Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Skumringskampen, Løp 3 1. oktober 2018

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oda Isnes Tyse

Eiker OL

1:00:27

+0:00

2.

Helene Bjørkvold Jendal

Fossum IF

1:00:42

+0:15

Klasse: D17- Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:12:06

+0:00

2.

Lotte Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

1:12:20

+0:14

3.

Christine Hoen

Eiker OL

1:19:26

+7:20

4.

Solveig Moen Letmolie

Eiker OL

1:23:40

+11:34

DSQ

Sofie Skyttersæter Iversen

Heming Orientering

27:36

156 52 55 141 158 56 54 145 37 47 102 106 3...

Klasse: H17- Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Blomseth Johnsen

NTNUI

51:10

+0:00

2.

Knut Sveinung Holth Rekaa

Røyken OL

52:43

+1:33

3.

Henrik Fredriksen Aas

Asker Skiklubb

52:50

+1:40

4.

Torkil Eide Solstad

IL Tyrving

54:30

+3:20

5.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

1:06:11

+15:01

6.

Tommy Jauhojärvi

Asker Skiklubb

1:12:12

+21:02

7.

Svein Granerud

Asker Skiklubb

1:23:49

+32:39

8.

Håkon Jendal

Fossum IF

1:23:50

+32:40

9.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

1:24:59

+33:49

10.

Hallvard Koren

OK Moss

1:30:25

+39:15

DSQ

Per Magnus Dahl

Elverum OK

45:15

52 55 141 158 56 54 145 37 47 102 106 35 6...

DSQ

Per Wiréhn

Asker Skiklubb

1:00:05

54 145 37 47 102 106

DSQ

Kristoffer Jacobsen

IL Tyrving

1:02:40

54 145 37 47 102 106

DNS

Ivar Lundanes

IL Tyrving

Klasse: D17- Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birgit Økern Jensen

Konnerud IL

46:00

+0:00

2.

Emma Meyer Larsson

IL Tyrving

47:55

+1:55

3.

Amanda Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

48:47

+2:47

4.

Thea Land

Konnerud IL

50:28

+4:28

5.

Anne Marthe Peveri

Eiker OL

50:43

+4:43

6.

Tove Heimdal

Konnerud IL

52:41

+6:41

7.

Jorun Ruud

Asker Skiklubb

53:47

+7:47

8.

May Ingela Hope

Modum OL

1:16:23

+30:23

9.

Marianne Arnesen

Asker Skiklubb

1:29:05

+43:05

DSQ

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

44:16

52 37 106 40 157

DNS

Kjersti Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

Klasse: H17- Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Hoff

IL Tyrving

34:53

+0:00

2.

Trond Rønneberg

Asker Skiklubb

37:05

+2:12

3.

Lars Baklid

Konnerud IL

39:24

+4:31

4.

Jon Arvid Fossum

Asker Skiklubb

39:33

+4:40

5.

Christian Grotnes

IL Tyrving

41:15

+6:22

6.

Terje Wiig Mathisen

Nydalens SK

42:11

+7:18

7.

Helge Stenerud

OL Tønsberg og omegn

45:04

+10:11

8.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

46:04

+11:11

9.

Geir Holm Gundersen

Sturla, IF

53:17

+18:24

10.

Øyvind Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

55:10

+20:17

11.

Hasse Bergstrøm

IL Tyrving

58:21

+23:28

12.

Fredrik Høyer

Fossum IF

1:00:14

+25:21

13.

Bjørn Bendiktsen

Konnerud IL

1:06:35

+31:42

14.

Jeppe Hansson

Fossum IF

1:08:30

+33:37

15.

Peter Carlsen

Sturla, IF

1:18:04

+43:11

16.

Alf Johan Hjelmtvedt

Eiker OL

1:27:30

+52:37

17.

Kjell Jarle Gausemel

Røyken OL

1:36:28

+1:01:35

DSQ

Torgeir Strandhagen

Røyken OL

41:49

37 40 157 35 63 100

DNS

Leif Kåre Besseberg

Eiker OL

DNS

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

Klasse: C-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Heiås

Røyken OL

34:18

+0:00

2.

Per Sennels

Røyken OL

49:42

+15:24

Klasse: D/H 11-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunde Tumelionis

Fossum IF

29:40

+0:00

2.

Martin Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

29:53

+0:13

3.

Emil Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

31:16

+1:36

4.

Hedvig Nyberg-Hansen

Fossum IF

40:18

+10:38

5.

Tuva Høyer

Fossum IF

40:21

+10:41

6.

Linus Hognestad Sennels

Røyken OL

49:26

+19:46

7.

Brage Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

52:16

+22:36

DNS

Trym Holme Brinch

Asker Skiklubb


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

28 oktober 2018, 13:48:47

Arrangør:

Røyken O-lag

Antall deltagere:

62

Antall startet:

57