Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

WOC 13 13. august 2010

Klasse: D13

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

15:48

+0:00

2.

Sara Græsli

Hamar

17:39

+1:51

3.

Gina Granstedt

Halden SK

18:02

+2:14

4.

Dorte Narum

Valset/Stange

18:51

+3:03

5.

Ingrid Lundanes

Emblem

19:08

+3:20

6.

Ida-Marie Hansen

Sørreisa OL

19:30

+3:42

7.

Marie Olaussen

Fredrikstad

19:55

+4:07

8.

Åshild Kolstad

Mo OK

21:23

+5:35

9.

Nora S. Saugerud

Konnerud IL

23:08

+7:20

10.

Ingunn Rognsvåg

Fana IL

24:32

+8:44

11.

Vilde H. Skage

Gneist

24:55

+9:07

12.

Margrethe Krage

Sarpsborg

25:26

+9:38

13.

Martha Kalvig Skogan

Bodø

26:29

+10:41

14.

Ronja Kjelaas

Malvik IL

26:47

+10:59

15.

Oda Eide

Fjellhug/Vereide

26:57

+11:09

16.

Siri Moholth

Kongsberg OL

27:04

+11:16

17.

Susanne Eide Haug

Stjørdals blink

27:05

+11:17

18.

Benedicte Pedersen

Sarpsborg

28:55

+13:07

19.

Ragnhild Dyrstad

Nordreisa

36:06

+20:18

DSQ

Sigrid Bjørgen

Valset/Stange

20:12

156

DSQ

Oda Furuholmen

Bodø

23:02

156 162 163 164 165 166 167

DNS

Marie Røstad

Frol IL

Klasse: H13

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johannes Bakke Aashamar

Flosta IL

14:35

+0:00

2.

Sondre Damm

Viking

17:48

+3:13

3.

Kristian Nilsen Sandnes

Emblem

18:11

+3:36

4.

Erlend Bjerke

Larvik

18:52

+4:17

5.

Amund Garsrud Tvedt

Vaulen OK

18:58

+4:23

6.

Truls Sildnes Baklid

Konnerud IL

19:36

+5:01

7.

Toralf Grande

Kongsberg OL

19:57

+5:22

8.

Erlend Nilsen Sandnes

Emblem

20:39

+6:04

9.

Even Prestbøen

Sandefjord

20:43

+6:08

10.

Fredrik Moe

Sandefjord

20:55

+6:20

11.

Vetle Klovning

Porsgrunn OL

20:56

+6:21

12.

Vegard Landsverk

Skien OK

21:04

+6:29

13.

Sondre Lorentsen

OK Silsand

21:31

+6:56

14.

Simen Kufaas

BUL-Tromsø

21:52

+7:17

15.

Håvard Stavnås Markhus

Steinkjer OK

22:08

+7:33

16.

Trygve Lægran

Steinkjer OK

22:49

+8:14

17.

Anders Rønning

Vingelen

23:26

+8:51

18.

Herman Kirste

Skien OK

23:55

+9:20

19.

Anders Hallem

Steinkjer OK

24:50

+10:15

20.

Einar Keiserås

Leik IL

25:02

+10:27

21.

Martin Løvås

Nidarøst

28:19

+13:44

22.

Kristoffer Susort Kvale

Haugesund IL

36:37

+22:02

DSQ

Jakob Eikner

Fana

19:17

157

DNS

Kristoffer Nygård

Egersund OK

Klasse: 2null10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Uregistrert

11:42

+0:00

2.

Uregistrert

12:02

+0:20

3.

Uregistrert

12:34

+0:52

4.

Uregistrert

12:52

+1:10

5.

Uregistrert

14:07

+2:25

6.

Uregistrert

14:33

+2:51

7.

Uregistrert

14:38

+2:56

8.

Uregistrert

14:39

+2:57

9.

Uregistrert

15:12

+3:30

10.

Uregistrert

15:19

+3:37

11.

Uregistrert

16:05

+4:23

12.

Uregistrert

16:11

+4:29

13.

Uregistrert

16:27

+4:45

14.

Uregistrert

16:33

+4:51

15.

Uregistrert

17:15

+5:33

16.

Uregistrert

17:49

+6:07

17.

Uregistrert

19:22

+7:40

18.

Uregistrert

20:55

+9:13

19.

Uregistrert

21:14

+9:32

20.

Uregistrert

25:34

+13:52


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

13 august 2010, 15:41:39

Arrangør:

Byåsen IL Orientering

Antall deltagere:

66

Antall startet:

64