Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Frostsprinten 4. november 2018

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Stian Lillegård

Lillomarka OL

28:34

Aleksander Andenæs

Asker Skiklubb

38:19

Amalie Birkelund

Asker Skiklubb

37:14

Simen Bryhn Bergstrøm

IL Tyrving

39:50

Max Bryhn Bergstrøm

IL Tyrving

1:29:41

Eivind Kjernsmo

Asker Skiklubb

32:31

Julie Økern Hågård

Konnerud IL

32:58

Julia Malathi Brox Rayamajhi

Oppsal Orientering

36:02

Elias Molund

IL Tyrving

46:01

Gaute Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

45:43

Trym Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

50:24

Magnus Dalen Eriksen

Asker Skiklubb

36:28

Robin Øfsthus

Asker Skiklubb

38:04

Eirik Lesteberg

Kongsberg OL

25:41

Magnus Lesteberg

Kongsberg OL

23:01

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Synne Kjernsmo

Asker Skiklubb

45:38

Silje Andresen Skotte

Fossum IF

37:59

DSQ

Marlene Keilholz

Røyken OL

1:00:04

82 83 77 61 69 62 100 175

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sofia Øhlckers

IL Tyrving

17:58

+0:00

2.

Ingrid Pedersen Holmskau

Trøsken IL

19:24

+1:26

3.

Anna Myrvold

Heming Orientering

20:01

+2:03

4.

Marte Lillegraven Langsæter

Trøsken IL

22:03

+4:05

5.

Mareike Keilholz

Røyken OL

31:12

+13:14

6.

Ingrid Lesteberg

Kongsberg OL

33:05

+15:07

7.

Iben Johansen-Barli

Oppsal Orientering

38:39

+20:41

8.

Silje Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

42:04

+24:06

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Roll Mosland

Oppsal Orientering

32:06

+0:00

2.

Mina Akiko Johnsen

Sturla, IF

33:27

+1:21

3.

Kathinka Zahl Hagen

Fossum IF

35:13

+3:07

4.

Mari Aarseth

Nydalens SK

35:14

+3:08

5.

Signe Holo

Fossum IF

38:27

+6:21

6.

Hannah Syrdal Øen

Heming Orientering

38:55

+6:49

7.

Marie Kvarme

Sturla, IF

39:37

+7:31

8.

Ingrid Johansen-Barli

Oppsal Orientering

40:33

+8:27

9.

Nora Christine Hansen

Asker Skiklubb

43:41

+11:35

10.

Ragnhild Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

45:16

+13:10

11.

Marthe Graff-Wiik

Sturla, IF

49:00

+16:54

12.

Sara Martini

Asker Skiklubb

49:41

+17:35

13.

Tuva Høyer

Fossum IF

55:27

+23:21

14.

Anette Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

1:11:33

+39:27

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Sofie Skrove

Ringerike OL

39:41

+0:00

DSQ

Hedda Kind Kjellevold

Modum OL

29:38

61

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Melby Jacobsen

Lardal OL

30:57

+0:00

2.

Eline Schjerven

Lardal OL

34:47

+3:50

3.

Selma Høivold

Kongsberg OL

38:19

+7:22

4.

Ine Instanes

Sturla, IF

40:08

+9:11

5.

Helene Bjørkvold Jendal

Fossum IF

41:59

+11:02

6.

Ingrid Mobråthen

Botne SK

42:30

+11:33

7.

Stella Holmboe

IL Tyrving

44:01

+13:04

8.

Iris Holst

IL Tyrving

50:07

+19:10

9.

Selma Tørudbakken Jendal

Fossum IF

54:57

+24:00

DSQ

Malene Instanes

Sturla, IF

35:32

61

Klasse: D 17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Akiko Horni-Johnsen

Sturla, IF

45:12

+0:00

2.

Marit Pedersen Holmskau

Trøsken IL

51:45

+6:33

DSQ

Ann-Karin Lesteberg

Kongsberg OL

1:41:43

47 74 76 58 70 77 69

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lotte Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

36:43

+0:00

2.

Mina Jørgensen

IL Tyrving

41:08

+4:25

3.

Solveig Moen Letmolie

Eiker OL

50:49

+14:06

4.

Linn Mei Waaler

Måren OK

50:56

+14:13

5.

