mats Kjær

Tommelløse snekkere

5:50:37

Brutt

Anders Schjølberg

Vågå IL

5:55:22

Brutt

Snorre Gjertsen Barkbu

NTNUI

6:01:30

Brutt

Max Bergström

Team Moax

6:10:56

Brutt

Eirik Søreide Hansen

NTNUI

7:19:34

DNS

Ivar Marthinusen

NTNUI

5:15:15

DNS

Joachim Eide

Flyfemkamp

DNS

Jostein Gjevre

NTNUI / Bar Alpino

DNS

Jørgen Haugum

NTNUI

DNS

KyongSa Ri

BUL IL Tromsø

DNS

Martin Borge Heir

Fossum IF

DNS

Robert Lervik

Vi som vil ha Urge på 1,5 L flaske IL

DNS

Sindre Østgulen Deisz

NTNUI

DNS

Terje Hyldmo

ck nor

DNS

Torleif Sandnes

Itema AS

DNS

Tormod Kleppa

Lillehammer OK

DNS

Eirik Bruland

Geelmuydens Gampere

DNS

Eskil Søreng Stein

Flyfemkamp

DNS

Frank Sandberg

Flyfemkamp

DNS

Glenn Müller

Flyfemkamp

DNS

Gustav Ruø

Freidig

DNS

Henrik Alvestad

Team SKT

Klasse: Veteran Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Lillealtern

Selbu OK

3:37:20

+0:00

12:04

2.

Anders Waage

Freidig

4:10:10

+32:50

13:53

2.

Atle Støyva

Breimsbygda Il

4:10:10

+32:50

13:53

4.

Edvin Helle

Askvoll og Holmedal Il

4:11:38

+34:18

13:58

5.

Harald Fløgstad

Freidig

4:21:06

+43:46

14:30

6.

Viggo Schei

Skanska Aktiv

4:36:18

+58:58

15:21

7.

Frank Bjarkø

Wing OK

5:26:35

+1:49:15

18:08

8.

Nils Olav Vennevik

Freidig

6:12:35

+2:35:15

20:41

9.

Nils Holte

NTNU bil

6:20:29

+2:43:09

21:08

10.

Ole Harbitz

Friskis og svettis

7:18:33

+3:41:13

24:21

10.

Tor Guttorm Syvertsen

Gauken

7:18:33

+3:41:13

24:21

12.

Robert Strøm

Wing OK

7:24:02

+3:46:42

24:40

Brutt

Inge Nørstebø

Skanska

4:01:51

Brutt

Peter Carlsen

Sturla IL

4:53:48

Brutt

Petter Næss

Oppsal

5:07:18

Savnet

C.G. Armfeldt

Sverige

Klasse: Parløp Ungdom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Schjølberg

Tynset IF

3:10:20

+0:00

10:34

1.

Mikkel Holt

Freidig

3:10:20

+0:00

10:34

1.

Tobias Alstad

Frol IL

3:10:20

+0:00

10:34

4.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

3:53:46

+43:26

12:59

4.

Emil Grønli

Freidig

3:53:46

+43:26

12:59

4.

Emil Reinertsen Leroyer

Freidig

3:53:46

+43:26

12:59

7.

Ane Malene Kolstad

Freidig

4:08:28

+58:08

13:48

7.

Birgit Dorthea Kleppa Madslien

Lillehammer OK

4:08:28

+58:08

13:48

7.

Mari Eidsmo

Freidig

4:08:28

+58:08

13:48

Brutt

Jostein Mauseth Rø

Freidig

3:52:12

Brutt

Petter Andreas Lona

Wing OK

4:08:16

DNS

Ole Gunnar Kleppa Madslien

Lillehammer OK

Klasse: Superbabes

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Ulvensøen

NTNUI

5:14:05

+0:00

10:28

2.

Maren Jansson Haverstad

NTNUI

5:25:39

+11:34

10:51

2.

Audhild Bakken Rognstad

Emblem IL

5:25:39

+11:34

10:51

4.

Åsne Skram Trømborg

NTNUI Orientering

6:06:38

+52:33

12:13

5.

Anna Jensen

NTNUI Langrenn

6:38:20

+1:24:15

13:16

5.

Frida Øygard

NTNUI

6:38:20

+1:24:15

13:16

7.

Ingunn Egeberg Vári

NTNUI

6:43:31

+1:29:26

13:27

8.

Synnøve Bruland

NTNUI

6:48:22

+1:34:17

13:36

9.

Kristin Lønsethagen

NTNUI

6:49:07

+1:35:02

13:38

10.

Ingvild Bratlie

NTNUI

8:02:08

+2:48:03

16:04

11.

Ingvild Ramtvedt Næsset

NTNUI

8:14:30

+3:00:25

16:29

12.

Kamilla Saltermark

NTNUI

8:19:04

+3:04:59

16:38

13.

Hildegunn Heggøy

NTNUI

9:04:33

+3:50:28

18:09

13.

Ingeborg Ellegaard Melby

NTNUI orientering

9:04:33

+3:50:28

18:09

13.

Ingvild Wang

NTNUI

9:04:33

+3:50:28

18:09

Klasse: Superveteran

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Fløgstad

Freidig

8:06:57

+0:00

16:13

2.

Edvin Helle

Askvoll og Holmedal Il

8:30:32

+23:35

17:01

3.

Atle Støyva

Breimsbygda Il

8:38:15

+31:18

17:16

Klasse: Superidiot

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jacob Berg Lofthus

NTNUI

12:45:00

+0:00

42:30

1.

Per Øyvind Valen

NTNUI Orientering

12:45:00

+0:00

42:30


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

7 oktober 2018, 13:20:27

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

342

Antall startet:

321