Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

EM Natt 11. oktober 2018

Klasse: D/H14par

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Pedersen

Eiker

22:54

+0:00

10:24

2.

Emil Bakken

Eiker

25:30

+2:36

11:35

3.

Lotte Myklemyr

Eiker

35:58

+13:04

16:20

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oda Tyse

Eiker

44:13

+0:00

13:49

DSQ

Silje Morlandstø

Eiker

1:27:26

159 160 154

DSQ

Mathilde Perry Mathiesen

Eiker

1:27:29

159 160 154

Klasse: D35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Marthe Peveri

Eiker

44:18

+0:00

13:50

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Line Berglia

Eiker

37:47

+0:00

11:48

2.

Kirsti Aas Olsen

Eiker

47:22

+9:35

14:48

3.

Heidi Myklemyr

Eiker

55:41

+17:54

17:24

4.

Aud Kjemperud

Eiker

56:18

+18:31

17:35

5.

Tove Møller

Eiker

1:04:55

+27:08

20:17

6.

Berit Grossvold

Eiker

1:16:53

+39:06

24:01

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Roar Bakken

Eiker

40:54

+0:00

12:46

2.

Jan Sølvberg

Eiker

41:03

+0:09

12:49

3.

Morten Berglia

Eiker

42:22

+1:28

13:14

4.

Åmund Tonna

Eiker

50:09

+9:15

15:40

5.

Gunnar Sanden

Eiker

54:23

+13:29

16:59

6.

Leif Kåre Besseberg

Eiker

54:58

+14:04

17:10

7.

Torgeir Brochmann

Eiker

55:20

+14:26

17:17

8.

Per Kruke

Eiker

1:05:35

+24:41

20:29

9.

Rolf Lunde

Eiker

1:05:53

+24:59

20:35

DSQ

Odd Eivind Gabrielsen

Eiker

1:13:27

156

Klasse: D17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Berglia

Eiker

40:28

+0:00

9:24

2.

Lisa Holer

GMOK

44:39

+4:11

10:23

3.

Christine Hoen

Eiker

51:13

+10:45

11:54

4.

Malin Sørensen

Nydalen

51:22

+10:54

11:56

5.

Ida Svenne

Eiker

55:06

+14:38

12:48

6.

Solveig Letmolie

Eiker

56:19

+15:51

13:05

7.

Sølvi Fossøy

Eiker

57:01

+16:33

13:15

8.

Tomine Lysaker Sanden

Eiker

1:10:30

+30:02

16:23

DSQ

Anna Isnes Tyse

Eiker

1:12:53

159 162 163 164 160

Klasse: H17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Merz

GMOK

29:01

+0:00

6:44

2.

Mikael Eliason

GMOK

30:21

+1:20

7:03

3.

Kenneth Sandvold

Eiker

39:42

+10:41

9:13

4.

Jonas Egger

GMOK

46:22

+17:21

10:46

DSQ

Tom Andre Alstadsether

Eiker

40:43

159 162 163 164 160 161 156

DSQ

Severin Berglia

Eiker

1:02:44

162 163 164

Klasse: H35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Brynildsen

Eiker

54:38

+0:00

12:42


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

11 oktober 2018, 21:15:11

Arrangør:

Eiker OL

Antall deltagere:

39

Antall startet:

39