Silje Carlsen

Sturla, IF

1:05:12

+28:29

DNS

Anna Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

DNS

Ingeborg Kvarme

Sturla, IF

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Bergerud Lye

Nydalens SK

32:58

+0:00

2.

Dagrun Brox Rayamajhi

Oppsal Orientering

39:02

+6:04

3.

Jorun Ruud

Asker Skiklubb

40:09

+7:11

4.

Marit Isachsen

Asker Skiklubb

41:02

+8:04

5.

Ruth Vingerhagen

Asker Skiklubb

44:36

+11:38

6.

Katrine Skyrud

Asker Skiklubb

47:02

+14:04

7.

Kjersti Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

47:22

+14:24

8.

Anne Marthe Peveri

Eiker OL

55:16

+22:18

9.

Silje Borge Hovi

Skien OK

1:01:02

+28:04

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Økern Jensen

Ringerike OL

33:33

+0:00

2.

Nora Skauen

IL Tyrving

34:49

+1:16

3.

Liv Schjerven

Lardal OL

35:00

+1:27

4.

Birgit Økern Jensen

Konnerud IL

35:32

+1:59

5.

Audrun Utskarpen

Oslostudentenes IK

35:49

+2:16

6.

Milda Øhlckers

IL Tyrving

36:19

+2:46

7.

Ellen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

36:22

+2:49

8.

Tanja Instanes

Sturla, IF

41:41

+8:08

9.

Stine Kaiser

Sturla, IF

44:12

+10:39

10.

Marit Tørudbakken Jendal

Fossum IF

46:42

+13:09

11.

Linda Fredh

OK Moss

49:29

+15:56

DSQ

Nina Birkelund

Asker Skiklubb

49:02

88

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete S B Hovi

Skien OK

33:50

+0:00

2.

Kjersti Hov

Fossum IF

34:34

+0:44

3.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

35:01

+1:11

4.

Berit Danielsen

IL Tyrving

35:15

+1:25

5.

Hanne Løver Thon

Modum OL

36:20

+2:30

6.

Ann Elisabeth Gunnulfsen

Modum OL

36:39

+2:49

7.

Anne Danielsen

Nydalens SK

37:22

+3:32

8.

Ingrid Ravnan

OL Toten-Troll

40:03

+6:13

9.

Kristin Sæthre Sørensen

Sturla, IF

41:36

+7:46

10.

Kjersti Skantze

IL Tyrving

42:56

+9:06

11.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

44:43

+10:53

12.

Eldri Holo

Fossum IF

44:46

+10:56

13.

Helen Gåsvik

Lierbygda OL

44:54

+11:04

14.

Margrete Engzelius

Asker Skiklubb

45:38

+11:48

15.

Kirsti Grundnes Berg

IL Tyrving

46:32

+12:42

16.

Siri Scherdin Sætra

Asker Skiklubb

51:51

+18:01

17.

Merete Undeland

Sturla, IF

54:38

+20:48

18.

Eli Tufte Hanssen

Eiker OL

1:02:36

+28:46

19.

Hege Heiberg

Hadeland OL

1:09:03

+35:13

DSQ

Maria Persson

Asker Skiklubb

56:13

88

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helga Haverstad

Lierbygda OL

33:26

+0:00

2.

Sirpa Lilja

Modum OL

36:17

+2:51

DSQ

Lena Hammer

Vestre Akers SK

1:28:14

48 75 58 70 69 100 175

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Kristin Nærum

Larvik OK

38:14

+0:00

2.

Live Joronn Ytrehus

Ringerike OL

54:04

+15:50

3.

Aud Kjemperud

Eiker OL

1:03:04

+24:50

4.

Grethe Lill Ryeng

Sturla, IF

1:06:15

+28:01

DSQ

Linda Verde

Sturla, IF

41:36

88

DSQ

Aud I Spjelkavik

IL Tyrving

1:22:37

88 48 75 58 70 69 100

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

45:05

+0:00

2.

Berit Grosvold

Eiker OL

58:04

+12:59

3.

Gry Bruland Vråle

Sturla, IF

1:14:53

+29:48

DNS

Siri Holmboe

IL Tyrving

Klasse: D 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker Skiklubb

59:49

+0:00

2.

Unni Drage

Haugerud IF

1:02:03

+2:14

3.

