Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Åsrennet 2. februar 2019

Klasse: M 18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heine Husdal

Drøbak-Frogn IL

30:46

+0:00

3:14

Klasse: M 17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Aarstad

Ås IL

29:12

+0:00

3:04

2.

Nils Johan Tveite

Ås IL

32:01

+2:49

3:22

3.

Even Wollebek

Ås IL

34:33

+5:21

3:38

Klasse: G 16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kasper Kjær Jørgensen

Nesodden IF

19:35

+0:00

3:37

2.

Gaute Lien Kjølseth

Nesodden IF

19:43

+0:08

3:39

3.

Eirik Enbusk

Nesodden IF

20:08

+0:33

3:43

4.

Mads Gravråk Hjort-Larsen

Nesodden IF

20:33

+0:58

3:48

Klasse: J 16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eline Skjevdal

Ås IL

23:38

+0:00

4:22

Klasse: G 15

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Skeie Haugene

Drøbak-Frogn IL

18:25

+0:00

3:24

2.

Iver Brekke

Heggedal IL

18:36

+0:11

3:26

3.

Philip Alexander Unnersaker

Oppegård IL

20:09

+1:44

3:43

4.

Mikkel Vaaje-Kolstad

Ås IL

22:43

+4:18

4:12

5.

Maximilian Wiberg Hermansen

Drøbak-Frogn IL

22:46

+4:21

4:12

Klasse: J 15

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emilie Agathe Besseberg

Drøbak-Frogn IL

20:19

+0:00

3:45

2.

Emily Christina Ennals

Drøbak-Frogn IL

26:57

+6:38

4:59

Klasse: G 14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Hymer

Ås IL

11:03

+0:00

3:29

2.

Edvard Roll

Drøbak-Frogn IL

11:24

+0:21

3:35

3.

Felix Naue

Nesodden IF

11:36

+0:33

3:39

4.

Arnt August Strøm

Nesodden IF

11:43

+0:40

3:41

5.

Trygve Lien Kjølseth

Nesodden IF

12:53

+1:50

4:03

6.

Philip Alexander Nordbæk

Drøbak-Frogn IL

13:40

+2:37

4:18

Klasse: G 13

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Michael Torp

Drøbak-Frogn IL

11:22

+0:00

3:35

2.

Henrik Besseberg

Drøbak-Frogn IL

11:23

+0:01

3:35

3.

Kristian Hildrum-Andreassen

Drøbak-Frogn IL

11:39

+0:17

3:40

4.

Jonas Bakkebø Fjellstad

Ås IL

12:17

+0:55

3:52

5.

Sondre Georg Lundqvist

Ås IL

12:18

+0:56

3:52

6.

Bendik Kvinge

Drøbak-Frogn IL

12:29

+1:07

3:56

7.

Andreas Kure

Ås IL

12:31

+1:09

3:56

DNS

Birk Andreas Lilleheier

Ås IL

DNS

Håkon Emiil Heir

Ås IL

DNS

Benyamin Burbano Stokke

Drøbak-Frogn IL

Klasse: J 13

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Breivik Hansen

Nesodden IF

12:49

+0:00

4:02

2.

Elena Victoria Ennals

Drøbak-Frogn IL

13:10

+0:21

4:09

3.

Astrid Skjevdal

Ås IL

13:15

+0:26

4:10

4.

Juliane Ebba Nordraak

Drøbak-Frogn IL

13:26

+0:37

4:14

5.

Maja Dorthea Schmidt

Drøbak-Frogn IL

13:55

+1:06

4:23

6.

Eira Bjerknes

Driv Idrettslag

16:22

+3:33

5:09

DNS

Hanna Agnes Nordby

Nesodden IF

Klasse: G 12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Filip Aleksander Vesterby

Oppegård IL

8:50

+0:00

3:57

2.

Jacob Hoel

Skimt

9:02

+0:12

4:03

3.

Ola Fischer

Drøbak-Frogn IL

9:09

+0:19

4:06

4.

Konrad Østlie

Driv Idrettslag

9:20

+0:30

4:11

5.

Ludvik Roll

Drøbak-Frogn IL

9:27

+0:37

4:14

6.

Theo Sandelin

Töcksfors IF

9:34

+0:44

4:17

7.

Jonas Mæland Rosholt

Oppegård IL

10:07

+1:17

4:32

8.

Emil Karlstad

Driv Idrettslag

10:08

+1:18

4:32

9.

Fabian S Lunder

Driv Idrettslag

11:40

+2:50

5:13

10.

Andreas Aune Steinsvik

Drøbak-Frogn IL

11:56

+3:06

5:21

11.

Sigurd Storaunet

Ås IL

13:35

+4:45

6:05

DNS

Jacob Egeberg Holm

Soon Skiklubb

Klasse: J 12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Julia Skraastad Wold

Drøbak-Frogn IL

8:48

+0:00

3:56

2.

