Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

NSM Langdistanse 3. november 2018

Klasse: Women Elite

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Oline Kolstad

NTNUI

55:20

+0:00

2.

Alexandra Enlund

IF Femman

55:42

+0:22

34

3.

Carina Polzer

LiTHe Vilse

55:44

+0:24

4.

Åsne Trømborg

NTNUI Orientering

58:10

+2:50

5.

Ingrid Gulbrandsen

NTNUI

58:13

+2:53

6.

Ane Dyrkorn

Eiker o-lag

58:18

+2:58

7.

Jeanette Jönsson-Hellstadius

LiTHe Vilse

58:39

+3:19

8.

Isabel Donner

TeekSu

58:44

+3:24

34

9.

Anika Gassner

LiTHe Vilse

1:00:00

+4:40

10.

Karine Vestøl

Vegårshei IL

1:10:27

+15:07

11.

Julie Kinneberg

NTNUI

1:10:31

+15:11

12.

Ingunn Vári

NTNUI

1:11:41

+16:21

13.

Josefin Tjernlund

Chalmers OL

1:14:49

+19:29

14.

Marta Ulvensøen

NTNUI

1:14:51

+19:31

15.

Åse Bergan

NTNUI

1:15:27

+20:07

16.

Marte Hoff Hagen

NTNUI

1:22:10

+26:50

17.

Åsne Naadland Holo

Fossum IF

1:22:27

+27:07

18.

Signe Bredholt Jørgensen

Sandefjord OK

1:23:55

+28:35

19.

Ane Solberg

Norway

1:23:57

+28:37

19.

Ella Arentz Hagen

Sandefjord OK

1:23:57

+28:37

21.

Anna Kindlundh

Chalmers OL

1:26:30

+31:10

22.

Gabriella Gustafsson

LiTHe Vilse

1:26:32

+31:12

23.

Kerttu Aronen

TeekSu

1:37:28

+42:08

DNS

Margrethe Wisløff

NTNUI

DNS

Ronja Björklund

NTNUI

DNS

Thea Dyrkorn

Eiker OL

DNS

Vilde Malmei

NTNUI

DNS

Line Cederberg

Chalmers OL

DNS

Tilla Hennum

Chalmers OL

DNS

Ingrid Lundanes

NTNUI

Klasse: Men Elite

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Langedal Breivik

NTNUI

54:48

+0:00

169

2.

Henrik Johannesson

Stora Tuna OK

55:19

+0:31

169

3.

Emil Granqvist

NTNUI

55:34

+0:46

169 34

4.

Filip Grahn

Chalmers OL

57:39

+2:51

169

5.

Pontus Karlsson

Chalmers OL

57:42

+2:54

169

6.

Matthias Groell

University of Tromsoe

58:45

+3:57

169

7.

Elias Bäcklund Ekvall

Chalmers OL

59:21

+4:33

169

8.

Filip Ossiansson

Chalmers OL

1:00:26

+5:38

169

9.

Eemeli Suominen

TeekSu

1:01:31

+6:43

169

10.

Peter Eriksson

LiTHe Vilse

1:03:28

+8:40

11.

Emil Rankka

LiTHe Vilse

1:03:30

+8:42

12.

Mikko Huhtinen

OL-TU

1:04:44

+9:56

13.

Sindre Østgulen Deisz

NTNUI

1:05:15

+10:27

14.

Jonas Jern

OL-TU

1:06:23

+11:35

15.

Emil Sevelius

TeekSu

1:06:36

+11:48

16.

Caj Snickars

TeekSu

1:06:45

+11:57

17.

Charlie Stolt

LiTHe Vilse

1:07:29

+12:41

18.

Martin Borge Heir

Fossum IF

1:07:39

+12:51

19.

Tobias Jern

TeekSu

1:07:50

+13:02

20.

Olav Milian Schmitt Gran

NTNUI

1:08:02

+13:14

21.

Arvid Linder

LiTHe Vilse

1:08:04

+13:16

22.

Jonathan Ray

TeekSu

1:09:50

+15:02

23.