Torunn Hege Frøvoll

Sturla, IF

1:15:59

+16:10

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sigve Nygård Fagervold

Asker Skiklubb

25:35

Magnus Molund

IL Tyrving

28:48

Iver Aarseth

Nydalens SK

29:23

Kristian Kaiser

Sturla, IF

33:46

62

DNS

Håkon Lillegraven Langsæter

Trøsken IL

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Birkelund

Asker Skiklubb

17:35

+0:00

2.

Mats Johnsen

Sturla, IF

19:41

+2:06

3.

Ask Felland Sætnan

Fossum IF

20:48

+3:13

4.

August Hellerud Sire

Konnerud IL

20:55

+3:20

5.

Simen Dalen Eriksen

Asker Skiklubb

20:59

+3:24

6.

Henrik Kaiser

Sturla, IF

21:29

+3:54

7.

Henrik Nyberg

Asker Skiklubb

24:45

+7:10

8.

Brage Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

26:34

+8:59

9.

Simen Torebraaten

Konnerud IL

31:18

+13:43

DNS

Mikkel Rastad

Asker Skiklubb

DNS

Hans Mathias Økern Hågård

Konnerud IL

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Halvor Løken

Kongsberg OL

27:28

+0:00

2.

Andreas Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

29:20

+1:52

3.

Vilmer Nyberg

Asker Skiklubb

33:20

+5:52

4.

Martin Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

34:04

+6:36

5.

Magnus Skourup Rognebakke

Sturla, IF

40:27

+12:59

6.

Mathias Pedersen Holmskau

Trøsken IL

41:03

+13:35

7.

Trym Holme Brinch

Asker Skiklubb

41:58

+14:30

8.

Emil Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

44:21

+16:53

9.

Mathias Nyhaug

Asker Skiklubb

45:12

+17:44

10.

Linus Hognestad Sennels

Røyken OL

56:45

+29:17

DNS

Mikael Birkelund

Asker Skiklubb

DNS

Jakob Rastad

Asker Skiklubb

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Øhlckers

IL Tyrving

32:47

+0:00

2.

Elias Andenæs

Asker Skiklubb

38:39

+5:52

3.

Jo Randar Holmøy

Hadeland OL

1:04:00

+31:13

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Zahl Hagen

Fossum IF

27:43

+0:00

2.

Ådne Skjærstein

IL Tyrving

28:10

+0:27

3.

Mathias Skourup Rognebakke

Sturla, IF

28:24

+0:41

4.

Felix Finsrud

Asker Skiklubb

31:27

+3:44

5.

Lukas Klausen

Sturla, IF

32:52

+5:09

6.

Simen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

33:20

+5:37

7.

Birk Felland Sætnan

Fossum IF

36:30

+8:47

8.

August Syrdal Øen

Heming Orientering

37:21

+9:38

9.

Gustav Andresen Skotte

Fossum IF

38:04

+10:21

10.

Martin Birkelund

Asker Skiklubb

39:38

+11:55

11.

Frikk Alvaro Embergsrud

Asker Skiklubb

41:40

+13:57

12.

Jonas Aarseth

Nydalens SK

42:37

+14:54

13.

Olav Melheim

Sturla, IF

46:02

+18:19

Klasse: H 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Mosland

Oppsal Orientering

32:10

+0:00

2.

Arne Fossheim

Asker Skiklubb

34:39

+2:29

3.

Tord Erik Skyrud

Asker Skiklubb

35:31

+3:21

4.

Reidar Stenseng

Konnerud IL

37:17

+5:07

5.

Ram Rayamajhi

Oppsal Orientering

41:32

+9:22

6.

Arild Nyhaug

Asker Skiklubb

43:23

+11:13

7.

Torleif Galteland

Asker Skiklubb

44:11

+12:01

8.

Harald Heiaas

Røyken OL

45:56

+13:46

DNS

Petter Fure

Oppsal Orientering

Klasse: H 17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Harald Johansen

Oppsal Orientering

40:56

+0:00

2.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

41:44

+0:48

3.

Karl Anton Undeland

Sturla, IF

58:14

+17:18

4.

Anders Johnsen

Sturla, IF

1:00:13

+19:17

5.

Morten Fjell

Sturla, IF

1:16:41

+35:45

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Fredriksen Aas

Asker Skiklubb

36:53

+0:00

2.

Johan Kristian Undeland

Sturla, IF

44:42

+7:49

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Sørensen

Nydalens SK

35:20

+0:00

2.

Martin Grotle Soukup

Bækkelagets SK

40:03

+4:43

3.

