Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

OSI/GeoForm Rankingløp 21 27. oktober 2018

Klasse: Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

Klubbløs

23:03

+0:00

2.

Per Arne Arnesen

Esso

26:43

+3:40

3.

Karl Oraug Rygh

IL Koll

27:30

+4:27

4.

Alma Rygh Holten

Nydalens SK

27:35

+4:32

5.

Magnus Valmot

Klubbløs

28:48

+5:45

6.

Finn Gange

Klubbløs

29:12

+6:09

7.

Aksel Aubert

Oppsal Orientering

30:55

+7:52

7.

Håvard Rekve Lian

Fossum IF

30:55

+7:52

9.

Knut Tore Solheim

Nydalens SK

31:07

+8:04

10.

Ask Felland Sætnan

Fossum IF

31:48

+8:45

11.

Andrea Kongsberg

IL Tyrving

33:21

+10:18

12.

Tor Ommundsen

DNV

33:41

+10:38

12.

Øystein Madsen

Haugerud IF

33:41

+10:38

14.

Terje Tronsen

Nittedal OL

36:34

+13:31

15.

Svein Kvalheim

Årstald

36:51

+13:48

16.

Helle Andresen

Turistforeningen

39:18

+16:15

17.

Kjell Teigeland

Østmarka OK

40:43

+17:40

18.

Knut Hangeraas

IL GeoForm

40:59

+17:56

19.

Eyvind Aas

IL GeoForm

41:32

+18:29

20.

Tom Sletner

IL GeoForm

47:36

+24:33

21.

Mari Rygh

IL Koll

49:06

+26:03

22.

Jone Rygh Holten

Nydalens SK

49:20

+26:17

23.

Aina Grymyr

Haugerud IF

50:28

+27:25

24.

Kirsti Haugdal

Norsk Hydro

52:32

+29:29

25.

Erlend Bråten Berge

IL Koll

59:02

+35:59

26.

Ola Bråten Berge

IL Koll

59:09

+36:06

27.

Ørulf Fremming

Meteorologene

1:00:17

+37:14

28.

Per Gjermo

Asker Skiklubb

1:00:31

+37:28

29.

Kathine Christensen

Klubbløs

1:01:10

+38:07

DSQ

Jonas Meyer

Klubbløs

52:04

45 100

Klasse: Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Espen Aubert

Klubbløs

34:26

+0:00

2.

Vidar Berteig

IL GeoForm

36:11

+1:45

3.

Roar Sigurdsen

Ringenes BIL

36:59

+2:33

4.

Paul Solheim

Klubbløs

37:54

+3:28

5.

Petter Nes

Oppsal Orientering

38:55

+4:29

6.

Vemund Kongsnes

Østmarka OK

39:26

+5:00

7.

Eirik Tandervold

Fossum IF

39:31

+5:05

8.

Per Kaarby

Over Toppen IL

40:06

+5:40

9.

Per Johansson

Klubbløs

41:46

+7:20

10.

Dagrun Melkild

Heming Orientering

42:51

+8:25

11.

Marit Owren

Nydalens SK

43:10

+8:44

12.

Harald Rikheim

Klubbløs

43:11

+8:45

13.

Toril Hallan

Lillomarka OL

45:47

+11:21

14.

Knut Anders Løken

Fossum IF

45:55

+11:29

15.

Pål W. Hanssen

BDO

48:06

+13:40

16.

Bjørn Carlsson

Fossum IF

48:15

+13:49

17.

Øyvind Gylvr

Asker Skiklubb

48:39

+14:13

18.

Claus Friman

Lyberg og partnere

49:32

+15:06

19.

Ane Funderud

Klubbløs

50:23

+15:57

20.

Ingvild Austarheim

Klubbløs

50:28

+16:02

21.

Kristin Sletner

IL GeoForm

50:30

+16:04

22.

Truls Angvoll

Lillomarka OL

51:37

+17:11

23.

Brit Lisa Skjelkvåle

IL GeoForm

52:10

+17:44

24.

Jonas Aarseth

Nydalens SK

52:29

+18:03

25.

Heidi Falck

IL Tyrving

52:36

+18:10

26.

Don Skantze

IL Tyrving

53:18

+18:52

27.

Tor Lea

Nydalens SK

53:57

+19:31

28.

Per Fosser

Heming Orientering

54:33

+20:07

29.

Egil Huseth

Kamp/Vestheim IF

54:58

+20:32

30.

Lise Haugdal

Coop

55:12

+20:46

31.

Ranghild Bråten

IL Koll

56:03

+21:37

32.

Bjørn Egner

Heming Orientering

56:15

+21:49

33.

Bo Bratsberg

Klubbløs

56:25

+21:59

34.

Broadwell Lynn

IL GeoForm

56:30

+22:04

35.

Tone Jahren Herud

Fossum IF

57:04

+22:38

36.

Pål Myklebust

IL Koll

57:34

+23:08

37.

Kjesti Tho

Stabæk

57:48

+23:22

38.

Stin Myhre

Oslo Sporvei

58:01

+23:35

39.

Anne Regine Bakstad

Friskis & Svettis

58:46

+24:20

40.

Bjørn Spjelkavik

IL Tyrving

59:01

+24:35

41.

