Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Skumringskampen, Løp 4 8. oktober 2018

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oda Isnes Tyse

Eiker OL

35:12

+0:00

DNS

Helene Bjørkvold Jendal

Fossum IF

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

35:11

+0:00

Klasse: D17- Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Fjeldbo

IL Tyrving

59:19

+0:00

2.

Kristine Hoem

Eiker OL

1:10:10

+10:51

3.

Line Drange Ruud

Røyken OL

1:42:51

+43:32

Klasse: H17- Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgeir Nørbech

IL Tyrving

36:27

+0:00

2.

Bjørn Ekeberg

IL Tyrving

38:24

+1:57

3.

Vegard Blomseth Johnsen

NTNUI

39:22

+2:55

4.

Anders Tiltnes

IL Tyrving

39:27

+3:00

5.

Knut Sveinung Holth Rekaa

Røyken OL

44:00

+7:33

6.

Gunnar A Fiskum

IL Tyrving

44:14

+7:47

7.

Stian Bergersen

IL Tyrving

44:18

+7:51

8.

Øystein Holo

Fossum IF

50:09

+13:42

9.

Torkil Eide Solstad

IL Tyrving

51:04

+14:37

10.

Kristoffer Jacobsen

IL Tyrving

51:28

+15:01

11.

Halvor Saunes

Nydalens SK

52:09

+15:42

12.

Per Wiréhn

Asker Skiklubb

55:07

+18:40

13.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

57:01

+20:34

14.

Håvard Hågård

Konnerud IL

1:01:17

+24:50

15.

Per Magnus Dahl

Elverum OK

1:11:08

+34:41

16.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:14:53

+38:26

DNS

Svein Granerud

Asker Skiklubb

DNS

Håkon Jendal

Fossum IF

Klasse: D17- Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andrea Ranvik

Konnerud IL

29:40

+0:00

2.

Mina Jørgensen

IL Tyrving

33:07

+3:27

3.

Emma Meyer Larsson

IL Tyrving

35:18

+5:38

4.

Kjersti Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

36:32

+6:52

5.

Jorun Ruud

Asker Skiklubb

39:31

+9:51

6.

Helga Haverstad

Lierbygda OL

43:40

+14:00

7.

Amanda Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

46:20

+16:40

8.

Gunhild Hennum

Lierbygda OL

49:05

+19:25

9.

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

49:26

+19:46

DNS

Anne Marthe Peveri

Eiker OL

Klasse: H17- Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Grotnes

IL Tyrving

32:22

+0:00

2.

Arne Fossheim

Asker Skiklubb

33:48

+1:26

3.

Trond Rønneberg

Asker Skiklubb

33:57

+1:35

4.

Helge Stenerud

OL Tønsberg og omegn

34:47

+2:25

5.

Jon Arvid Fossum

Asker Skiklubb

35:07

+2:45

6.

Hallvard Koren

OK Moss

36:21

+3:59

7.

Øyvind Roger Hansen

Røyken OL

37:39

+5:17

8.

Øyvind Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

38:23

+6:01

9.

Leif Kåre Besseberg

Eiker OL

39:02

+6:40

10.

Arild Nyhaug

Asker Skiklubb

39:47

+7:25

11.

Sigbjørn Modalsli

Fossum IF

43:54

+11:32

12.

Jeppe Hansson

Fossum IF

45:41

+13:19

13.

Tom Gretteberg

Botne SK

46:18

+13:56

14.

Hasse Bergstrøm

IL Tyrving

51:14

+18:52

15.

Bjørn W. Ludvigsen

Sturla, IF

52:50

+20:28

16.

Fredrik Høyer

Fossum IF

53:09

+20:47

17.

Alf Johan Hjelmtvedt

Eiker OL

1:01:46

+29:24

DSQ

Peter Carlsen

Sturla, IF

1:00:16

54

DSQ

Kjell Jarle Gausemel

Røyken OL

1:50:31

67 75 35

Klasse: C-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Sennels

Røyken OL

25:06

+0:00

2.

Martin Thorén

Røyken OL

26:29

+1:23

3.

Simen Kolbergsrud

Røyken OL

26:35

+1:29

DNS

Thomas Olsen

Asker Skiklubb

Klasse: D/H 11-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikael Birkelund

Asker Skiklubb

12:13

+0:00

2.

Jakob Rastad

Asker Skiklubb

13:16

+1:03

3.

Trym Holme Brinch

Asker Skiklubb

13:26

+1:13

4.

Martin Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

14:58

+2:45

5.

Mikkel Rastad

Asker Skiklubb

15:37

+3:24

5.

Mathias Birkelund

Asker Skiklubb

15:37

+3:24

7.

Emil Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

17:53

+5:40

8.

Vilmer Nyberg

Asker Skiklubb

18:24

+6:11

9.

Henrik Nyberg

Asker Skiklubb

18:28

+6:15

10.

Linus Hognestad Sennels

Røyken OL

24:56

+12:43

DNS

Brage Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

DNS

Mathias Nyhaug

Asker Skiklubb


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

16 oktober 2018, 18:04:49

Arrangør:

Buskerud o-krets

Antall deltagere:

69

Antall startet:

62