Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Klubbmesterskap Ås-NMBU Orientering 28. oktober 2018

Klasse: D -12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Dalma Banfi

Ås-NMBU Orientering

32:29

24:59

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Gjetanger

Måren OK

1:05:56

+0:00

23:32

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Iselin Hermo

Ås-NMBU Orientering

1:02:27

+0:00

22:18

Klasse: D17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

48:47

+0:00

9:57

2.

Ingvild Paulsen Vie

Ås-NMBU Orientering

53:01

+4:14

10:49

3.

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

54:57

+6:10

11:12

4.

Linn Mei Waaler

Måren OK

55:05

+6:18

11:14

5.

Tove Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

1:19:42

+30:55

16:15

6.

Ellen-Christine Koren

Ås-NMBU Orientering

1:32:36

+43:49

18:53

7.

Ingrid Tveite

Ås-NMBU Orientering

1:38:06

+49:19

20:01

DNS

Anne Nilsen

Ås-NMBU Orientering

Klasse: H -12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Odin Schei Danevad

Ås-NMBU Orientering

9:21

7:11

Håvard Endresen

Måren OK

18:30

14:13

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Fagerli

Måren OK

27:20

+0:00

9:45

2.

Benjamin Buhler

Måren OK

57:35

+30:15

20:33

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Tveite

Ås-NMBU Orientering

51:07

+0:00

8:14

Klasse: H17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

55:32

+0:00

8:57

2.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

55:55

+0:23

9:01

3.

Audun Bjerknes

Måren OK

59:02

+3:30

9:31

4.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

1:03:56

+8:24

10:18

5.

Håvard Tveite

Ås-NMBU Orientering

1:05:48

+10:16

10:36

6.

Kjell Blomseth

Ås-NMBU Orientering

1:09:54

+14:22

11:16

7.

Thomas Tubbehaugen

OK Moss

1:10:55

+15:23

11:26

8.

Lars Petter Endresen

Måren OK

1:14:25

+18:53

12:00

9.

Trond Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

1:16:48

+21:16

12:23

10.

Robert Banfi

Ås-NMBU Orientering

1:16:57

+21:25

12:24

11.

Peter Klaveness

Måren OK

1:21:30

+25:58

13:08

12.

Morten Kongsberg

IL Tyrving

1:25:52

+30:20

13:50

13.

Lasse Bredal-Knutsen

Ås-NMBU Orientering

1:51:42

+56:10

18:00

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Lea Haug

Ås-NMBU Orientering

27:04

20:49

53

DNS

Astri Bredal-Knutsen

Ås-NMBU Orientering

Klasse: C-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Friedhelm Klaveness

Måren OK

53:41

+0:00

19:10

2.

Vegard Gaustad

Ås-NMBU Orientering

58:31

+4:50

20:53

3.

Sigurd Storaunet

Ås-NMBU Orientering

58:51

+5:10

21:01

4.

Jens Storaunet

Ås-NMBU Orientering

59:18

+5:37

21:10

5.

Kinga Banfi

Ås-NMBU Orientering

1:01:59

+8:18

22:08

6.

Synne Schei Danevad

Ås-NMBU Orientering

1:04:05

+10:24

22:53

Klasse: B Lang Lett

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Gjetanger

Måren OK

37:16

+0:00

9:48

2.

Mikkel Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

38:46

+1:30

10:12

3.

Anders Bredal-Andersen

Ås-NMBU Orientering

39:50

+2:34

10:28

4.

Marianne Siegel

Ås IL

47:41

+10:25

12:32

5.

Magnus Endresen

Måren OK

49:12

+11:56

12:56

6.

Gustav Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

50:24

+13:08

13:15

7.

Judit Banfi

Ås-NMBU Orientering

50:33

+13:17

13:18


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

28 oktober 2018, 15:12:53

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

44

Antall startet:

42