Klasse: Lang | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Johan SVEDBERG | Heming | 38:46 | +0:00 | ||||
2. | Karl Even Rygh | Heming Orientering | 39:53 | +1:07 | ||||
3. | Kristian J. Larsen | Tyrving, IL | 40:02 | +1:16 | ||||
4. | Eirik Watterdal | OTO | 41:22 | +2:36 | ||||
5. | Jostein Bø Fløystad | Kongsberg Digital | 41:35 | +2:49 | ||||
6. | Eivind Hoff | IL Tyrving | 42:23 | +3:37 | ||||
7. | Gløer Winsvold | SENTRUM | 43:27 | +4:41 | ||||
8. | Jan Tore Henriksen | Norges Bank BIL | 45:02 | +6:16 | ||||
9. | Stig Heir | Asker Skiklubb | 47:02 | +8:16 | ||||
10. | Guttorm L Egge | OSI Orientering | 47:23 | +8:37 | ||||
11. | Richard Zeiner-Gundersen | Aker Brygge Orientering | 49:24 | +10:38 | ||||
12. | Ståle Heitmann | Fossum IF | 49:33 | +10:47 | ||||
13. | Eirik Jørgensen | Tyrving, IL | 50:26 | +11:40 | ||||
14. | Øyvind Linnebo | PRIVAT | 50:43 | +11:57 | ||||
15. | HÃ¥kon Jendal | Fossum IF | 52:58 | +14:12 | ||||
16. | Hallvard Fjær | Lillomarka OL | 53:22 | +14:36 | ||||
17. | Fredrik Larsen | Indre Østfold | 55:35 | +16:49 | ||||
18. | Audun Jørgensen | ØSTMARKA OK | 59:28 | +20:42 | ||||
19. | Svenja Kernstock | Veritas BIL | 1:00:44 | +21:58 | ||||
20. | Audrun Utskarpen | OSI | 1:02:20 | +23:34 | ||||
21. | HÃ¥kon Bugge | No team | 1:21:34 | +42:48 | ||||
DSQ | Arild Andresen | Fossum IF | 44:02 | 72 | ||||
DSQ | Morten Heir | Fossum IF | 44:51 | 113 | ||||
DSQ | Tor Ringstad | Cisco | 51:38 | 72 | ||||
DSQ | Lars Christensen | Veritas | 1:20:06 | 116 124 | ||||
Klasse: Mellom | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Tellef Larsen | Tyrving IL | 28:10 | +0:00 | ||||
2. | Trond Hegna | Asker Skiklubb | 30:57 | +2:47 | ||||
3. | Vidar Berteig | IL GeoForm | 31:47 | +3:37 | ||||
4. | Mina Jørgensen | Tyrving IL | 31:50 | +3:40 | ||||
5. | Marianne Njåstein | Tyrving, IL | 32:52 | +4:42 | ||||
6. | Linda Hanssen | Østmarka OK | 33:39 | +5:29 | ||||
7. | Hallvard Berg | Tyrving IL | 35:25 | +7:15 | ||||
8. | Maren Norderud | Tyrving, IL | 36:31 | +8:21 | ||||
9. | Arne Fossheim | Asker Skiklubb | 36:47 | +8:37 | ||||
10. | Stefan Kernstock | VBIL | 37:50 | +9:40 | ||||
11. | Berit Danielsen | Tyrving, IL | 38:17 | +10:07 | ||||
12. | Stig Hultgreen Karlsen | GEOFORM | 38:23 | +10:13 | ||||
13. | Kathinka Zahl Hagen | Fossum IF | 38:28 | +10:18 | ||||
14. | Jacob Dybwad | DNV GL | 39:04 | +10:54 | ||||
15. | Helene Bjørkvold Jendal | Fossum IF | 39:37 | +11:27 | ||||
16. | Veslemøy Solberg | Konnerud IL | 41:14 | +13:04 | ||||
17. | Kjersti Skantze | Tyrving IL | 42:41 | +14:31 | ||||
18. | Harald Rikheim | RÃ¥dtassene | 43:16 | +15:06 | ||||
19. | Randi Nilstad | Tyrving, IL | 45:51 | +17:41 | ||||
20. | Paal W Hanssen | BDO | 46:38 | +18:28 | ||||
21. | Hallvard Bjørgum | Veritas | 47:11 | +19:01 | ||||
22. | Selma Jendal | Fossum IF | 49:32 | +21:22 | ||||
23. | Thor Norderud | Tyrving | 50:11 | +22:01 | ||||
24. | Toril Eine | Esso Sport | 53:21 | +25:11 | ||||
25. | Uno Hanslien | BILPOST | 58:06 | +29:56 | ||||
26. | Don Skantze | Tyrving, IL | 1:02:54 | +34:44 | ||||
DSQ | Per Schanche | Asker SK | 35:58 | 72 | ||||
DSQ | Axel Damgaard | NORkart | 41:17 | 72 | ||||
DSQ | Olav Nipen | Tyrving IL | 41:43 | 122 | ||||
DSQ | Liv Paltiel | Folkehelseinstituttet | 43:06 | 122 | ||||
DSQ | Trine Justad Raaen | Aker Brygge Orientering | 49:04 | 122 | ||||
Klasse: Kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Stein H Hagen | Fossum IF | 33:11 | +0:00 | ||||
2. | Bjørn Egner | Heming Orientering | 34:55 | +1:44 | ||||
3. | Per Ongstad | PRIVAT | 38:36 | +5:25 | ||||
4. | Jon C. Fougner | FUGRO | 40:15 | +7:04 | ||||
5. | Tomine Zakariassen | Lommedalen IL | 41:55 | +8:44 | ||||
6. | Torsten Zakariassen | Lommedalen IL | 41:56 | +8:45 | ||||
7. | Dag Haugland | Oslo Kommune | 47:45 | +14:34 | ||||
DSQ | Rune Zakariassen | Lommedalen IL | 22:44 | 124 |
Sist oppdatert: | 7 desember 2018, 15:29:24 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 64 |
Antall startet: | 64 |