Petter Reinemo

Kongsberg OL

42:07

+6:47

4.

Morten Taraldsten Brunes

Modum OL

46:31

+11:11

5.

Ola Lesteberg

Kongsberg OL

47:42

+12:22

6.

Morten Tangen Fredh

OK Moss

52:33

+17:13

7.

Andreas Barstad

Årvoll IL

1:11:21

+36:01

DSQ

Eirik Larsen

Skien OK

43:51

60

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Strand

Kongsberg OL

43:22

+0:00

2.

Per-Ivar Nikolaisen

Oppsal Orientering

44:32

+1:10

3.

Knut Jostein Sætnan

Fossum IF

48:49

+5:27

4.

Kjetil Molund

IL Tyrving

49:12

+5:50

5.

Torstein Hole

Nydalens SK

49:44

+6:22

6.

Anders Gustafsson

Sturla, IF

51:17

+7:55

7.

Eirik Jørgensen

IL Tyrving

52:32

+9:10

8.

Kyrre Gran

Fet OL

56:12

+12:50

9.

Aksel Olsen

Asker Skiklubb

1:00:24

+17:02

10.

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

1:05:27

+22:05

11.

Holger Keilholz

Røyken OL

1:05:55

+22:33

DSQ

David Løver

Modum OL

43:04

60

DNS

Øystein Rastad

Asker Skiklubb

DNS

Jan Anders Istad

Asker Skiklubb

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Kristiansen

IL Tyrving

31:09

+0:00

2.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

31:13

+0:04

3.

Øystein Holo

Fossum IF

33:20

+2:11

4.

Arild Andresen

Fossum IF

33:21

+2:12

5.

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

33:35

+2:26

6.

Syver Løken

Kongsberg OL

35:21

+4:12

7.

Morten Heir

Fossum IF

35:48

+4:39

8.

Hallvard Berg

IL Tyrving

38:38

+7:29

9.

Onno Verberne

OL Toten-Troll

38:41

+7:32

10.

Knut Erling Øen

Heming Orientering

38:50

+7:41

11.

Guttorm L Egge

Oslostudentenes IK

39:17

+8:08

12.

Roger Wiik

Sturla, IF

39:21

+8:12

13.

Gjermund Gravir

Asker Skiklubb

39:44

+8:35

14.

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

41:03

+9:54

15.

Martin Granly

Lillomarka OL

42:08

+10:59

16.

Tore Voss Fagervold

Bærums Skiklub

43:24

+12:15

17.

Håkon Jendal

Fossum IF

44:50

+13:41

18.

Fredrik Høyer

Fossum IF

46:15

+15:06

19.

Christian Schibsted

Røyken OL

46:41

+15:32

63 64

20.

Trond Holter

Måren OK

48:38

+17:29

21.

Rune Sørensen

Sturla, IF

49:23

+18:14

22.

Erik Høivold

Kongsberg OL

49:45

+18:36

23.

Terje Melsom

Fossum IF

52:44

+21:35

24.

Roar Bye

Modum OL

56:17

+25:08

25.

Hans Jørgen Krogstie

Konnerud IL

57:02

+25:53

26.

Hans-Ingar Sætra

Asker Skiklubb

1:01:52

+30:43

27.

Vincent Eijsink

Ås-NMBU Orientering

1:03:44

+32:35

28.

Torgeir Brandal

Kongsberg OL

1:06:11

+35:02

DSQ

Peter Carlsen

Sturla, IF

43:51

60

DSQ

Are Flågan

Asker Skiklubb

44:15

60

DSQ

Øyvind Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

44:55

60

DNS

Svein Granerud

Asker Skiklubb

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Thon

Sturla, IF

29:19

+0:00

2.

Sören Jonsson

Nydalens SK

31:06

+1:47

3.

Jon Arvid Fossum

Asker Skiklubb

31:25

+2:06

4.

Per Kristian Ekeberg

IL Tyrving

32:53

+3:34

5.

Anton Plaian

Asker Skiklubb

33:02

+3:43

6.

Morten Due

Måren OK

33:49

+4:30

7.

Harald Hovi

Skien OK

34:32

+5:13

8.

Ketil Berge

Vestre Akers SK

36:27

+7:08

9.

Ingemar Jansson Haverstad

Lierbygda OL

37:00

+7:41

10.

Per Osen

Vestre Akers SK

37:29

+8:10

11.

