Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KKC #5 - finalen 24. oktober 2018

Klasse: Dudes

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil Granqvist

NTNUI

1:07:15

+0:00

10:02

125

2.

Herman Ryen Martinsen

IL Judas

1:07:17

+0:02

10:02

125 125

3.

Oskar Spets Storhov

IL Judas

1:09:23

+2:08

10:21

125 125 161 160 135 147

4.

Sindre Østgulen Deisz

NTNUI

1:10:18

+3:03

10:29

125 125 161 160 135 147

5.

Oskar Størmer

IL Judas

1:12:33

+5:18

10:49

125 125

6.

Eirik Langedal Breivik

IL Judas

1:12:36

+5:21

10:50

125 125 161 160 135 147

7.

Mathias Bjugan

NTNUI

1:12:38

+5:23

10:50

125 125 161 160 135 147

8.

Tarjei Holo

IL Judas

1:15:29

+8:14

11:15

125 125

9.

Øystein Grande Jaren

IL Judas

1:16:25

+9:10

11:24

125 125 161 160 135 147

10.

Quentin Rauturier

NTNUI

1:17:34

+10:19

11:34

125 125

11.

Martin Borge Heir

IL Judas

1:17:36

+10:21

11:34

125 125

12.

Martin Hoset

IL Judas

1:22:30

+15:15

12:18

125 125

13.

Jørgen Wulfsberg

IL Judas

1:23:38

+16:23

12:28

125 125 161 160 135 147

14.

Mads Fornes

NTNUI

1:23:43

+16:28

12:29

125 125 161 160 135 147

15.

Espen Samuelsen Skiri

IL Judas

1:26:35

+19:20

12:55

125 125

16.

Jakob Kalvig Skogan

NTNUI

1:26:43

+19:28

12:56

125 125 161 160 135 147

17.

Adrian Opheim

NTNUI

1:34:05

+26:50

14:02

125 125 161 160 135 147

18.

Øystein Fruseth Christiansen

NTNUI

1:35:07

+27:52

14:11

125 125

DNS

Are Wigaard

NTNUI

Klasse: Babes

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Oline Kolstad

NTNUI

1:07:10

+0:00

12:26

125 125 161 152

2.

Triin Jäädmaa

NTNUI

1:16:29

+9:19

14:09

125 125 161 152

3.

Ane Dyrkorn

IL Judas

1:16:47

+9:37

14:13

125 125

4.

Ida Lindkvist

NTNUI

1:19:53

+12:43

14:47

125 125 161 152

5.

Ingrid Lundanes

NTNUI

1:23:37

+16:27

15:29

125 125 161 152

6.

Sunniva Omdal

IL Judas

1:26:45

+19:35

16:03

125 125 161 152

7.

Ingunn Egeberg Vári

NTNUI

1:26:57

+19:47

16:06

125 125

8.

Thea Dyrkorn

IL Judas

1:26:58

+19:48

16:06

125 125 161 152

9.

Ane Malene Kolstad

IL Judas

1:29:47

+22:37

16:37

125 125 161 152

10.

Ronja Björklund

NTNUI

1:34:10

+27:00

17:26

125 125

11.

Åse Bergan

IL Judas

1:38:06

+30:56

18:10

125 125

DSQ

Rasmus Rørholt Theisen

NTNUI

1:08:50

125 125 161 152 158

DSQ

Kristin Brekke

NTNUI

1:12:50

110 125 158 159 125 161 152 158

DSQ

Anu Tuomisto

NTNUI

DNS

Pauline Bellingmo

NTNUI

DNS

Kårhild Nordstad

NTNUI

Klasse: Earlybird

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Agnar Renolen

NTHI

1:38:02

+0:00

14:37

125 125


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

24 oktober 2018, 21:55:05

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

36

Antall startet:

33