Jere Pantsar

TeekSu

1:10:43

+15:55

24.

Seppo Järvinen

TeekSu

1:14:20

+19:32

25.

Espen Samuelsen Skiri

Bodø & Omegn IF

1:15:13

+20:25

26.

Matias Kankkunen

TeekSu

1:16:45

+21:57

27.

Simon Wikström

Chalmers OL

1:17:39

+22:51

28.

Edvin Carlsson

Chalmers OL

1:17:43

+22:55

29.

Johan Eklund

LiTHe Vilse

1:21:45

+26:57

30.

Fredrik Johansson

LiTHe Vilse

1:25:50

+31:02

31.

Vili Virkki

TeekSu

1:27:27

+32:39

32.

Juha Rauhala

TeekSu

1:28:29

+33:41

DSQ

Anton Sjökvist

Karolinska Institutet

48:04

169 165 166 167 168 141 142 114 111 31 32 111 3...

DSQ

Anton Forsberg

Stora Tuna

48:07

169 139 165 166 168 141 142 114 111 31 32 111 3...

DSQ

Simon Imark

Chalmers OL

54:50

169 165

DSQ

Rasmus jonsson

LiTHe Vilse

59:08

169 139 165 166 167 168 142 114 34 40 111

DSQ

Morten Jørgensen

KOK

1:00:34

169 40

DSQ

Antti Järvenpää

TeekSu

1:03:07

40

DSQ

Erik Barr Zeilon

Chalmers OL

1:03:43

40

DSQ

Heino Saku Ollin

Chalmers OL

1:04:41

34 40 111

DSQ

Jørgen Wulfsberg

Nydalens SK

1:07:53

141 142 114

DSQ

Jonas Gustafsson

Chalmers OL

1:12:32

141 142 114 111 31 32 111 34 40 111 150

DSQ

Audun Rognerud Bøe

Fossum

1:24:14

40

DSQ

Fredrik Wennermark

Chalmers OL

1:39:12

169 164 106 112 139 141 142 114 31 40

DNS

Kristian Nilsen Sandnes

NTNUI

DNS

Mathias Bjugan

NTNUI

DNS

Øystein Kvaal Østerbø

NTNU Alumni

DNS

Tobias Kristensen

NTNUI

DNS

Arvid Henriksson

LiTHe Vilse

DNS

Erik Andersson

LiTHe Vilse

DNS

Endre Bruaset

NTNUI

Klasse: Partyanimal

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

August Asheim Birkeland

NTNUI

29:24

+0:00

2.

Ellen Myrskog

OK Pan Århus

38:59

+9:35

3.

Sindre Engzelius Gylver

NTNUI

39:41

+10:17

4.

Lavran Thorstensen

NTNUI

43:35

+14:11

5.

Sunniva Omdal

NTNUI

45:59

+16:35

6.

Gjermund Halden

Nydalens SK

47:27

+18:03

7.

Lars Singsdal

NTNUI

49:00

+19:36

8.

Henrik Hamrefors

LiTHe Vilse

53:44

+24:20

9.

Emma Helmersson

LiTHe Vilse

54:04

+24:40

10.

Nicki Källman

TeekSu

1:05:08

+35:44

11.

Linnea Myrskog

Kronan

1:15:02

+45:38

12.

Sonja Mellberg

NTNUi

1:15:11

+45:47

13.

Aurora Fossøy

NTNUI

1:15:13

+45:49

14.

Jan Kondula

NTNUI

1:15:15

+45:51

15.

Lene Therese Myrland

NTNUI

1:15:17

+45:53

16.

Synne Fossøy

NTNUI

1:15:19

+45:55

34

17.

Ingrid Okkenhaug

NTNUI

1:15:20

+45:56

18.

Hildegunn Heggøy

NTNUI

1:15:22

+45:58

34

19.

Ingvild Brekke

NTNUI

1:15:25

+46:01

20.

Erik Bengtsson

Chalmers OL

1:19:19

+49:55

21.

Tarjei Holo

Fossum IF

1:22:26

+53:02

22.

Ida-Marie Cederberg

Pargas IF

1:25:03

+55:39

23.

