Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Sport8 Ås by Night & Fog Cup #2 27. november 2018

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

47:48

+0:00

10:37

2.

Andrine Benjaminsen

Lillomarka OL

49:55

+2:07

11:05

3.

Mariann Ulvestad

Bækkelagets SK

49:58

+2:10

11:06

4.

Karoline Bjørnerød

OK Moss

52:42

+4:54

11:42

5.

Siri Ulvestad

Nydalens SK

53:24

+5:36

11:52

6.

Audrun Utskarpen

Oslostudentenes IK

1:09:05

+21:17

15:21

DNS

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Nordberg

Nydalens SK

50:24

+0:00

7:57

2.

Jon Aukrust Osmoen

Nydalens SK

53:20

+2:56

8:25

3.

Bojan Blumenstein

Nydalens SK

54:58

+4:34

8:41

4.

Sverre Turter Sandvold

Nydalens SK

1:05:26

+15:02

10:20

5.

Ivar Aukrust Osmoen

Ås-NMBU Orientering

1:06:58

+16:34

10:34

6.

Torkil Eide Solstad

IL Tyrving

1:07:18

+16:54

10:37

7.

Tor Andreas Andersen

Oppsal Orientering

1:07:53

+17:29

10:43

8.

Thomas Ruud

Oppsal Orientering

1:08:47

+18:23

10:51

9.

Kristoffer Fiane Pedersen

Oppsal Orientering

1:11:17

+20:53

11:15

10.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

1:16:57

+26:33

12:09

11.

Sveinung Syversen

Oppsal Orientering

1:34:21

+43:57

14:54

DNS

Göran Winblad

Rehns BK

Klasse: H 17- A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Blågestad

Indre Østfold OK

46:46

+0:00

10:23

2.

Peder Aabogen Haugaard

Indre Østfold OK

51:37

+4:51

11:28

3.

Thomas Tubbehaugen

OK Moss

55:25

+8:39

12:18

4.

Audun Bjerknes

Måren OK

55:47

+9:01

12:23

5.

Christopher Ladim

OK Moss

57:21

+10:35

12:44

6.

Sondre Ladim

OK Moss

57:32

+10:46

12:47

7.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

57:56

+11:10

12:52

8.

Claes-Tommy Herland

Indre Østfold OK

58:56

+12:10

13:05

9.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

59:49

+13:03

13:17

10.

Erik Rytter Jakobsen

OK Moss

1:03:41

+16:55

14:09

11.

Øystein Olsen

OK Moss

1:09:02

+22:16

15:20

12.

Bjørn Håvard Evjen

Ås-NMBU Orientering

1:09:21

+22:35

15:24

13.

Donatas Kontautas

OK Moss

1:10:39

+23:53

15:42

14.

Robert Banfi

Ås-NMBU Orientering

1:16:08

+29:22

16:55

15.

Halvor Steinsholt

Ås-NMBU Orientering

1:17:43

+30:57

17:16

16.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

1:19:07

+32:21

17:34

DNS

Morten Tangen Fredh

OK Moss

DNS

Thomas Bedin

Indre Østfold OK

Klasse: Night & Fog Masters Men

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgeir Snilsberg

OK Moss

51:31

+0:00

11:26

2.

Tore Bjørnerød

OK Moss

52:45

+1:14

11:43

3.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

55:20

+3:49

12:17

4.

Gunnar Tenge

Ås-NMBU Orientering

58:49

+7:18

13:04

5.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

58:53

+7:22

13:05

6.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:01:44

+10:13

13:43

7.

Lars Petter Endresen

Måren OK

1:03:31

+12:00

14:06

8.

Ove Martinsen

Hauketo IF

1:04:18

+12:47

14:17

9.

Vidar Benjaminsen

Lillomarka OL

1:05:24

+13:53

14:32

10.

Jon Ivar Juvik

Lillomarka OL

1:06:46

+15:15

14:50

11.