Gisela Sønderlien

Klubbløs

1:01:12

+26:46

42.

Nora Ursin

Bæurm Kommune

1:01:29

+27:03

43.

Sturle Hanes

IL GeoForm

1:03:52

+29:26

44.

Lotta Myhre

IL Koll

1:06:40

+32:14

45.

Aud E. Spjelkavik

IL Tyrving

1:23:26

+49:00

46.

Sigurd Haugerud

IL GeoForm

1:32:48

+58:22

47.

Jon Fougner

Heming Orientering

1:33:40

+59:14

48.

Sidsel Sandelien

Heming Orientering

1:36:00

+1:01:34

DSQ

Maia Torgersen

Bækkelagets SK

14:38

34 123 33 105 122 45 100 83

DSQ

Morten Hjelm

DNV

40:04

31 32 34

Klasse: Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jarl Magnus Berge

IL Koll

34:39

+0:00

2.

Holger Schlaupitz

IL GeoForm

38:04

+3:25

3.

Finn Rygh

IL Koll

39:24

+4:45

4.

Karl Even Rygh

Heming Orientering

39:46

+5:07

5.

Odin Gramstad

DNV

40:17

+5:38

6.

Gløer Winsvold

Sentrum OK

40:24

+5:45

7.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank

41:45

+7:06

8.

Johan Lunde

IL Koll

42:52

+8:13

9.

Ole Kjell Langmyren

Lillomarka OL

43:00

+8:21

10.

Knut Jostein Sætnan

Fossum IF

43:02

+8:23

11.

Knut Bårtveit

Bø OL

43:10

+8:31

12.

Halvor Lund

Freidig

43:54

+9:15

13.

Eivind Hoff

IL Tyrving

44:55

+10:16

14.

Bjørn Bakkvig

Heming Orientering

45:13

+10:34

15.

Guttorm L Egge

Oslostudentenes IK

45:22

+10:43

16.

Mikael Olausson

Oslostudentenes IK

45:38

+10:59

17.

Odd Arne Lian

IL Koll

46:15

+11:36

18.

Harald Iwe

IL GeoForm

46:49

+12:10

19.

Hanne Maria Vister

Oslostudentenes IK

47:26

+12:47

20.

Eskil Åsmul

OL Trollelg

47:54

+13:15

21.

Per Kristian Ekeberg

IL Tyrving

48:17

+13:38

22.

Rolv Anders Syvstad

Lyn

48:44

+14:05

23.

Jens Olav Kløvrud

Lillomarka OL

49:40

+15:01

24.

Marie Rygh Holten

Nydalens SK

50:07

+15:28

25.

Bjørn Solhjem

Sørkedalens IF

51:07

+16:28

26.

Audun Sysdal

Lyn

51:37

+16:58

27.

Stein Hagen

Fossum IF

52:06

+17:27

28.

Arne Torgersen

Bækkelagets SK

52:28

+17:49

29.

Klas Madsen

Nydalens SK

52:38

+17:59

30.

Rune Teigland

Østmarka OK

52:45

+18:06

31.

Stein Blomseth

Lillomarka OL

53:06

+18:27

32.

Tor Talaksen

Klubbløs

53:57

+19:18

33.

Ole Kristian Kristensen

Forsvaret

54:08

+19:29

34.

Per Morten Lefdal

METIR

54:25

+19:46

35.

Bjørn Christensen

Østmarka OK

54:39

+20:00

36.

Jon Lahlum

IL GeoForm

54:47

+20:08

37.

Bjørn Erik Reinseth

RIF

55:19

+20:40

38.

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

55:40

+21:01

39.

John Bjørnar Bremnes

IL GeoForm

58:00

+23:21

40.

Jens Hettland

Nydalens SK

1:00:42

+26:03

41.

Horvath Zoltan

DNV

1:00:58

+26:19

42.

Rafael Neto

Klubbløs

1:01:05

+26:26

43.

Audrun Utskarpen

Oslostudentenes IK

1:01:17

+26:38

44.

Lars Chrstensen

DNV

1:02:37

+27:58

45.

Tormod Øvegaard

Vestre Akers SK

1:03:37

+28:58

46.

Mariken Homleid

IL GeoForm

1:03:38

+28:59

47.

Frode Johansen

Equinor

1:03:47

+29:08

48.

Rune Hultgreen

IL GeoForm

1:04:58

+30:19

49.

Bjørn Sandelien

Heming Orientering

1:14:53

+40:14

50.

Kjetil Jackobsen

Hamar OK

1:26:50

+52:11

51.

Ildri Harstad

IL Koll

3:04:39

+2:30:00

52.

Bård Harstad

IL Koll

3:05:17

+2:30:38

DSQ

Christin Jomaas

Fossum IF

48:44

122 123

DSQ

Elias Ruud

Lillomarka OL

56:18

34 101 102 33 123

DSQ

Harald Østgaard Lund

IL GeoForm

58:06

123

DSQ

Trygve Harstad

IL Koll

1:02:46

31 32 33 34 102 33 105 122 123 45 83


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

28 oktober 2018, 19:05:58

Arrangør:

IL Koll

Antall deltagere:

136

Antall startet:

136