Jakob Kalvig Skogan

NTNUI

1:42:51

+1:13:27

24.

Håvard Mo Vaadal

NTNUI

1:45:30

+1:16:06

25.

Gry Emilie Granstedt

NTNUI

1:48:12

+1:18:48

34

26.

Erik Gustafsson

NTNUI

1:48:49

+1:19:25

27.

Malena Birkeland

NTNUI

1:49:00

+1:19:36

28.

Silje Arntzen

NTNUI

1:49:01

+1:19:37

29.

Emilia Johansson

Chalmers OL

1:49:04

+1:19:40

DSQ

Idunn Haavengen

NTNUI

36:49

31 32 111 34 71 111 150 39

DSQ

Carl Södersten

LiTHe Vilse

43:33

165

DSQ

Fredrik Andreassen

NTNUI

44:01

71

DSQ

Josefine Höög

LiTHe Vilse

50:50

167 168 34 71 111

DSQ

David Svensson

Chalmers OL

1:19:16

34 71 111

DSQ

Katrin Dätwyler

NTNUI

1:28:21

31 32 34 71 111 150 39

DSQ

Martin Rønning

NTNUI Dykkergruppa

1:31:50

150 39

DSQ

Gregor Fischer

OLG Cordoba

1:46:37

31 32 34 71 111 150

DNS

Kårhild Nordstad

NTNUI

DNS

Kristin Helland-Hansen

NTNUI

DNS

Loviisa Läärä

KOT

DNS

Mads Fornes

NTNUI

DNS

Magne Jutulstad

UCL

DNS

Marianne Bredesen

NTNUI

DNS

Nora Graffer

NTNUI

DNS

Per Øyvind Valen

NTNUI

DNS

Sebastian Daland

Kristiansand OK

DNS

Sofie Iversen

Heming Orientering

DNS

Sturla Frydenlund

NTNUI

DNS

Sverre Bang Støeng

NTNUI

DNS

Vegard Vaeng Bernhardsen

NTNUI

DNS

Agnes Spåner

Chalmers OL

DNS

Amelia Skalberg

Chalmers OL

DNS

Anna Brodin

Chalmers OL

DNS

Filippa Spåner

Chalmers OL

DNS

Gabriella Bergander

Chalmers OL

DNS

Ivar Sörqvist

Chalmers OL

DNS

Johan Blick

Chalmers OL

DNS

Kerstin Wadman

Chalmers OL

DNS

Lisa Johansson

Chalmers OL

DNS

Martin Ahlberger

Chalmers OL

DNS

Oliwer Lundberg

Chalmers OL

DNS

Anton Nilsson

LiTHe Vilse

DNS

Arvid Våg

LiTHe Vilse

DNS

Ellen Broman

LiTHe Vilse

DNS

Erik Berglund

LiTHe Vilse

DNS

Fanny Asketun

LiTHe Vilse

DNS

Julia Sjöbrink

LiTHe Vilse

DNS

Anders Røhnebæk

NTNUI

DNS

Anne Eiken

Kongsberg OL

DNS

Camilla Lie

NTNUI

DNS

Edvard Vasdal

NTNUI

DNS

Gaute H. Friestad

NTNUI

DNS

Gustav Fiskum

NTNUI

DNS

Håkon Eig Carlsen

NTNUI

DNS

Henrik Upsal

ÅS-NMBU Orientering

DNS

Ingvild Ramtvedt Næsset

NTNUI

DNS

Jacob Kakorakelkiller

NTNUI

Ubekreftet tid

Karin Hagwall

KOT (Konliga Orienterings Teknologerna)

Ubekreftet tid

Lorenzo Servedio

KTH KOT

Ubekreftet tid

Nadja Rutz

KOT

Ubekreftet tid

Pierre Merlet

KOT KTH

Ubekreftet tid

Pontus Resare

KOT

Ubekreftet tid

Anthony Loccisano

KOT

Ubekreftet tid

Fredrik Åkerlind

KOT


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

4 november 2018, 11:43:18

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

165

Antall startet:

111