Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
Dataeksport
Brikkesys.no

Klubbmesterskap nattorientering Fossum IF 24. oktober 2018

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Stian Lillegård

Lillomarka OL

15:42

15:42

Silje Andresen Skotte

Fossum IF

14:26

14:26

Age Kristvik

Fossum IF

19:14

19:14

Klasse: H 10-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ask Felland Sætnan

Fossum IF

16:46

+0:00

8:23

2.

Henrik Elias Sebjørnsen

Fossum IF

16:54

+0:08

8:27

Klasse: D 10-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Woldene

Fossum IF

24:46

+0:00

12:23

Klasse: H 13-14 A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Philip Lehmann Romøren

Fossum IF

18:16

+0:00

6:05

Klasse: H 13-14 B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Vie Strisland

Fossum IF

25:19

+0:00

8:26

Klasse: D 13-14 A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kathinka Zahl Hagen

Fossum IF

22:17

+0:00

7:25

2.

Heidi Kristina Sebjørnsen

Fossum IF

26:43

+4:26

8:54

Klasse: D 13-14 B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Holo

Fossum IF

40:59

+0:00

13:39

Klasse: B-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Woldene

Fossum IF

30:01

+0:00

10:00

2.

Selma Tørudbakken Jendal

Fossum IF

45:01

+15:00

15:00

3.

Eldri Holo

Fossum IF

46:18

+16:17

15:26

4.

Fredrik Norløff-Mathisen

Nydalens Skiklub

46:48

+16:47

15:36

Klasse: Herrer H15+ A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torbjørn Blom-hagen

Fossum IF

32:20

+0:00

8:05

2.

Marius Bakke

Fossum IF

38:43

+6:23

9:40

3.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

38:45

+6:25

9:41

4.

Guttorm L Egge

Oslostudentenes IK

39:04

+6:44

9:46

5.

Nils Hæstad

Fossum IF

40:42

+8:22

10:10

6.

Håkon Jendal

Fossum IF

46:25

+14:05

11:36

7.

Lars Hjermstad

Fossum IF

46:55

+14:35

11:43

8.

Mikkel Katla

Fossum IF

54:18

+21:58

13:34

9.

Birk Felland Sætnan

Fossum IF

1:05:25

+33:05

16:21

DSQ

Øystein Holo

Fossum IF

33:13

245

DSQ

Audrun Utskarpen

Oslostudentenes IK

54:15

141 142 245

DNS

Sigbjørn Modalsli

Fossum IF

Klasse: Herrer H15+ B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Peter Gisholt

Fossum IF

34:40

+0:00

8:40

2.

Erling Katla

Fossum IF

34:44

+0:04

8:41

3.

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

40:18

+5:38

10:04

4.

Hans Jevanord

Fossum IF

40:44

+6:04

10:11

5.

Sondre Zahl Hagen

Fossum IF

43:20

+8:40

10:50

6.

Knut Jostein Sætnan

Fossum IF

46:54

+12:14

11:43

7.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

52:55

+18:15

13:13

DNS

Morten Heir

Fossum IF

Klasse: Damer D15+ A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helene Bjørkvold Jendal

Fossum IF

1:05:52

+0:00

16:28

Klasse: Damer D15+ B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Britta Fismen

Fossum IF

55:45

+0:00

13:56

DNS

Rachele Righini

Oslostudentenes IK

Klasse: A-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Andresen

Fossum IF

46:02

+0:00

11:30

2.

Terje Wiig Mathisen

Nydalens SK

49:07

+3:05

12:16

3.

Helge Bakkehøi

Østmarka OK

52:49

+6:47

13:12

4.

Olav Hasaas

Fossum IF

55:51

+9:49

13:57

5.

Frode Strisland

Fossum IF

1:00:26

+14:24

15:06

6.

Stein H. Hagen

Fossum IF

1:01:21

+15:19

15:20

7.

Julie Bakke

Fossum IF

1:15:33

+29:31

18:53

8.

Raphael Guedes Barreiros Neto

1:36:01

+49:59

24:00

9.

Audun Jørgensen

Østmarka OK

1:38:36

+52:34

24:39

138 143 144 149 141


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

24 oktober 2018, 20:34:05

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

47

Antall startet:

44