Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Trollnatta og natt-O-toget 3. november 2018

Klasse: Troll-Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Max Alexander Nybråten

IL Tyrving

15:01

+0:00

2.

Stian Lillegård

Lillomarka OL

15:18

+0:17

3.

Jakob Refvem Kolderup

IL Koll

15:38

+0:37

4.

Alfred Teig

Nydalens SK

16:09

+1:08

5.

Filip Halvorsen

Nydalens SK

16:19

+1:18

6.

Alfred Nikolaisen

Oppsal Orientering

16:29

+1:28

7.

Jone Rygh Holten

Nydalens SK

16:43

+1:42

8.

August Myklebust Leopolder

IL Koll

16:44

+1:43

9.

Sofie Evju-Warnken

IL Koll

16:49

+1:48

10.

Selma Evju-Warnken

IL Koll

16:51

+1:50

11.

Henrik Johansen Hicken

IL Koll

17:10

+2:09

12.

Ole Jacob Myklebust

IL Koll

17:11

+2:10

13.

Jonathan Fodstad

IL Koll

17:37

+2:36

14.

Ella Halvorsen

Årvoll

18:30

+3:29

15.

Frida Haukland

Kristiansand

18:38

+3:37

16.

Ava Viktoria Sætnan Valio

IL Koll

18:42

+3:41

17.

Rasmus Mjøsund

Nydalens SK

18:45

+3:44

18.

Birk Blyverket

Nydalens SK

20:07

+5:06

19.

SigneStensaker

IL Koll

20:14

+5:13

20.

Johannes Aarre

IL Koll

21:04

+6:03

21.

Maia Smith

IL Koll

21:27

+6:26

22.

Lars Hagemo

IL Koll

21:35

+6:34

23.

Timian Refvem

IL Koll

21:39

+6:38

23.

Liam Hayward

Raumar Orientering

21:39

+6:38

25.

Gabriel Kvammen-Gørrissen

IL Koll

21:55

+6:54

26.

Lars August Fjellheim

IL Koll

22:03

+7:02

27.

Jakob Weider Egner

Fossum IF

22:11

+7:10

28.

Ingrid Weider Egner

Fossum IF

22:26

+7:25

29.

Pernille Hølås Mortensen

Asker Skiklubb

23:10

+8:09

30.

Edvard Hølås

Asker Skiklubb

23:26

+8:25

31.

Eivind Vågsnes

Oppsal Orientering

23:30

+8:29

32.

Emma Hølås Mortensen

Asker Skiklubb

23:41

+8:40

32.

Martina Vågsnes

Oppsal Orientering

23:41

+8:40

34.

Kjetil Aspelund

IL Koll

23:53

+8:52

35.

Ingeborg Koren

Nydalens SK

24:16

+9:15

36.

August Østby

IL Koll

24:26

+9:25

37.

Mari Oraug Rygh

Nydalens SK

24:43

+9:42

38.

Helle Bolding Debernard

Nydalens SK

24:51

+9:50

39.

Ludvig Molberg

IL Koll

24:59

+9:58

40.

Ingrid Skogmo

Nydalens SK

25:01

+10:00

41.

Mathea Johannessen

Nydalens SK

25:02

+10:01

42.

Elise Marie S. Bull

Heming Orientering

25:19

+10:18

43.

Maria Årdal

Heming Orientering

25:20

+10:19

44.

Bjørn Kalleson Røed

Oppsal Orientering

26:49

+11:48

45.

Alexander Kolderup

IL Koll

26:53

+11:52

45.

Oliver Hetle

IL Koll

26:53

+11:52

47.

Sander Hetle

IL Koll

27:10

+12:09

48.

Gustav Puntervold

IL Koll

27:13

+12:12

49.

Sofie Sandvik

IL Koll

27:29

+12:28

50.

Victor Fyhn

Lyn

27:30

+12:29

51.

Julie Kolderup

IL Koll

27:50

+12:49

52.

Tarjei Hausken Nordberg

Nydalens SK

28:41

+13:40

53.

Oskar Stene

Nydalens SK

28:47

+13:46

54.

Aksel Johannes Sætnan Valio

IL Koll

29:06

+14:05

55.

Anna Thommesen

IL Koll

29:08

+14:07

56.

