Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Klubbmesterskap Natt 2018 16. oktober 2018

Klasse: H 9-12 Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Eskil Olaussen

Oppsal Orientering

26:01

14:27

Kasper Krohn Mørland

Oppsal Orientering

26:01

14:27

Klasse: N-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Magnus Syversen Gihle

Oppsal Orientering

33:15

18:28

Oskar Arnesen

Oppsal Orientering

37:46

20:58

Øyvind Andreas Haslund

Oppsal Orientering

37:44

20:57

Ingeborg Rødhjell

Oppsal Orientering

45:12

25:06

Ester Sørbrøden Stokset

Oppsal Orientering

45:38

25:21

31

Marte Krohn Mørland

Oppsal Orientering

50:11

27:52

Oscar K. Enggrav

Oppsal Orientering

31:46

17:38

Julia Malathi Brox Rayamajhi

Oppsal Orientering

55:10

30:38

Mari Våland Almås

Oppsal Orientering

55:45

30:58

Vemund Grimmer

Oppsal Orientering

29:48

16:33

Selja Hylbak

Oppsal Orientering

37:12

20:40

Tomine Ravn

Oppsal Orientering

37:09

20:38

Jakob Solem

Oppsal Orientering

0:00

Nils Nikolaisen

Oppsal Orientering

0:00

DNS

Simen Ånensen

Oppsal Orientering

Klasse: D 9-12C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

38:31

+0:00

16:02

2.

Tuva Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

38:41

+0:10

16:07

3.

Mari Kalleson

Oppsal Orientering

38:59

+0:28

16:14

4.

Wiona Resvoll Skaug

Oppsal Orientering

39:13

+0:42

16:20

5.

Åse Lurås

Oppsal Orientering

39:27

+0:56

16:26

6.

Synne Utseth Bøhlerengen

Oppsal Orientering

40:36

+2:05

16:55

7.

Synne Syversen Gihle

Oppsal Orientering

49:26

+10:55

20:35

8.

Iben Johansen-Barli

Oppsal Orientering

49:28

+10:57

20:36

DNS

Erika A. Gjedebo

Oppsal Orientering

Klasse: H 9-12C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christoffer Ånensen

Oppsal Orientering

20:56

+0:00

8:43

44

2.

Aksel Nikolai Aubert

Oppsal Orientering

29:07

+8:11

12:07

3.

Vemund O Hatlen

Oppsal Orientering

36:53

+15:57

15:22

4.

Gabriel Solem

Oppsal Orientering

36:55

+15:59

15:22

5.

Eivind Vågsnes

Oppsal Orientering

41:12

+20:16

17:10

6.

Alfred Nikolaisen

Oppsal Orientering

41:17

+20:21

17:12

DNS

Sondre Olaussen

Oppsal Orientering

Klasse: C Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birk Thorstensen

Oppsal Orientering

53:31

+0:00

22:17

2.

Anne Karin Thorstensen

Oppsal Orientering

54:34

+1:03

22:44

3.

Jesper Lunde Storløkken

56:14

+2:43

23:25

41

4.

Emil Sønstabø Berglund

Oppsal Orientering

56:21

+2:50

23:28

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Amélie Aamodt

Oppsal Orientering

1:09:29

+0:00

13:37

2.

Tina Kalleson

Oppsal Orientering

1:19:24

+9:55

15:34

3.

Ingrid Solheim Undeberget

Oppsal Orientering

1:27:03

+17:34

17:04

Klasse: B Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Grenager Solheim

Oppsal Orientering

51:51

+0:00

14:00

2.

Henning Reichenbach

Oppsal Orientering

55:17

+3:26

14:56

3.

Martin Reichenbach

Oppsal Orientering

55:20

+3:29

14:57

4.

Arne Kongsnes

Oppsal Orientering

1:06:54

+15:03

18:04

5.

Audun Hvenekilde

Oppsal Orientering

1:29:03

+37:12

24:04

41

DNS

Frida van Megen

Oppsal Orientering

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per-Ivar Nikolaisen

Oppsal Orientering

1:00:53

+0:00

11:56

53

2.

Carl Erik Wasberg

Oppsal Orientering

1:00:56

+0:03

11:56

3.

Vidar Gjelstad

Oppsal Orientering

1:06:42

+5:49

13:04

4.

Morten Mosland

Oppsal Orientering

1:12:34

+11:41

14:13

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Fiane Pedersen

Oppsal Orientering

57:12

+0:00

8:48

2.

Sigve Vågsnes

Oppsal Orientering

57:45

+0:33

8:53

3.

Bent Erik Skaug

Oppsal Orientering

1:02:45

+5:33

9:39

4.

William Resvoll Skaug

Oppsal Orientering

1:04:24

+7:12

9:54

5.

Erik Persson

Oppsal Orientering

1:08:10

+10:58

10:29

6.

Anselm Reichenbach

Oppsal Orientering

1:26:27

+29:15

13:18

7.

Espen Wigaard

Oppsal Orientering

1:36:39

+39:27

14:52

DSQ

Sindre Nordhagen

Oppsal Orientering

1:02:40

151 154 53 51 141 162 84

DSQ

Sveinung Syversen

Oppsal Orientering

1:26:59

141

DNS

Thomas Ruud

Oppsal Orientering

Klasse: A Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Andreassen Moe

Oppsal Orientering

50:09

+0:00

14:45

2.

Erling Hobøl

Oppsal Orientering

54:08

+3:59

15:55

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Wiig Mathisen

Nydalens SK

45:35

+0:00

13:24

2.

Lars Klyve

Oppsal Orientering

47:34

+1:59

13:59

3.

Kjell Winther

Oppsal Orientering

49:37

+4:02

14:35

DSQ

Ketil Åstebøl

Oppsal Orientering

58:10

155 156 77

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Roll Mosland

Oppsal Orientering

44:24

+0:00

12:00

2.

Ane Hustvedt

Oppsal Orientering

48:26

+4:02

13:05

3.

Ingrid Johansen-Barli

Oppsal Orientering

57:16

+12:52

15:28

4.

Sofie Solheim Undeberget

Oppsal Orientering

1:09:10

+24:46

18:41

5.

Ingrid Lurås

Oppsal Orientering

1:19:39

+35:15

21:31

6.

Tale Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

1:21:18

+36:54

21:58

DNS

Katrine Bjordal Veggan

Oppsal Orientering

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Rødnes

Oppsal Orientering

34:05

+0:00

9:12

2.

Ask Olaussen

Oppsal Orientering

35:42

+1:37

9:38

44

3.

Marius E. Aamodt

Oppsal Orientering

36:40

+2:35

9:54

4.

Jakob A. Gjedebo

Oppsal Orientering

52:57

+18:52

14:18

DNS

Eskil Kolshus

Oppsal Orientering


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

17 oktober 2018, 18:43:24

Arrangør:

Oppsal Orientering

Antall deltagere:

78

Antall startet:

71