Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Grankvistløpet 3. november 2018

Klasse: Åpen N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Stian Lillegård

Lillomarka OL

30:30

11:17

Solveig Ruud Tednes

Østmarka OK

43:42

16:11

Emil Hanssen Lauten

Østmarka OK

53:16

19:43

Frida Sundt Lyngøy

Østmarka OK

1:06:20

24:34

Klasse: D13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tina Kalleson

Oppsal Orientering

1:01:04

+0:00

11:51

2.

Janna Sofie Tellesbø

Østmarka OK

1:10:47

+9:43

13:44

3.

Ingrid Marie Stubban Hygen

Østmarka OK

1:21:49

+20:45

15:53

4.

Sigrid Nermoen

Østmarka OK

1:28:35

+27:31

17:12

5.

Inga Cathrin Winsvold

Østmarka OK

1:28:36

+27:32

17:12

6.

Jenny Emilie Brenni Herredsvela

Østmarka OK

1:28:38

+27:34

17:12

Klasse: H13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Otterlei

Østmarka OK

1:10:44

+0:00

13:44

2.

Henrik Gudim

Østmarka OK

1:10:45

+0:01

13:44

3.

Håvard Rønningen

Østmarka OK

1:21:36

+10:52

15:50

4.

Jakob Gilljam

Østmarka OK

1:54:02

+43:18

22:08

5.

Andreas Sandernes

Østmarka OK

1:59:04

+48:20

23:07

DSQ

Alfred Eckmann Aronsen

Nittedal OL

1:54:03

65

Klasse: Damer A Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunvor Ruud

Østmarka OK

3:12:44

+0:00

18:00

Brutt

Audrun Utskarpen

Oslostudentenes IK

Klasse: Damer A Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linda Hanssen

Østmarka OK

1:03:58

+0:00

12:25

2.

Hilde Jarstadmarken

Østmarka OK

1:20:11

+16:13

15:34

3.

Heidi Vogt

Østmarka OK

1:22:40

+18:42

16:03

4.

Berit Thorud

Østmarka OK

1:22:41

+18:43

16:03

5.

Ingrid Nermoen

Østmarka OK

1:29:46

+25:48

17:25

6.

Torild Jørgensen

Østmarka OK

1:53:59

+50:01

22:07

7.

Jartrud Steinsli

Østmarka OK

1:54:00

+50:02

22:08

8.

Kristin Stubban Hygen

Østmarka OK

2:06:49

+1:02:51

24:37

9.

Helena Granberg

Østmarka OK

2:08:36

+1:04:38

24:58

10.

Siv Susanne Jystad

Østmarka OK

2:08:46

+1:04:48

25:00

DNS

Katrine Holen

Østmarka OK

Klasse: Herrer A Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Steinar Eastwood

Lillomarka OL

2:52:11

+0:00

11:42

2.

Audun Jørgensen

Østmarka OK

3:37:34

+45:23

14:48

DNS

Timothy Richardson

Nydalens SK

DNS

Per-Ivar Nikolaisen

Oppsal Orientering

Klasse: Herrer A Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odin Tellesbø

Østmarka OK

1:29:29

+0:00

8:21

2.

Tom Bergan

Fet OL

1:41:15

+11:46

9:27

3.

Håvar Brevik

Østmarka OK

1:43:45

+14:16

9:41

4.

Guttorm L Egge

Oslostudentenes IK

1:50:36

+21:07

10:20

5.

Erik Næss

Østmarka OK

1:58:58

+29:29

11:07

6.

Andreas Ramberg

Østmarka OK

1:59:45

+30:16

11:11

7.

Petter Næss

Oppsal Orientering

1:59:53

+30:24

11:12

8.

Sebastian Peters

1:59:55

+30:26

11:12

9.

Bjørn Christensen

Østmarka OK

2:07:23

+37:54

11:54

10.

Ingar Solberg

Olderskog IL

2:19:58

+50:29

13:04

11.

Kjetil Sverdrup-Thygeson

Østmarka OK

2:20:41

+51:12

13:08

12.

Inge Ramberg

Østmarka OK

2:21:53

+52:24

13:15

13.

Knut Edvard Helland

Østmarka OK

2:30:39

+1:01:10

14:04

14.

Per Stedje

Østmarka OK

2:48:33

+1:19:04

15:45

DSQ

Raphael Guedes Barreiros Neto

1:31:11

DSQ

Olav Eide

Bækkelagets SK

1:46:38

107 91 34 176 115 41 100

DSQ

Michael Eckmann Jensen

Nittedal OL

3:13:04

169 39 174 168 107 91 34 176 115 41

DNS

Kai Halvorsen Aarekol

Siemens

Klasse: Herrer A Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Anders Løken

Fossum IF

1:05:41

+0:00

12:45

2.

Tor Magnus Grøstad

Østmarka OK

1:11:14

+5:33

13:49

3.

Bård Natvig

Nittedal OL

1:16:05

+10:24

14:46

4.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim IF

1:19:43

+14:02

15:28

5.

Karl Gustavsen

Østmarka OK

1:31:40

+25:59

17:47

6.

Martin Gilljam

Østmarka OK

1:54:04

+48:23

22:08

7.

Dag Haugland

Østmarka OK

1:54:11

+48:30

22:10

8.

Jens Magnus Rønningen

Østmarka OK

2:03:45

+58:04

24:01

DNS

Thomas Grøstad

Østmarka OK

Klasse: Åpen-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aksel Eide

Bækkelagets SK

49:18

+0:00

10:57

2.

Kristin Sendstad

1:03:47

+14:29

14:10

3.

Håvard Hilmarsen

1:03:49

+14:31

14:10

4.

Pernille Nor-Woll

Østmarka OK

1:05:45

+16:27

14:36

5.

Erlend Otterlei

Østmarka OK

1:07:39

+18:21

15:02

6.

Korhan Markussen

1:08:29

+19:11

15:13

7.

Casper Eckmann Aronsen

Nittedal OL

1:08:42

+19:24

15:16

8.

Mathias Linløkken

Østmarka OK

1:09:08

+19:50

15:21

9.

Eldrid Odden Otterlei

Østmarka OK

1:14:47

+25:29

16:37

10.

Marcus Berg-Olsen

Østmarka OK

1:16:13

+26:55

16:56

11.

Kim Berg-Olsen

Østmarka OK

1:16:16

+26:58

16:56

12.

Jane Nilsen

Østmarka OK

1:16:19

+27:01

16:57

13.

Leah Hanneborg

Østmarka OK

1:24:08

+34:50

18:41

14.

Ingrid Jarstadmarken Price

Østmarka OK

1:58:16

+1:08:58

26:16

15.

Katrina Jarstadmarken Price

Østmarka OK

1:58:18

+1:09:00

26:17

16.

Pernille Sundt Lyngøy

Østmarka OK

1:58:26

+1:09:08

26:19

DSQ

Ragnhild Brevik

Østmarka OK

1:26:45

38 35 105

DSQ

Ping Ouyang

Østmarka OK

1:39:00

35

DNS

Ellen Margrete Stubban Hygen

Østmarka OK

DNS

Ping Ouyang

Østmarka OK


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

8 november 2018, 19:20:42

Arrangør:

Østmarka OK

Antall deltagere:

80

Antall startet:

73