Klasse: Lang | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Eivind Hoff | IL Tyrving | 38:44 | +0:00 | 12:54 | |||
2. | Kristian Khile | Ringerike O-lag | 40:27 | +1:43 | 13:29 | |||
3. | Karl Even Rygh | Heming Orientering | 40:46 | +2:02 | 13:35 | |||
4. | Øystein Holo | Fossum IF | 41:06 | +2:22 | 13:42 | |||
5. | Jan Tore Henriksen | Norges Bank BIL | 41:17 | +2:33 | 13:45 | |||
6. | Jørgen Mathias Nipen | Bækkelagets SK | 41:46 | +3:02 | 13:55 | |||
7. | Terje Wiig Mathisen | Open iT | 42:07 | +3:23 | 14:02 | |||
8. | Ivar Seierstad | GEOFORM | 45:00 | +6:16 | 15:00 | |||
9. | Svein Nygård | NORGES BANK | 45:23 | +6:39 | 15:07 | |||
10. | Arild Andresen | Fossum IF | 47:44 | +9:00 | 15:54 | |||
11. | Eivind Ruth | DNV GL | 47:59 | +9:15 | 15:59 | |||
12. | Guttorm L Egge | OSI Orientering | 48:22 | +9:38 | 16:07 | |||
13. | Tor Ringstad | Cisco | 50:41 | +11:57 | 16:53 | |||
14. | Per Morten Lefdal | Metier OEC | 51:09 | +12:25 | 17:03 | |||
15. | Stein H Hagen | Fossum IF | 53:09 | +14:25 | 17:43 | |||
16. | Per Osen | Equinor Oslo BIL | 55:02 | +16:18 | 18:20 | |||
17. | Hallvard Fjær | Lillomarka OL | 55:37 | +16:53 | 18:32 | |||
18. | Anders Flågen | Heming Orientering | 55:42 | +16:58 | 18:34 | |||
19. | Ann Elin Flågen | Heming Orientering | 55:51 | +17:07 | 18:37 | |||
20. | Richard Zeiner-Gundersen | Aker Brygge Orientering | 56:53 | +18:09 | 18:57 | |||
21. | Martin Granly | SIEMENS | 59:25 | +20:41 | 19:48 | |||
22. | Jon Lahlum | GEOFORM | 1:00:20 | +21:36 | 20:06 | |||
23. | Audun Jørgensen | ØSTMARKA OK | 1:00:25 | +21:41 | 20:08 | |||
24. | Kristian J. Larsen | Tyrving, IL | 1:02:02 | +23:18 | 20:40 | |||
25. | Tellef Larsen | Tyrving IL | 1:02:06 | +23:22 | 20:42 | |||
26. | Tormod Øvergård | Istone | 1:02:18 | +23:34 | 20:46 | |||
27. | Per J Karlsbakk | Veritas BIL | 1:02:33 | +23:49 | 20:51 | |||
28. | Petter Christensen | Esso | 1:05:00 | +26:16 | 21:40 | |||
29. | Georg Bugge | AAS-JAKOBSEN | 1:05:54 | +27:10 | 21:58 | |||
30. | Øyvind Grandum | Geoform | 1:07:07 | +28:23 | 22:22 | |||
30. | Ståle Heitmann | Fossum IF | 1:07:07 | +28:23 | 22:22 | |||
32. | Harald Iwe | GEOFORM | 1:07:24 | +28:40 | 22:28 | |||
33. | Raphael Neto | PRIVAT | 1:09:47 | +31:03 | 23:15 | |||
34. | Lars Christensen | Veritas | 1:12:31 | +33:47 | 24:10 | |||
35. | Bjørn Sandelien | Vegdirektoratet IF | 1:12:37 | +33:53 | 24:12 | |||
36. | Morten Kongsberg | Tyrving, IL | 1:19:23 | +40:39 | 26:27 | |||
37. | Morten Hjelm | DNV GL | 1:19:47 | +41:03 | 26:35 | |||
38. | Rune Hultgren | GEOFORM | 1:38:50 | +1:00:06 | 32:56 | |||
DSQ | Test | Tyrving IL | 5 | 70 71 73 74 75 76 77 78 79 110 111 112 11... | ||||
DSQ | Thomas Nipen | Bækkelagets SK | 36:26 | 115 | ||||
DSQ | Tor Lahlum | Kolbotn & Skimt OL | 54:50 | 116 | ||||
DSQ | Audrun Utskarpen | OSI | 58:13 | 111 | ||||
DSQ | HÃ¥kon Bugge | No team | 1:15:11 | 124 125 126 127 128 150 | ||||
