Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Skumringskampen , Finale 22. oktober 2018

Klasse: H17 Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sander Arntzen

Asker Skiklubb

44:27

+0:00

2.

Knut Sveinung Holth Rekaa

Røyken OL

54:58

+10:31

3.

Torkil Eide Solstad

IL Tyrving

58:23

+13:56

4.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

59:48

+15:21

5.

Henrik Fredriksen Aas

Asker Skiklubb

59:50

+15:23

6.

Erling Sommerfeldt

Turun Metsänkävijät

1:00:10

+15:43

7.

Stian Bergersen

IL Tyrving

1:02:37

+18:10

8.

Felix Finsrud

Asker Skiklubb

1:07:14

+22:47

9.

Sondre Zahl Hagen

Fossum IF

1:07:28

+23:01

10.

Sondre Ytterbø

Asker Skiklubb

1:14:00

+29:33

11.

Håkon Jendal

Fossum IF

1:18:21

+33:54

12.

Svein Granerud

Asker Skiklubb

1:19:52

+35:25

DSQ

Vegard Blomseth Johnsen

NTNUI

47:40

114

Klasse: D17 Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christine Hoen

Eiker OL

1:18:14

+0:00

Klasse: H17 Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Hoff

IL Tyrving

37:57

+0:00

2.

Jon Arvid Fossum

Asker Skiklubb

39:22

+1:25

3.

Christian Grotnes

IL Tyrving

41:42

+3:45

4.

Helge Stenerud

OL Tønsberg og omegn

42:54

+4:57

5.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

43:56

+5:59

6.

Gjermund Gravir

Asker Skiklubb

48:55

+10:58

7.

Øyvind Roger Hansen

Røyken OL

49:11

+11:14

8.

Lars Baklid

Konnerud IL

49:55

+11:58

9.

Peter Carlsen

Sturla, IF

52:10

+14:13

10.

Stein H. Hagen

Fossum IF

55:05

+17:08

11.

Bjørn Bendiktsen

Konnerud IL

55:20

+17:23

12.

Kjell Jarle Gausemel

Røyken OL

1:03:00

+25:03

13.

Hasse Bergstrøm

IL Tyrving

1:03:46

+25:49

DSQ

Alf Johan Hjelmtvedt

Eiker OL

1:06:55

111 112 113 114

Klasse: D17 Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Meyer Larsson

IL Tyrving

44:56

+0:00

2.

Mina Jørgensen

IL Tyrving

52:23

+7:27

3.

Anne Marthe Peveri

Eiker OL

55:12

+10:16

4.

Sigrun Hernes Ytterbø

Asker Skiklubb

55:28

+10:32

5.

Lotte Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

1:06:41

+21:45

5.

Anna Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

1:06:41

+21:45

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

40:35

+0:00

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oda Isnes Tyse

Eiker OL

40:59

+0:00

2.

Helene Bjørkvold Jendal

Fossum IF

1:04:35

+23:36

Klasse: HD11-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikael Birkelund

Asker Skiklubb

20:24

+0:00

2.

Martin Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

32:27

+12:03

3.

Jakob Rastad

Asker Skiklubb

34:15

+13:51

4.

Vilmer Nyberg

Asker Skiklubb

34:17

+13:53

5.

Emil Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

34:26

+14:02

6.

Mathias Birkelund

Asker Skiklubb

36:29

+16:05

7.

Mikkel Rastad

Asker Skiklubb

36:34

+16:10

8.

Kathinka Zahl Hagen

Fossum IF

38:28

+18:04

9.

Brage Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

57:40

+37:16

10.

Linus Hognestad Sennels

Røyken OL

1:05:26

+45:02

DSQ

Trym Holme Brinch

Asker Skiklubb

37:25

107 150 100

Klasse: C Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

27:33

+0:00

2.

Karoline Egner Granerud

Asker Skiklubb

53:24

+25:51

3.

Per Sennels

Røyken OL

1:00:57

+33:24

4.

Ann-Mari Leivann

Røyken OL

1:09:36

+42:03


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

22 oktober 2018, 20:22:39

Arrangør:

Asker SK

Antall deltagere:

52

Antall startet:

52