Synne Marie Fjellheim

IL Koll

29:10

+14:09

57.

Torbjørn Melheim Svendsen

Sturla, IF

29:15

+14:14

58.

Andreas Melheim

Sturla, IF

29:18

+14:17

59.

Sigrid Anea Sætnan Valio

IL Koll

29:27

+14:26

60.

Ada Rodem

Nydalens SK

30:07

+15:06

61.

Emma Margrethe Finstad

Raumar Orientering

32:40

+17:39

62.

Thea Rølsåsen Engelsrud

Ullensaker OL

32:48

+17:47

63.

Ingrid Madshus

IL Koll

33:38

+18:37

64.

Ole Kimsgård

IL Koll

33:44

+18:43

65.

Astrid Sejersted

IL Koll

35:00

+19:59

66.

Elsa Alnæs

IL Koll

35:01

+20:00

67.

Johanne Rystad

Nydalens SK

37:06

+22:05

68.

Maren Julie Finstad

Raumar Orientering

37:31

+22:30

69.

Jenny Soma Slåstad

Raumar Orientering

37:33

+22:32

70.

Solveig Slagsvold

IL Koll

38:53

+23:52

71.

Erle Fosstveit

Raumar Orientering

39:10

+24:09

72.

Sara Sofie Amador

Raumar Orientering

39:13

+24:12

73.

Konrad Møller

IL Koll

39:48

+24:47

74.

Noah Skjerve-Hansen

IL Koll

43:14

+28:13

75.

Andreas Hagemo

IL Koll

43:26

+28:25

76.

Ole Håland

IL Koll

43:30

+28:29

77.

Eirik Håland

IL Koll

44:08

+29:07

78.

Frida Håland

IL Koll

44:18

+29:17

DSQ

Benjamin Bist

IL Koll

17:27

108

DSQ

Einar Opseth

IL Koll

17:39

103

DSQ

Noah Andersen

Tyrving

20:21

108

DSQ

Aksel Jacobsen

IL Koll

20:31

108

DSQ

Håkon Ingierd

Bækkelagets SK

22:52

108

DSQ

Jonas Hirsch

Bækkelagets SK

22:57

108

DSQ

Leen Kalaji

IL Koll

33:17

160 103 105 49 108

DSQ

Signe Drange Ruud

Røyken OL

36:18

160

DSQ

Ludvig Balchen Ludvigsen

IL Koll

42:04

124 160 49

DSQ

Bastian Henrik Hagen-Boldingh

IL Koll

44:16

124 160 49

DSQ

Conrad Levin Strømme

IL Koll

45:43

105 49 123

DSQ

Andreas Hølås

Asker Skiklubb

1:17:28

124 160

Klasse: Troll-Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eira Skaarer Wiklund

Nydalens SK

16:38

+0:00

2.

Mathias Holmskau

Trøsken

18:52

+2:14

3.

Mathias Birkelund

Asker Skiklubb

19:36

+2:58

4.

Hanne Wærp Hauge

Nydalens SK

19:42

+3:04

4.

Mons Lorentzen

Fet OL

19:42

+3:04

6.

Sigmund Ølstad

Fet OL

19:43

+3:05

7.

Henrik Elias Sebjørnsen

Fossum IF

20:17

+3:39

8.

Aksel Aubert

Oppsal Orientering

20:50

+4:12

9.

Emma Ailin Skårbø

Raumar Orientering

21:51

+5:13

10.

Oskar Mollatt

IL Koll

21:52

+5:14

11.

Eskil Hafskjold

Nydalens SK

21:54

+5:16

12.

Linus Mjøsund

Nydalens SK

22:33

+5:55

13.

Sondre Øhrn

IL Koll

22:58

+6:20

14.

Alma Rygh Holten

Nydalens SK

23:03

+6:25

15.

Jens Wold

Sturla, IF

23:21

+6:43

16.

Mari Kalleson

Oppsal Orientering

23:22

+6:44

17.

Inger Anne Svendsvik Braarud

Halden

24:55

+8:17

18.

Helene Scheele

Nydalens SK

24:57

+8:19

19.

Andreas Aspelund

IL Koll

25:09

+8:31

20.

Iver Aarseth

Nydalens SK

25:33

+8:55

21.

