Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Sport8 Ås by Night & Fog Cup #1 13. november 2018

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

52:14

+0:00

155

2.

Siri Ulvestad

Nydalens SK

53:32

+1:18

3.

Mariann Ulvestad

Bækkelagets SK

58:23

+6:09

4.

Karoline Bjørnerød

OK Moss

1:11:11

+18:57

5.

Audrun Utskarpen

Oslostudentenes IK

1:15:41

+23:27

6.

Ingvild Maalen-Johansen

Ås-NMBU Orientering

1:17:07

+24:53

155

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Aukrust Osmoen

Nydalens SK

1:06:33

+0:00

2.

Anders Nordberg

Nydalens SK

1:10:57

+4:24

3.

Ivar Lundanes

IL Tyrving

1:13:05

+6:32

4.

Eirik Kamstrup Hovind

Nydalens SK

1:13:06

+6:33

5.

Göran Winblad

Rehns BK

1:16:41

+10:08

6.

Ivar Aukrust Osmoen

Ås-NMBU Orientering

1:18:30

+11:57

7.

Øystein Sørensen

Nydalens SK

1:19:00

+12:27

8.

Vegard Blomseth Johnsen

NTNUI

1:19:07

+12:34

9.

Jim Øystein Nybråten

IL Tyrving

1:19:16

+12:43

10.

Anders Vister

Nydalens SK

1:20:27

+13:54

11.

Torkil Eide Solstad

IL Tyrving

1:27:02

+20:29

12.

Sverre Turter Sandvold

Nydalens SK

1:33:21

+26:48

155

13.

Tor Andreas Andersen

Oppsal Orientering

1:33:48

+27:15

14.

Svein Nygård

Lillomarka OL

1:43:18

+36:45

155

15.

Thor Mella

Oppsal Orientering

1:45:04

+38:31

DSQ

Sindre Nordhagen

Oppsal Orientering

155 163 178 188 190 51 192 193 184 197 172 173 17...

DSQ

Vegard Fiane Pedersen

Ås-NMBU Orientering

44:14

188 190 51 192 193 184 197 172 173 177 170 164 8...

DSQ

Kristoffer Fiane Pedersen

Oppsal Orientering

1:00:17

51 192 184 197 172 173 177 170 164 84 85 87

DSQ

Bojan Blumenstein

Nydalens SK

1:04:19

51 192 193 184 197 170 164 84 85 87

DSQ

Henrik Upsal

Ås-NMBU Orientering

1:16:30

51 192 193 184 197 172 173 177 87

DSQ

Thomas Ruud

Oppsal Orientering

1:18:20

155 192 193 184 197 172 173 177 170 164 84

DSQ

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

1:53:36

51 192 193 184 197 172 173 177 170 164 84 85 8...

DNS

Johan Svedberg

Heming Orientering

DNS

Henrik Eijsink

Nydalens SK

DNS

Sigurd Myhre Andreassen

Halden SK

Klasse: H 17- A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bjerknes

Måren OK

54:49

+0:00

2.

Thomas Bedin

Indre Østfold OK

54:53

+0:04

155

3.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

56:36

+1:47

4.

Halvor Saunes

Nydalens SK

1:00:23

+5:34

5.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

1:01:35

+6:46

6.

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

1:03:22

+8:33

7.

Øystein Olsen

OK Moss

1:04:26

+9:37

155

8.

Rune Blågestad

Indre Østfold OK

1:05:10

+10:21

9.

Erik Rytter Jakobsen

OK Moss

1:07:45

+12:56

10.

Eirik Blågestad

Indre Østfold OK

1:09:40

+14:51

11.

Thomas Roskifte

OK Moss

1:11:26

+16:37

12.

Robert Banfi

Ås-NMBU Orientering

1:18:50

+24:01

13.

Kent Kopperud

Indre Østfold OK

1:19:59

+25:10

14.

