Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Sport8 Ås ny Night & Fog Cup #4 15. januar 2019

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bojan Blumenstein

Nydalens SK

42:02

+0:00

7:14

2.

Henrik Eijsink

Nydalens SK

46:18

+4:16

7:58

3.

Sverre Turter Sandvold

Nydalens SK

49:31

+7:29

8:32

4.

Nils Tveite

Ås-NMBU Orientering

53:52

+11:50

9:17

5.

Svein Nygård

Lillomarka OL

58:28

+16:26

10:04

6.

Håvard Tveite

Ås-NMBU Orientering

1:06:11

+24:09

11:24

7.

Beat Roth

Nydalens SK

1:06:58

+24:56

11:32

8.

Sveinung Syversen

Oppsal Orientering

1:10:22

+28:20

12:07

9.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

1:11:23

+29:21

12:18

DSQ

Ståle Heitmann

Fossum IF

1:14:33

67

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mariann Ulvestad

Bækkelagets SK

35:57

+0:00

8:46

2.

Aurora Gjølsjø

OK Moss

41:14

+5:17

10:03

3.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

44:37

+8:40

10:52

4.

Karoline Bjørnerød

OK Moss

46:08

+10:11

11:15

5.

Silje Ekroll Jahren

Nydalens SK

48:33

+12:36

11:50

6.

Siri Ulvestad

Nydalens SK

49:02

+13:05

11:57

Klasse: H 17- A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

36:20

+0:00

8:51

2.

Eirik Blågestad

Indre Østfold OK

38:17

+1:57

9:20

3.

Peder Aabogen Haugaard

Indre Østfold OK

39:59

+3:39

9:45

4.

Erik Rytter Jakobsen

OK Moss

40:52

+4:32

9:58

5.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

41:34

+5:14

10:08

6.

Audun Bjerknes

Måren OK

41:52

+5:32

10:12

7.

Thomas Roskifte

OK Moss

44:26

+8:06

10:50

8.

Christopher Ladim

OK Moss

44:28

+8:08

10:50

9.

Rune Blågestad

Indre Østfold OK

45:00

+8:40

10:58

10.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

46:49

+10:29

11:25

11.

Morten Tangen Fredh

OK Moss

48:01

+11:41

11:42

12.

Donatas Kontautas

OK Moss

48:17

+11:57

11:46

13.

Kristoffer Halsnes

Indre Østfold OK

50:28

+14:08

12:18

14.

Thomas Tubbehaugen

OK Moss

50:41

+14:21

12:21

15.

Tor Ringstad

Hedrum OL

51:20

+15:00

12:31

16.

Fredrik Larsen

Indre Østfold OK

55:27

+19:07

13:31

17.

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

55:31

+19:11

13:32

18.

Robert Banfi

Ås-NMBU Orientering

58:44

+22:24

14:19

19.

Audun Jørgensen

Østmarka OK

1:06:48

+30:28

16:17

20.

Trond Retteraasen

Indre Østfold OK

1:09:41

+33:21

16:59

DSQ

Sondre Ladim

OK Moss

1:00:52

58 174 176

Klasse: Night & Fog Masters Men

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

40:05

+0:00

9:46

2.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

40:45

+0:40

9:56

3.

Ove Martinsen

Hauketo IF

43:02

+2:57

10:29

4.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

43:08

+3:03

10:31

5.

Tore Bjørnerød

OK Moss

44:40

+4:35

10:53

6.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

45:15

+5:10

11:02

7.

Peter Klaveness

Måren OK

46:01

+5:56

11:13

8.

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

47:48

+7:43

11:39

9.

Idar Brekke

Ås-NMBU Orientering

48:28

+8:23

11:49

10.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

50:11

+10:06

12:14

11.

Lars Petter Endresen

Måren OK

52:04

+11:59

12:41

12.

Christopher Schive

OK Moss

53:44

+13:39

13:06

13.

Kjell Blomseth

Ås-NMBU Orientering

54:52

+14:47

13:22

14.

Tor Lahlum

Kolbotn og Skimt OL

55:17

+15:12

13:29

15.

Erlend Rehn

Kolbotn og Skimt OL

59:06

+19:01

14:24

16.

Olav Johannessen

Kolbotn og Skimt OL

59:13

+19:08

14:26

17.

Even Woldstad Hanssen

Eiker OL

59:16

+19:11

14:27

18.

Hasse Bergstrøm

IL Tyrving

1:15:56

+35:51

18:31

DNS

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

DNS

Øystein Kildahl

Østmarka OK

DNS

Stig Hultgreen Karlsen

IL GeoForm

Klasse: D 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Hovgaard Eisvang

OK Moss

26:21

+0:00

8:47

2.

Hanna Rehn

Kolbotn og Skimt OL

28:00

+1:39

9:20

3.

Julie Sophie Wold

OK Moss

29:33

+3:12

9:51

4.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

43:02

+16:41

14:20

5.

Erle Elise Wold

OK Moss

51:34

+25:13

17:11

6.

Erika Lind-Larsen

OK Moss

52:22

+26:01

17:27

Klasse: H 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sebastian Blomfeldt Unnerud

OK Moss

37:38

+0:00

12:32

2.

Anders Hovgaard Eisvang

OK Moss

42:21

+4:43

14:07

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

25:43

+0:00

8:34

2.

Marianne Siegel

Ås-NMBU Orientering

28:51

+3:08

9:37

3.

Aksel Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim IF

29:19

+3:36

9:46

4.

Frida van Megen

Oppsal Orientering

31:57

+6:14

10:39

5.

Anne Nilsen

Ås-NMBU Orientering

38:30

+12:47

12:50

6.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim IF

38:44

+13:01

12:54

7.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

39:07

+13:24

13:02

8.

Elisabeth Aune Jakobsen

OK Moss

43:37

+17:54

14:32

9.

Ingrid Bratland Tjernshaugen

OK Moss

44:08

+18:25

14:42

10.

Dag Haugland

Oslo kommunes bedriftsidrettslag

51:27

+25:44

17:09

11.

Hanne Wold

OK Moss

51:48

+26:05

17:16

DNS

Linda Fredh

OK Moss


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

17 januar 2019, 00:01:29

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

78

Antall startet:

74