Klasse: Kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Vidar Berteig | IL GeoForm | 24:36 | +0:00 | 5:07 | |||
2. | Trond Hegna | Asker Skiklubb | 27:06 | +2:30 | 5:38 | |||
3. | Per Schanche | Asker SK | 27:44 | +3:08 | 5:46 | |||
4. | Toril Hallan | Lillomarka OL | 28:20 | +3:44 | 5:54 | |||
5. | Eirik Tandrevold | Fossum IF | 29:18 | +4:42 | 6:06 | |||
6. | Kristin Sletner | Røyken O-lag | 31:37 | +7:01 | 6:35 | |||
7. | Kjersti Skantze | Tyrving IL | 33:47 | +9:11 | 7:02 | |||
8. | Tormod Bøe | Veritas BIL | 34:27 | +9:51 | 7:10 | |||
9. | Egil Huseth | Kamp Vestheim | 36:00 | +11:24 | 7:30 | |||
10. | Sigbjørn Modalsli | Fossum IF | 36:25 | +11:49 | 7:35 | |||
11. | Anne Kristine Norderud | IL Tyrving | 37:07 | +12:31 | 7:43 | |||
12. | Maren Norderud | Tyrving, IL | 37:09 | +12:33 | 7:44 | |||
13. | Berit Danielsen | Tyrving, IL | 37:13 | +12:37 | 7:45 | |||
14. | Linda Hanssen | Østmarka OK | 37:22 | +12:46 | 7:47 | |||
15. | Nora Skauen | Tyrving, IL | 37:45 | +13:09 | 7:51 | |||
16. | Sharon Broadwell | IL GeoForm | 37:56 | +13:20 | 7:54 | |||
17. | Randi Nilstad | Tyrving, IL | 38:02 | +13:26 | 7:55 | |||
17. | Torstein Zakariassen | Asker Skiklubb | 38:02 | +13:26 | 7:55 | |||
19. | Fredrik Høyer | Fossum IF | 38:10 | +13:34 | 7:57 | |||
20. | Ketil Berge | Vestre Aker Skiklub | 38:19 | +13:43 | 7:58 | |||
21. | KP | Privat | 38:20 | +13:44 | 7:59 | |||
22. | Veslemøy Solberg | Konnerud IL | 39:09 | +14:33 | 8:09 | |||
23. | Tonje Rognerud Bøe | Fossum IF | 40:05 | +15:29 | 8:21 | |||
24. | Bjørn Egner | Heming Orientering | 41:26 | +16:50 | 8:37 | |||
25. | Finn Gange | Privat | 45:00 | +20:24 | 9:22 | |||
26. | Olav Nipen | Tyrving IL | 47:47 | +23:11 | 9:57 | |||
27. | Roar Hernes | Fossum IF | 48:48 | +24:12 | 10:10 | |||
28. | Knut Tore Solheim | Nydalen Siklubb | 50:39 | +26:03 | 10:33 | |||
29. | Aud I Spjelkavik | FBI | 51:18 | +26:42 | 10:41 | |||
30. | Don Skantze | Tyrving, IL | 52:49 | +28:13 | 11:00 | |||
31. | Dag Haugland | Oslo Kommune | 53:54 | +29:18 | 11:13 | |||
32. | KÃ¥re Knudsen | GeoForm | 59:55 | +35:19 | 12:28 | |||
33. | Trine Justad Raaen | Aker Brygge Orientering | 1:00:12 | +35:36 | 12:32 | |||
34. | Jon C. Fougner | FUGRO | 1:02:03 | +37:27 | 12:55 | |||
34. | Øystein Madsen | GE Healthcare | 1:02:03 | +37:27 | 12:55 | |||
36. | Sidsel Sandelien | Vegdirektoratet IF | 1:07:35 | +42:59 | 14:04 | |||
37. | Knut Hangeraas | GeoForm | 1:21:53 | +57:17 | 17:03 | |||
DSQ | Tomine Zakariassen | Lommedalen IL | 38:06 | 71 121 | ||||
DSQ | Rune Zakariassen | Lommedalen IL | 38:15 | 74 | ||||
DSQ | Claus Frimann Clasen | Lyberg & Partnere | 46:46 | 71 | ||||
DSQ | Fredrik Mathisen | Nydalen | 1:00:12 | 116 117 121 128 150 |
Sist oppdatert: | 16 november 2018, 21:48:07 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 84 |
Antall startet: | 84 |