Jonas Ingierd

Bekkelaget

26:09

+9:31

22.

Markus Hirsch

Bækkelagets SK

26:12

+9:34

23.

Henni Hattestad Kristensen

Heming Orientering

27:47

+11:09

24.

Astrid Reusch

Heming Orientering

27:48

+11:10

25.

Maria Kongsberg

IL Tyrving

27:54

+11:16

26.

Henrik Nyberg

Asker Skiklubb

27:55

+11:17

27.

Andrea Kongsberg

IL Tyrving

27:57

+11:19

28.

Oline Soma Slåstad

Raumar Orientering

28:35

+11:57

29.

Silja Berstad

Heming Orientering

28:44

+12:06

30.

Josefine Oraug Rygh

Nydalens SK

29:51

+13:13

30.

Aksel Sanchis

Heming Orientering

29:51

+13:13

32.

Teodor Mikkelsen

IL Koll

31:29

+14:51

33.

Vemund O Hatlen

Oppsal Orientering

31:40

+15:02

34.

Gabriel Solem

Oppsal Orientering

31:41

+15:03

35.

Kristoffer Heyerdahl

IL Koll

32:01

+15:23

36.

Synne Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

32:08

+15:30

37.

Åse Lurås

Oppsal Orientering

32:13

+15:35

38.

Noah Rosseland

IL Koll

32:18

+15:40

38.

Trym Rystad

Kjelsås

32:18

+15:40

40.

Sondre Rystad

Kjelsås

32:19

+15:41

41.

Tuva Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

33:08

+16:30

42.

Ingrid Kjerkreit

Heming Orientering

33:12

+16:34

43.

Martine Giving

Heming Orientering

33:20

+16:42

44.

Ingrid Holmskau

Trøsken

33:58

+17:20

45.

Sondre Hafskjold

Nydalens SK

34:23

+17:45

46.

Maja Kalleson Røed

Oppsal Orientering

35:21

+18:43

46.

Live Løberg

Nydalens SK

35:21

+18:43

46.

Henrik Mikkelsen Foros

Fossum IF

35:21

+18:43

49.

Magnus Molund

IL Tyrving

35:26

+18:48

50.

Elias Molund

IL Tyrving

35:31

+18:53

51.

Tiril Ebon Espedal

Nydalens SK

35:41

+19:03

52.

Marte Langsæter

Trøsken

36:08

+19:30

53.

Idun Skjerve-Hansen

IL Koll

37:46

+21:08

54.

Karl Oraug Rygh

IL Koll

38:34

+21:56

55.

Tiril Giving

Heming Orientering

39:37

+22:59

56.

Simen Bryhn Bergstrøm

IL Tyrving

39:42

+23:04

57.

Kaisa Arntzen

Heming Orientering

40:54

+24:16

58.

Cecilias Holm

Klubbløs

42:23

+25:45

59.

Mareike Keilholz

Røyken OL

42:26

+25:48

60.

Gunnar Bjerva

Ås NMBU

42:42

+26:04

61.

Boiana Iordanova

Nydalens SK

42:54

+26:16

62.

Tiril Frostestad-Stenbrenden

Nydalens SK

43:01

+26:23

63.

Leah Hagen-Bolding

IL Koll

44:06

+27:28

64.

Erlend Bakke

Fossum IF

47:26

+30:48

65.

Ingrid Hopland

Tyrving

48:54

+32:16

66.

Henrikke Bertnes

Tyrving

48:57

+32:19

67.

Lars Sparrevik

IL Koll

49:45

+33:07

68.

Isabel Alcubilla-Hansen

IL Koll

51:51

+35:13

69.

Adriana Alcubilla-Hansen

IL Koll

52:01

+35:23

70.

Eivind Røseid

IL Koll

53:12

+36:34

71.

Amund Melhus

IL Koll

53:34

+36:56

72.

Mathias Bergundhaugen

IL Koll

1:00:13

+43:35

73.

Gardar Fjøsne-Knutsen

IL Koll

1:00:30

+43:52

74.

Torstein Røseid

IL Koll

1:03:01

+46:23

75.

Marlene Keilholz

Røyken OL

1:14:03

+57:25

76.

