Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Svanlimila (Svelvik IF) 13. oktober 2018

Klasse: D16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedda Wessel Pettersen

BOS

2:12:59

+0:00

13:17

Klasse: H17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Marius Nelson

Berger og Svelvik OL

48:23

+0:00

4:50

2.

Stian Kristiansen

48:33

+0:10

4:51

46

3.

Ole Kristian Haraldsrud

Svelvik IF Skigruppe

52:27

+4:04

5:14

46 104

4.

Sondre Vedal

Svelvik SK

52:51

+4:28

5:17

5.

Even Myhre

Team Lassen

53:14

+4:51

5:19

43

5.

Joar Gjerdahl

BOS

53:14

+4:51

5:19

7.

Steffen Vedal

BOS Elite

55:58

+7:35

5:35

8.

Lars Andreas Vik

Svelvik IF Skigruppe

56:42

+8:19

5:40

9.

Egil Furua

Berger og Svelvik OL

56:44

+8:21

5:40

10.

Erik Engløk

Svelvik IF

56:51

+8:28

5:41

11.

Rune Nebell

Arsenal FC

1:00:17

+11:54

6:01

12.

Ola Bjørlo

1:01:51

+13:28

6:11

13.

Thomas Bingen

Svelvik IF

1:03:50

+15:27

6:23

14.

Roy Arne Hansen

BOS

1:04:04

+15:41

6:24

15.

Inge Stian Johansen

Nesbygda IF

1:04:16

+15:53

6:25

16.

Jens Stenberg Berg

Svelvik IF

1:04:21

+15:58

6:26

17.

Ole Martin Foss

Svelvik IF

1:05:48

+17:25

6:34

18.

Thomas Tollefsen

Svelvik IF

1:07:57

+19:34

6:47

39 46

19.

Tor Erik Jægtvik

Svelvik IF

1:09:15

+20:52

6:55

20.

Egil Andreassen

BOS

1:11:44

+23:21

7:10

21.

Sven Myhre

Team Lassen

1:12:09

+23:46

7:12

22.

Lars Stenberg Berg

1:12:10

+23:47

7:13

39

23.

Erik Brun-Pedersen

Berger IL

1:12:56

+24:33

7:17

24.

Johnny Årnes

Svelvik IF

1:13:04

+24:41

7:18

25.

Thomas Allum

Team Pippi

1:14:53

+26:30

7:29

26.

Christian Brun- Pedersen

Berger IL

1:34:07

+45:44

9:24

27.

Anders Johnsen

SIF

1:34:30

+46:07

9:27

28.

Per Christian Verket

1:37:50

+49:27

9:47

29.

Jan Trygve Jensen

Svelvik IF

1:38:45

+50:22

9:52

30.

Torbjørn Hansen

1:39:24

+51:01

9:56

31.

Thor Bjørnstad

BOS

1:47:38

+59:15

10:45

DSQ

Jarle Mogensen

Berger IL

52:55

39

DSQ

Ole Reidar Warp

57:28

39 43 249

Klasse: D17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Myhre

Team Lassen

1:04:11

+0:00

6:25

43

2.

Elisabeth Karoliussen

Nesbygda IF

1:05:49

+1:38

6:34

3.

Lene Ebbestad

Fitness Planet

1:06:18

+2:07

6:37

4.

Maj Helene Myhre

Team Lassen

1:09:37

+5:26

6:57

5.

Carolin Sandstrøm

Team Pippi

1:18:40

+14:29

7:52

6.

Merethe Holen

Team Pippi

1:27:08

+22:57

8:42

7.

Hanne Steffensen

Team Pippi

1:28:00

+23:49

8:48

8.

Siri Sando

Team Pippi

1:31:23

+27:12

9:08

43

9.

Rita Oldervik

1:34:00

+29:49

9:24

10.

Kristin Lier Jensen

Svelvik IF

1:39:01

+34:50

9:54

11.

Ragnhild Stenberg Berg

Lillomarka

1:39:24

+35:13

9:56

12.

Trude Hansen

BOS

2:13:06

+1:08:55

13:18


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

13 oktober 2018, 13:13:04

Arrangør:

Berger og Svelvik OL

Antall deltagere:

46

Antall startet:

46