Sondre Ladim

OK Moss

1:26:44

+31:55

DSQ

Fredrik Holth

Ås-NMBU Orientering

42:22

173 48 172 170 178 164 84 85 87

DSQ

Morten Tangen Fredh

OK Moss

54:49

173 48 172 170 178 164 84 85 87

DSQ

Christopher Ladim

OK Moss

59:33

173 48 172 170 178 164 84 85 87

DSQ

Halvor Steinsholt

Ås-NMBU Orientering

1:24:17

155 173 48 172

DNS

Bjørn Håvard Evjen

Ås-NMBU Orientering

Klasse: D 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Julie Sophie Wold

OK Moss

37:46

+0:00

2.

Hanna Rehn

Kolbotn og Skimt OL

37:57

+0:11

3.

Frida Hovgaard Eisvang

OK Moss

38:31

+0:45

4.

Erika Lind-Larsen

OK Moss

44:52

+7:06

5.

Erle Elise Wold

OK Moss

58:11

+20:25

6.

Tuva Lundsrud

OK Moss

1:02:57

+25:11

7.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

1:02:57

+25:11

Klasse: H 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sebastian Blomfeldt Unnerud

OK Moss

33:11

+0:00

2.

Anders Hovgaard Eisvang

OK Moss

52:31

+19:20

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

33:23

+0:00

2.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

35:09

+1:46

185

3.

Anne Nilsen

Ås-NMBU Orientering

43:27

+10:04

4.

Marianne Siegel

Ås-NMBU Orientering

45:47

+12:24

5.

Hanne Wold

OK Moss

52:21

+18:58

175

6.

Elisabeth Aune Jakobsen

OK Moss

1:04:24

+31:01

7.

Ingrid Kristine Ydse

Ås-NMBU Orientering

1:08:54

+35:31

DSQ

Marit-Elin Iden

Team Jeløy

25:54

185 49 50 175

DSQ

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

52:42

185 49 50 175

DNS

Linda Fredh

OK Moss

DNS

Stian Lillegård

Lillomarka OL

Klasse: Night & Fog Masters Men

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgeir Snilsberg

OK Moss

55:01

+0:00

2.

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

56:42

+1:41

3.

Tore Bjørnerød

OK Moss

56:43

+1:42

4.

Terje Wiig Mathisen

Nydalens SK

1:00:22

+5:21

5.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

1:00:57

+5:56

6.

Lars Petter Endresen

Måren OK

1:05:15

+10:14

7.

Ove Martinsen

Hauketo IF

1:06:18

+11:17

8.

Kjetil Karlsen

Team Jeløy

1:06:28

+11:27

9.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

1:07:06

+12:05

10.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:08:18

+13:17

11.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

1:11:26

+16:25

155

12.

Bjørn Bakkevig

Heming Orientering

1:12:49

+17:48

155

13.

Even Woldstad Hanssen

Eiker OL

1:13:34

+18:33

14.

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

1:15:52

+20:51

15.

Tor Lahlum

Kolbotn og Skimt OL

1:15:54

+20:53

16.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

1:15:55

+20:54

17.

Peter Klaveness

Måren OK

1:16:23

+21:22

18.

Christopher Schive

OK Moss

1:19:17

+24:16

19.

Stig Hultgreen Karlsen

IL GeoForm

1:21:26

+26:25

20.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

1:22:52

+27:51

DSQ

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

9:14

173 48 172 170 178 164 84 85 87 175

DSQ

Jon Færden

Kolbotn og Skimt OL

1:04:52

173 48 172 170 178 84

DSQ

Hasse Bergstrøm

IL Tyrving

1:19:05

173 48 172 170 178 164 84 85 87

DSQ

Jon Fredriksen

Hauketo IF

1:42:10

155 164 84 85 87

DNS

Tormod Øvergaard

Vestre Akers SK

DNS

Rune Teigland

Østmarka OK

DNS

Erlend Rehn

Kolbotn og Skimt OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

13 november 2018, 20:34:54

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

97

Antall startet:

88