Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Klubbmesterskap - sprint, Byåsen skole 28. august 2010

Klasse: H17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

18:19

+0:00

2.

Hans Helmer Sæternes

Byåsen IL

20:23

+2:04

3.

Arild Bjerkan

Byåsen IL

20:58

+2:39

4.

Harald Storrønning

Byåsen IL

21:14

+2:55

5.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

22:40

+4:21

6.

Otto Richard Eide

Byåsen IL

24:08

+5:49

DSQ

Torgeir Aune

Byåsen IL

18:36

96

Klasse: D17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gøril Eide

Byåsen IL

18:56

+0:00

61 91 97 129

2.

Kari Solem Aune

Byåsen IL

20:23

+1:27

61 91 97 129

3.

Kari Lien Johnsen

Byåsen IL

22:03

+3:07

61 91 97 129

4.

Turid Arnesen

Byåsen IL

22:23

+3:27

61 91 97 129

5.

Hanne Svegård

Byåsen IL

29:19

+10:23

61 91 97 129

6.

Sølvi Liabakk-Selli

Byåsen IL

31:36

+12:40

61 91 97 129

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Sørgård

Byåsen IL

17:30

+0:00

61 91 97 129

2.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

18:25

+0:55

61 91 97 129

3.

Petter Almås

Byåsen IL

22:28

+4:58

61 91 97 129

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Maroni

Byåsen IL

21:56

+0:00

61 91 97 129

2.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

23:33

+1:37

61 91 97 129

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sunniva Storrønning

Byåsen IL

24:02

+0:00

2.

Mette Evjen Røset

Byåsen IL

24:55

+0:53

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gro Rypdal

Byåsen IL

28:50

+0:00

2.

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

29:32

+0:42

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

20:29

+0:00

2.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

21:36

+1:07

3.

Emma Arnesen

Byåsen IL

21:50

+1:21

4.

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

24:44

+4:15

5.

Ane Svegård Bye

Byåsen IL

24:56

+4:27

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Jørum

Byåsen IL

18:53

+0:00

2.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

19:46

+0:53

3.

Mikkel Flått

Byåsen IL

21:53

+3:00

4.

Jørgen Natvig Løvseth

Byåsen IL

23:46

+4:53

5.

Preben Antonsen

Byåsen IL

24:58

+6:05

6.

Fredrik Almås

Byåsen IL

25:23

+6:30

7.

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

30:50

+11:57

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

10:01

+0:00

2.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

10:25

+0:24

3.

Helga Stenvik

Byåsen IL

10:52

+0:51

4.

Emma Kristine Liabakk-Selli

Byåsen IL

10:53

+0:52

5.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

11:56

+1:55

6.

Andrine Viken

Byåsen IL

12:56

+2:55

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Peter Haddon

Byåsen IL

10:22

+0:00

91

2.

Daniel Grønås

Byåsen IL

13:45

+3:23

3.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

15:54

+5:32

4.

Jostein Sundet

Byåsen IL

16:09

+5:47

Klasse: N åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Håkon Sæternes

Byåsen IL

18:08

Solveig Sæternes

Byåsen IL

18:20

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

11:59

Einar Eide

Byåsen IL

17:08

128

Maren Viken

Byåsen IL

19:28

Niklas Grønås

Byåsen IL

23:35

Hanne Wilberg Rofstad

Byåsen IL

11:19

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

11:05

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

17:03

Thor William Skånøy

Byåsen IL

12:04

Fredrik Hugdal

Byåsen IL

14:24

Tuva Sætrum Bjerkan

Byåsen IL

16:16

Hanne Smevold

Byåsen IL

26:48

126

Marie Longva

Byåsen IL

25:25

97

Magnus Antonsen

Byåsen IL

16:22

Jørgen Aune

Byåsen IL

21:18

Margrete Kvelstad

Byåsen IL

24:27

Marte Rofstad

Byåsen IL

21:18

Klasse: D/H 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rasmus Bjerkan

Byåsen IL

21:44

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

28 august 2010, 14:43:47

Arrangør:

Byåsen IL Orientering

Antall deltagere:

63

Antall startet:

63