Tormod Øvergaard

Vestre Akers SK

38:14

+8:55

12.

Axel Damgaard

OL Trollo

39:46

+10:27

13.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

40:13

+10:54

14.

Øyvind Gylver

Asker Skiklubb

40:57

+11:38

15.

Stig Hultgreen Karlsen

IL GeoForm

42:37

+13:18

16.

Roy Gjerding

OK Moss

44:47

+15:28

17.

Rolf E. Andersen

Lierbygda OL

47:10

+17:51

18.

Olav Nipen

IL Tyrving

48:09

+18:50

19.

Roar Nydal

Asker Skiklubb

50:20

+21:01

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Brox

OL Toten-Troll

33:11

+0:00

2.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

34:45

+1:34

3.

Peter Klaveness

Måren OK

36:00

+2:49

4.

Svein Ackenhausen

Konnerud IL

39:44

+6:33

5.

Vidar Elvekrok

Eiker OL

43:07

+9:56

6.

Torbjørn Nørbech

Ringerike OL

43:24

+10:13

7.

Øyvind Hoveid

Asker Skiklubb

43:36

+10:25

8.

Ragnar Niemi Berg

Stokke IL

46:14

+13:03

9.

Per Øhlckers

IL Tyrving

48:01

+14:50

DNS

Bernt Tollefsen

IL GeoForm

DNS

Bent Galborgen

Indre Østfold OK

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eldar Børsum

Bækkelagets SK

32:16

+0:00

2.

Hans Roar Bakken

Eiker OL

34:04

+1:48

3.

Helge Revhaug

Ringerike OL

36:18

+4:02

4.

Helge Lye

IL Tyrving

37:14

+4:58

5.

Geir Trøan

Kolbotn og Skimt OL

38:31

+6:15

6.

Hasse Bergstrøm

IL Tyrving

42:39

+10:23

7.

Thorolf Trolsrud

Botne SK

44:24

+12:08

8.

Dag Rønning Jensen

OL Trollo

44:25

+12:09

9.

Alf Johan Hjelmtvedt

Eiker OL

45:54

+13:38

10.

Arild Moen

Konnerud IL

46:03

+13:47

11.

Jørgen Holmboe

IL Tyrving

47:16

+15:00

41 100

12.

Roar Bjordal

Oppsal Orientering

50:16

+18:00

13.

Sigbjørn Hellerud

Røyken OL

50:17

+18:01

14.

Ragnar Hillestad

Lardal OL

51:09

+18:53

15.

Helge Fossheim

Hedrum OL

54:29

+22:13

16.

Trond Wettergreen

Driv IL

55:04

+22:48

17.

Tore Vaaje

Asker Skiklubb

1:16:46

+44:30

DSQ

John Ivar Kjellevold

Modum OL

49:41

88 48 75 58 70 69 100

DSQ

Bjørn Spjelkavik

IL Tyrving

1:09:23

88 48 75 58 70 69 100

DNS

Øyvind Stene

Asker Skiklubb

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn W. Ludvigsen

Sturla, IF

34:11

+0:00

2.

Odd Aure

Drangedal OL

38:47

+4:36

3.

Klaus Engen

Eidskog OL

43:38

+9:27

4.

Øystein Madsen

Haugerud IF

46:50

+12:39

5.

Arne Øfsthus

Asker Skiklubb

53:05

+18:54

6.

Kåre Knudsen

IL GeoForm

1:03:45

+29:34

7.

Lasse Vråle

Sturla, IF

1:07:32

+33:21

8.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:07:42

+33:31

9.

Terje Throndsen

Nittedal OL

1:12:33

+38:22

10.

Knut Kristen Hangeraas

IL GeoForm

1:33:57

+59:46

11.

Sigurd Haugerud

IL GeoForm

2:45:36

+2:11:25

75

DSQ

Devegg Ruud

Sturla, IF

26:00

41 42 88 48 75 58 70 69 100

DSQ

Elling Frøvoll

Sturla, IF

40:48

41 42 88 48

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

Heming Orientering

1:00:56

+0:00

2.

Tor Henriksen

Årvoll IL

1:33:56

+33:00

DNS

Tor Drage

Haugerud IF

DNS

Sturle Hånes

IL GeoForm


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

4 november 2018, 20:53:49

Arrangør:

Røyken O-lag

Antall deltagere:

300

Antall startet:

283