Kjetil Karlsen

Team Jeløy

1:08:37

+17:06

15:14

12.

Dag Brenås

Varteig OL

1:09:01

+17:30

15:20

13.

Peter Klaveness

Måren OK

1:09:25

+17:54

15:25

14.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

1:09:55

+18:24

15:32

15.

Tor Lahlum

Kolbotn og Skimt OL

1:13:56

+22:25

16:25

16.

Guttorm L Egge

Oslostudentenes IK

1:17:33

+26:02

17:14

17.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

1:22:53

+31:22

18:25

18.

Even Woldstad Hanssen

Eiker OL

1:31:48

+40:17

20:24

19.

Jon Fredriksen

Hauketo IF

1:35:15

+43:44

21:10

DSQ

Sören Jonsson

Nydalens SK

37:19

48 188 172 163 87 164 193 187 184 178 51

DSQ

Idar Brekke

Ås-NMBU Orientering

44:56

163 87 164 193 187 184 178 51 177

DSQ

Erlend Rehn

Kolbotn og Skimt OL

45:43

50 48 188 172 163 87 164 193 187 184 178 51 17...

DSQ

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

51:52

87

DSQ

Jon Iver Bakken

Nydalens SK

1:00:53

187 184 178

DSQ

Torgeir Strand

Fana IL

1:08:34

172 50 48 188 172 163 87

DSQ

Hasse Bergstrøm

IL Tyrving

1:39:16

Brutt

Kjell Blomseth

Ås-NMBU Orientering

DNS

Stig Hultgreen Karlsen

IL GeoForm

DNS

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

DNS

Øystein Kildahl

Østmarka OK

Klasse: D 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Julie Sophie Wold

OK Moss

30:30

+0:00

10:37

2.

Frida Hovgaard Eisvang

OK Moss

30:52

+0:22

10:45

3.

Erika Lind-Larsen

OK Moss

31:12

+0:42

10:52

4.

Hanna Rehn

Kolbotn og Skimt OL

41:03

+10:33

14:18

5.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

55:55

+25:25

19:28

6.

Erle Wetterhus

OK Moss

55:57

+25:27

19:29

DNS

Ingrid Bratland Tjernshaugen

OK Moss

Klasse: H 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sebastian Blomfeldt Unnerud

OK Moss

27:40

+0:00

9:38

2.

Anders Hovgaard Eisvang

OK Moss

36:13

+8:33

12:37

3.

Mikkel Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

39:28

+11:48

13:45

4.

Anders Bredal-Andersen

Ås-NMBU Orientering

39:30

+11:50

13:45

DNS

Kristoffer Halsnes

Indre Østfold OK

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

28:16

+0:00

9:50

2.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

30:54

+2:38

10:45

3.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

31:23

+3:07

10:56

4.

Ann Helen Aabogen Haugaard

Indre Østfold OK

32:45

+4:29

11:24

5.

Anne Nilsen

Ås-NMBU Orientering

33:31

+5:15

11:40

6.

Trond Retteraasen

Indre Østfold OK

34:41

+6:25

12:05

7.

Hanne Wold

OK Moss

38:28

+10:12

13:24

8.

Marianne Siegel

Ås-NMBU Orientering

39:24

+11:08

13:43

9.

Bente Line

Indre Østfold OK

39:32

+11:16

13:46

10.

Marit-Elin Iden

Team Jeløy

41:10

+12:54

14:20

11.

Tove Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

48:35

+20:19

16:55

12.

Ingrid M. Tenge

Ås-NMBU Orientering

50:47

+22:31

17:41

13.

Elisabeth Aune Jakobsen

OK Moss

56:45

+28:29

19:46

DSQ

Karin Winter

Ås-NMBU Orientering

30

52 158 173 164 192 193 178 51 177

Startet

Laila Bredal-Knutsen

Ås-NMBU Orientering

DNS

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

DNS

Linda Fredh

OK Moss


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

27 november 2018, 23:42:17

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

96

Antall startet:

85