Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Treningsløp skumringssprint 24. oktober 2018

Klasse: A 2,3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Tveite

Ås-NMBU Orientering

12:39

+0:00

2.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

13:44

+1:05

2.

Linda Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

13:44

+1:05

4.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

14:57

+2:18

5.

Sigrid Bjørgen

Hamar OK

15:15

+2:36

6.

Trond Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

15:27

+2:48

7.

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

15:43

+3:04

8.

Line Nybakken

Espoon Suunta

15:45

+3:06

9.

Håvard Harstad

Kolbotn og Skimt OL

16:13

+3:34

10.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

17:03

+4:24

11.

Linda Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

17:31

+4:52

12.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

17:48

+5:09

13.

Frode Vigemyr

Kolbotn og Skimt OL

18:41

+6:02

14.

Matz Arthur Ryen Aalerud

Ås-NMBU Orientering

19:36

+6:57

15.

Celine Ytternes

Kolbotn og Skimt OL

19:45

+7:06

16.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

21:59

+9:20

17.

Veronica Svindseth

Kolbotn og Skimt OL

22:58

+10:19

18.

Markus Megard Grønli

Kolbotn og Skimt OL

24:22

+11:43

19.

Joakim Vigemyr

Kolbotn og Skimt OL

28:13

+15:34

20.

Kolbjørn Megard

Kolbotn og Skimt OL

32:34

+19:55

DSQ

Ingrid Tveite

Ås-NMBU Orientering

20:35

169

Klasse: C 1,6 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Tveite

Ås-NMBU Orientering

7:19

+0:00

2.

Trond Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

9:10

+1:51

2.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

9:10

+1:51

4.

Matz Arthur Ryen Aalerud

Ås-NMBU Orientering

12:28

+5:09

5.

Ingunn Schei

Ås-NMBU Orientering

12:56

+5:37

6.

Veronica Svindseth

Kolbotn og Skimt OL

13:01

+5:42

7.

Henrik Harstad

Kolbotn og Skimt OL

15:51

+8:32

8.

Sigurd Olaisen

Kolbotn og Skimt OL

15:55

+8:36

9.

Sigve Tomten

Kolbotn og Skimt OL

18:12

+10:53

10.

Iselin Hermo

Ås-NMBU Orientering

18:45

+11:26

11.

Wiel Marie Lillehammer

Ås-NMBU Orientering

23:34

+16:15

12.

Thea Sørhuus

Kolbotn og Skimt OL

23:43

+16:24

13.

Vegard Gaustad

Ås-NMBU Orientering

25:56

+18:37

14.

Magnus Vollset

Ås-NMBU Orientering

30:50

+23:31

DSQ

Frode Vigemyr

Kolbotn og Skimt OL

9:44

48

DSQ

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

10:23

49

DSQ

Anders Bredal-Andersen

Ås-NMBU Orientering

16:28

47 48 49 50 51 35

DSQ

Matz Arthur Ryen Aalerud

Ås-NMBU Orientering

17:44

47 48 49 50 51 35

DSQ

Leanna Bjørn Slettvoll

Kolbotn og Skimt OL

27:41

31 48 32 49 35 43 44

Klasse: N 1,0 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Johannes Gaustad

Ås-NMBU Orientering

22:03

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

6:16

Johanne Isdahl

Ås-NMBU Orientering

15:17

Sigurd Rødseth Eikje

Ås-NMBU Orientering

17:29

Eivind Rødseth Eikje

Ås-NMBU Orientering

19:11

Lars Rødseth Myklevold

ÅS-NMBU Orientering

18:19

Helene Harstad

Kolbotn og Skimt OL

21:17

Henrik Harstad

Kolbotn og Skimt OL

7:18

Vegard Fosse Olaisen

Kolbotn og Skimt OL

30:52

Nils Tveite

Ås-NMBU Orientering

4:18

Sigurd Olaisen

Kolbotn og Skimt OL

8:55

Veronica Svindseth

Kolbotn og Skimt OL

8:30

Sigrid Aaby Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

9:10

Astri Bredal-Knutsen

Ås-NMBU Orientering

16:53

Trond Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

5:38

Odin Schei Danevad

Ås-NMBU Orientering

8:13

Frode Vigemyr

Kolbotn og Skimt OL

6:10

Joakim Vigemyr

Kolbotn og Skimt OL

12:24

DSQ

Susanne Kvedalen

Kolbotn og Skimt OL

16:59

37


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

26 oktober 2018, 13:34:50

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

59

Antall startet:

59