Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

IL Tyrving - Klubbmesterskap natt-O 11. oktober 2018

Klasse: H12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Molund

Tyrving, IL

41:44

+0:00

2.

Elias Molund

Tyrving, IL

41:46

+0:02

3.

Lavrans Larsen Hirsch

Tyrving, IL

47:12

+5:28

4.

Aksel Sagberg

IL Tyrving

1:00:04

+18:20

5.

Anton Sagberg

IL Tyrving

1:00:06

+18:22

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kajsa Larsson

Tyrving, IL

24:29

+0:00

2.

Eileen Bjanes

Tyrving, IL

25:39

+1:10

3.

Vida H. Hansen

IL Tyrving

27:17

+2:48

4.

Linea Holst

Tyrving, IL

30:38

+6:09

5.

Mille Baastad Berg

Tyrving, IL

33:06

+8:37

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stella Holmboe

TYRVING, IL

41:59

+0:00

2.

Iris Holst

Tyrving, IL

52:26

+10:27

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Juell Larsen

Tyrving, IL

45:55

+0:00

Klasse: Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marion Aebi

IL Tyrving

40:29

+0:00

2.

Kristine Fjeldbo

Tyrving, IL

42:07

+1:38

3.

Solveig Eline Berg

IL Tyrving

47:17

+6:48

4.

Linn Hokholt

Tyrving, IL

47:23

+6:54

5.

Mina Jørgensen

Tyrving, IL

50:38

+10:09

Klasse: Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Ekeberg

Tyrving, IL

29:21

+0:00

2.

Torkil Eide Solstad

IL Tyrving

34:11

+4:50

3.

Styrk Hundseid Kamsvåg

Tyrving, IL

36:23

+7:02

4.

Kristoffer Jacobsen

IL Tyrving

38:40

+9:19

Klasse: Fruer 40+

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Feiring

IL Tyrving

39:35

+0:00

2.

Berit Danielsen

Tyrving IL

50:23

+10:48

3.

Ann Kristin Norderud

Tyrving, IL

52:54

+13:19

DSQ

Kjersti Skantze

Tyrving, IL

45:26

64

Klasse: Fruer 60+

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud I Spjelkavik

IL Tyrving

54:26

+0:00

Klasse: Gubber 40+

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Hoff

TYRVING, IL

38:24

+0:00

2.

Trond Lund

Tyrving, IL

39:17

+0:53

3.

Eirik Jørgensen

Tyrving, IL

43:02

+4:38

4.

Bjørn Henning Grandal

IL Tyrving

44:36

+6:12

5.

Bjørn Bakkevig

HEMING orientering

49:32

+11:08

6.

Hallvard Berg

Tyrving, IL

52:19

+13:55

7.

Jens Christian Holst

Tyrving, IL

59:48

+21:24

DSQ

Tellef Juell Larsen

Tyrving, IL

43:25

62 61 64 168 169 161 163 168 63 141

DSQ

Thor Norderud

Tyrving, IL

1:37:34

59 141 62 61 141 64 168 169 161 163 168 63 14...

Klasse: Gubber 60+

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Donald Skantze

IL Tyrving

1:12:12

63 168 169 161 64 141 249

Klasse: Åpen mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Kristiansen

Tyrving, IL

30:57

+0:00

Klasse: Åpen kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Gøhlman

Tyrving, IL

46:19

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

11 oktober 2018, 22:18:58

Arrangør:

AB Karusellen

Antall deltagere:

39

Antall startet:

39