Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Sport8 Ås by Night & Fog Cup #3 11. desember 2018

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Eijsink

Nydalens SK

59:46

+0:00

8:32

2.

Bojan Blumenstein

Nydalens SK

1:04:06

+4:20

9:09

3.

Vegard Blomseth Johnsen

NTNUI

1:07:12

+7:26

9:36

4.

Göran Winblad

Rehns BK

1:10:11

+10:25

10:01

5.

Svein Nygård

Lillomarka OL

1:40:43

+40:57

14:23

DNS

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

DNS

Jim Øystein Nybråten

IL Tyrving

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mariann Ulvestad

Bækkelagets SK

53:22

+0:00

11:36

2.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

58:12

+4:50

12:39

3.

Karoline Bjørnerød

OK Moss

1:06:07

+12:45

14:22

DSQ

Aurora Gjølsjø

OK Moss

58:54

187 54

Klasse: H 17- A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Halvor Saunes

Nydalens SK

48:28

+0:00

10:32

2.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

54:53

+6:25

11:55

3.

Morten Tangen Fredh

OK Moss

1:00:04

+11:36

13:03

4.

Audun Bjerknes

Måren OK

1:00:45

+12:17

13:12

5.

Erik Rytter Jakobsen

OK Moss

1:01:41

+13:13

13:24

6.

Claes-Tommy Herland

Indre Østfold OK

1:01:51

+13:23

13:26

7.

Sondre Ladim

OK Moss

1:02:01

+13:33

13:28

8.

Halvor Steinsholt

Ås-NMBU Orientering

1:03:31

+15:03

13:48

9.

Bjørn Håvard Evjen

Ås-NMBU Orientering

1:03:43

+15:15

13:51

10.

Kristoffer Halsnes

Indre Østfold OK

1:04:38

+16:10

14:03

11.

Per Anders U. Engebakken

Ås-NMBU Orientering

1:04:52

+16:24

14:06

12.

Øyvind Løken

OK Moss

1:05:17

+16:49

14:11

13.

Tore Bjørnerød

OK Moss

1:06:09

+17:41

14:22

14.

Fredrik Larsen

Indre Østfold OK

1:09:15

+20:47

15:03

15.

Thomas Tubbehaugen

OK Moss

1:14:32

+26:04

16:12

DSQ

Peder Aabogen Haugaard

Indre Østfold OK

37:43

170 172 173 184 185 187 54

DNS

Timothy Richardson

Nydalens SK

DNS

Asle Sagli Gudim

Indre Østfold OK

DNS

Robert Banfi

Ås-NMBU Orientering

DNS

Christopher Ladim

OK Moss

DNS

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

Klasse: Night & Fog Masters Men

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgeir Snilsberg

OK Moss

47:36

+0:00

11:54

2.

Guttorm L Egge

Oslostudentenes IK

48:23

+0:47

12:05

3.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

48:25

+0:49

12:06

4.

Terje Wiig Mathisen

Nydalens SK

50:03

+2:27

12:30

5.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

50:49

+3:13

12:42

6.

Ove Martinsen

Hauketo IF

51:25

+3:49

12:51

7.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

52:35

+4:59

13:08

8.

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

53:20

+5:44

13:20

9.

Kjetil Karlsen

Team Jeløy

54:41

+7:05

13:40

10.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

57:01

+9:25

14:15

11.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

57:48

+10:12

14:27

12.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

58:25

+10:49

14:36

13.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

1:02:01

+14:25

15:30

14.

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

1:02:45

+15:09

15:41

15.

Idar Brekke

Ås-NMBU Orientering

1:02:50

+15:14

15:42

16.

Dag Brenås

Varteig OL

1:04:52

+17:16

16:13

17.

Christopher Schive

OK Moss

1:05:05

+17:29

16:16

18.

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

1:06:06

+18:30

16:31

19.

Tor Lahlum

Kolbotn og Skimt OL

1:12:43

+25:07

18:10

20.

Peter Klaveness

Måren OK

1:19:38

+32:02

19:54

21.

Hasse Bergstrøm

IL Tyrving

1:47:16

+59:40

26:49

DSQ

Jon Fredriksen

Hauketo IF

35:28

170 175 185 53 54 190

DNS

Stig Hultgreen Karlsen

IL GeoForm

DNS

Erlend Rehn

Kolbotn og Skimt OL

Klasse: D 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erika Lind-Larsen

OK Moss

34:17

+0:00

11:49

2.

Julie Sophie Wold

OK Moss

34:45

+0:28

11:58

3.

Frida Hovgaard Eisvang

OK Moss

35:21

+1:04

12:11

4.

Erle Elise Wold

OK Moss

53:46

+19:29

18:32

5.

Erle Wetterhus

OK Moss

1:01:33

+27:16

21:13

6.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

1:01:35

+27:18

21:14

DNS

Elida Sagli Gudim

Indre Østfold OK

DNS

Hanna Rehn

Kolbotn og Skimt OL

DNS

Vilde Retteraasen

Indre Østfold OK

Klasse: H 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Peder Aabogen Haugaard

Indre Østfold OK

31:05

+0:00

10:43

2.

Sebastian Blomfeldt Unnerud

OK Moss

32:10

+1:05

11:05

3.

Anders Hovgaard Eisvang

OK Moss

44:08

+13:03

15:13

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Siegel

Ås-NMBU Orientering

31:53

+0:00

10:59

2.

Vidar Berteig

IL GeoForm

33:34

+1:41

11:34

3.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

35:47

+3:54

12:20

4.

Fredrik Norløff-Mathisen

Nydalens SK

38:33

+6:40

13:17

5.

Trond Retteraasen

Indre Østfold OK

42:08

+10:15

14:31

6.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

42:53

+11:00

14:47

7.

Ann Helen Aabogen Haugaard

Indre Østfold OK

43:39

+11:46

15:03

8.

Linda Fredh

OK Moss

45:33

+13:40

15:42

9.

Hanne Wold

OK Moss

53:58

+22:05

18:36

10.

Elisabeth Aune Jakobsen

OK Moss

1:02:05

+30:12

21:24


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

11 desember 2018, 20:18:24

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

78

Antall startet:

66