Iben Fredheim

Klubbløs

1:14:06

+57:28

DSQ

Sofie Jozin

IL Koll

1:03:13

33

DSQ

Inez Rosseland

IL Koll

1:03:19

33

Klasse: natt-O-toget D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Roll Mosland

Oppsal Orientering

32:36

+0:00

2.

Inga Skaarer Wiklund

Nydalens SK

37:47

+5:11

3.

Ane Hustvedt

Oppsal Orientering

37:51

+5:15

4.

Marie Scheele

Nydalens SK

38:29

+5:53

5.

Kathinka Zahl Hagen

Fossum IF

43:55

+11:19

6.

Pauline Myklebust

IL Koll

44:49

+12:13

7.

Katrine Bjordal Veggan

Oppsal Orientering

45:29

+12:53

8.

Mari Aarseth

Nydalens SK

48:42

+16:06

9.

Sofie Solheim Undeberget

Oppsal Orientering

51:50

+19:14

10.

Tale Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

1:00:06

+27:30

Klasse: natt-O-toget H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Rødnes

Oppsal Orientering

32:30

+0:00

2.

Marius E. Aamodt

Oppsal Orientering

32:31

+0:01

3.

Ask Olaussen

Oppsal Orientering

32:35

+0:05

4.

Philip Lehmann Romøren

Fossum IF

32:41

+0:11

5.

Henrik Julian Fontes Aarbu

Varteig OL

33:00

+0:30

6.

Axel Aalde

Nydalens SK

34:56

+2:26

7.

Mikael Birkelund

Asker Skiklubb

35:08

+2:38

8.

Martin Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

49:39

+17:09

8.

Jakob A. Gjedebo

Oppsal Orientering

49:39

+17:09

10.

Tobias Tronbøl Lium

IL Koll

50:36

+18:06

11.

Jonas Hicken

IL Koll

55:16

+22:46

12.

Johannes Salvesen-Lunde

IL Koll

55:20

+22:50

DSQ

Eskil Brænden

Lillomarka OL

19:45

45 46 47 48 108

DSQ

Martin Christoffer Borg

IL Koll

32:20

41

DSQ

Håvard Eik

Raumar Orientering

37:44

43 44 45 47 48 108

DSQ

Vilmer Nyberg

Asker Skiklubb

47:56

45 46 47 48 108

DSQ

Jonathan Woodhouse

Lillomarka OL

54:01

45 46 47 48 108

Klasse: natt-O-toget D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Amélie Aamodt

Oppsal Orientering

38:01

+0:00

2.

Kristin Melby Jacobsen

Lardal OL

45:33

+7:32

3.

Tina Kalleson

Oppsal Orientering

48:51

+10:50

4.

Stella Holmboe

IL Tyrving

49:30

+11:29

5.

Ella Berstad

Heming Orientering

50:49

+12:48

6.

Ingrid Solheim Undeberget

Oppsal Orientering

50:52

+12:51

7.

Selma Tørudbakken Jendal

Fossum IF

51:37

+13:36

8.

Ragnhild Mathea Helmersen

Fet OL

55:15

+17:14

9.

Elise Wærp Hauge

Nydalens SK

1:03:09

+25:08

Klasse: natt-O-toget H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anselm Reichenbach

Oppsal Orientering

31:59

+0:00

2.

Magnus Eide-Fredriksen

Heming Orientering

32:04

+0:05

3.

Tobias Espedal

Nydalens SK

32:05

+0:06

4.

Henrik Reusch

Heming Orientering

32:17

+0:18

5.

Marius Bakke

Fossum IF

32:20

+0:21

6.

Lars Øderud Vatne

Bækkelagets SK

37:49

+5:50

7.

Rolf Andreas Berg

Nydalens SK

41:43

+9:44

8.

Birk Felland Sætnan

Fossum IF

41:55

+9:56

9.

Elias Stubberud

Nydalens SK

43:57

+11:58

10.

Jonas Aarseth

Nydalens SK

44:55

+12:56

DSQ

Anders Håvard Larsen

Nydalens SK

32:09

108

Klasse: Trolloween

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alexander Kvammen-Gørrissen

IL Koll

2:48

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

3 november 2018, 20:06:09

Arrangør:

IL Koll

Antall deltagere:

216

Antall startet:

216