Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Sport8 Ås by Night & Fog Cup #5 29. januar 2019

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bojan Blumenstein

Nydalens SK

54:05

+0:00

8:11

2.

Göran Winblad

Fredrikstad SK

1:07:23

+13:18

10:12

3.

Nils Tveite

Ås-NMBU Orientering

1:09:42

+15:37

10:33

4.

Håvard Tveite

Ås-NMBU Orientering

1:20:08

+26:03

12:08

5.

Svein Nygård

Lillomarka OL

1:21:10

+27:05

12:17

DSQ

Sveinung Syversen

Oppsal Orientering

1:12:36

175 48 46 44 176 49

DNS

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Ulvestad

Nydalens SK

46:55

+0:00

10:11

2.

Aurora Gjølsjø

OK Moss

1:02:54

+15:59

13:40

3.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:05:55

+19:00

14:19

DNS

Wendy Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

DNS

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

DNS

Karoline Bjørnerød

OK Moss

Klasse: H 17- A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

48:04

+0:00

10:26

2.

Audun Bjerknes

Måren OK

53:32

+5:28

11:38

3.

Erik Rytter Jakobsen

OK Moss

54:29

+6:25

11:50

4.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

56:28

+8:24

12:16

5.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

57:56

+9:52

12:35

6.

Sondre Ladim

OK Moss

59:56

+11:52

13:01

7.

Donatas Kontautas

OK Moss

1:00:32

+12:28

13:09

8.

Thomas Tubbehaugen

OK Moss

1:05:41

+17:37

14:16

9.

Tor Ringstad

Hedrum OL

1:07:04

+19:00

14:34

DSQ

Christopher Ladim

OK Moss

1:02:39

56 57

DNS

Morten Tangen Fredh

OK Moss

DNS

Peder Aabogen Haugaard

Indre Østfold OK

DNS

Audun Jørgensen

Østmarka OK

DNS

Eirik Blågestad

Indre Østfold OK

Klasse: Night & Fog Masters Men

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

51:30

+0:00

11:11

2.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

52:36

+1:06

11:26

3.

Tore Bjørnerød

OK Moss

57:59

+6:29

12:36

4.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

58:00

+6:30

12:36

5.

Gunnar Tenge

Ås-NMBU Orientering

1:04:14

+12:44

13:57

6.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:05:40

+14:10

14:16

7.

Peter Klaveness

Måren OK

1:06:10

+14:40

14:23

8.

Lars Petter Endresen

Måren OK

1:06:32

+15:02

14:27

9.

Terje Wiig Mathisen

Nydalens SK

1:08:27

+16:57

14:52

10.

Even Woldstad Hanssen

Eiker OL

1:09:17

+17:47

15:03

11.

Christopher Schive

OK Moss

1:15:33

+24:03

16:25

12.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:20:49

+29:19

17:34

Brutt

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

DNS

Stig Hultgreen Karlsen

IL GeoForm

DNS

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

DNS

Idar Brekke

Ås-NMBU Orientering

Klasse: D 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Hovgaard Eisvang

OK Moss

34:35

+0:00

10:48

2.

Julie Sophie Wold

OK Moss

42:58

+8:23

13:25

3.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

1:04:25

+29:50

20:07

4.

Erle Wetterhus

OK Moss

1:04:26

+29:51

20:08

DNS

Erle Elise Wold

OK Moss

Klasse: H 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sebastian Blomfeldt Unnerud

OK Moss

48:17

+0:00

15:05

2.

Anders Hovgaard Eisvang

OK Moss

51:47

+3:30

16:10

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

32:26

+0:00

10:08

2.

Aksel Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim IF

37:01

+4:35

11:34

3.

Tor Lahlum

Kolbotn og Skimt OL

37:47

+5:21

11:48

4.

Marianne Siegel

Ås-NMBU Orientering

38:21

+5:55

11:59

5.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

43:00

+10:34

13:26

6.

Ingrid Bratland Tjernshaugen

OK Moss

44:20

+11:54

13:51

7.

Ellen-Christine Koren

Ås-NMBU Orientering

47:55

+15:29

14:58

8.

Elisabeth Aune Jakobsen

OK Moss

1:04:46

+32:20

20:14

DSQ

Hanne Wold

OK Moss

1:05:47

53 54 51 52

DNS

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

DNS

Linda Fredh

OK Moss

DNS

Ann Helen Aabogen Haugaard

Indre Østfold OK

DNS

Dag Haugland

Oslo kommunes bedriftsidrettslag


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

30 januar 2019, 14:57:45

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

63

Antall startet:

47