Maria Eri Dihle

Fossekallen Ski

10:18

+1:30

4:37

3.

Lilja Celina Kjær Jørgensen

Nesodden IF

10:52

+2:04

4:52

4.

Julie Haugen

Fossekallen Ski

14:53

+6:05

6:40

Klasse: G 11

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eldar Nakstad

Jutul IL

8:58

+0:00

4:01

2.

Fridtjof Boland Besseberg

Drøbak-Frogn IL

9:24

+0:26

4:12

3.

Håkon Finstad-Vogt

Soon Skiklubb

9:29

+0:31

4:15

4.

Jonas Flåtteng

Nesodden IF

9:49

+0:51

4:24

5.

Nikolai Burbano Stokke

Drøbak-Frogn IL

9:49

+0:51

4:24

6.

Jakob Olaussen Ruud

Skimt

9:56

+0:58

4:27

7.

Ole Hegle Hovda

Drøbak-Frogn IL

9:59

+1:01

4:28

8.

Alexander Grønbæk Grini

Drøbak-Frogn IL

10:05

+1:07

4:31

9.

Eilert Nylenna

Nesodden IF

10:14

+1:16

4:35

10.

Kristoffer Nessa Brean

Ås IL

10:16

+1:18

4:36

11.

Jacob Erik Bugten Martnes

Drøbak-Frogn IL

10:18

+1:20

4:37

12.

Odin Hymer

Ås IL

10:43

+1:45

4:48

13.

Victor Iversen

Oppegård IL

11:58

+3:00

5:21

14.

Anton Schultz Feldt

Skimt

12:16

+3:18

5:30

15.

Albert Kofoed-Steen

Oppegård IL

12:24

+3:26

5:33

16.

Vegard Gaustad

Ås IL

12:36

+3:38

5:39

17.

Sondre Syljeset Busk

Nesodden IF

14:13

+5:15

6:22

18.

Oscar Dyrdal Gulbjørnrud

Ås IL

14:29

+5:31

6:29

19.

Jakob Klaren Nielsen

Ås IL

16:24

+7:26

7:21

20.

Matheus Gajda-Jakobsen

Ås IL

17:08

+8:10

7:40

DNS

Aksel Johan Nordby

Nesodden IF

Klasse: J 11

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Camilla Johanne Lundqvist

Ås IL

9:40

+0:00

4:20

2.

Aase Strøm

Nesodden IF

9:43

+0:03

4:21

3.

Cecilia Louise Ennals

Drøbak-Frogn IL

9:53

+0:13

4:25

4.

Emma Elise Meinert Rød

Oppegård IL

10:20

+0:40

4:38

5.

Emilie Melsom-Johansen

Drøbak-Frogn IL

10:42

+1:02

4:47

6.

Pernille Torp

Drøbak-Frogn IL

10:52

+1:12

4:52

7.

Øyvor Berge Opjordsmoen

Oppegård IL

13:15

+3:35

5:56

Klasse: G 10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Oliver Høger Imbsen

Nesodden IF

7:58

4:46

Eskil Nakstad

Jutul IL

7:33

4:31

Ulrik Bjerknes

Driv Idrettslag

9:28

5:40

Jonas Finstad-Vogt

Soon Skiklubb

7:56

4:45

Linus Skinnes Ekrem

Drøbak-Frogn IL

9:27

5:39

Thomas Peter Ennals

Drøbak-Frogn IL

8:14

4:55

Max Saxebøl Ottesen

Drøbak-Frogn IL

7:50

4:41

Magnus Nesbø Bjørnødegård

Ås IL

12:00

7:11

Sander Tengheden Løken

Ås IL

10:36

6:20

Millian S. Lunder

Driv Idrettslag

9:34

5:43

DNS

Edvard Pålssønn Strømsæther

Nesodden IF

Klasse: J 10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Alise Haugen Seiersten

Ås IL

11:27

6:51

Kornelia Østlie

Driv Idrettslag

9:15

5:32

Hennie Mathisen

Drøbak-Frogn IL

11:08

6:40

Tyra Lilleholt Kraugerud

Ås IL

11:49

7:04

Amalie Risberg

Fossekallen Ski

9:59

5:58

DNS

Josefine Mathea Kjær Jørgensen

Nesodden IF

Klasse: G 9

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Noah Skraastad Wold

Drøbak-Frogn IL

7:26

4:27

Mathias Mæland Rosholt

Oppegård IL

10:30

6:17

Jørgen Bråthen Kristiansen

Drøbak-Frogn IL

10:39

6:22

Mads Rudi-Pedersen

Drøbak-Frogn IL

8:20

4:59

Jonathan Slang Raddum

Ås IL

10:33

6:19

Fredrik Aune Steinsvik

Drøbak-Frogn IL

8:53

5:19

Matias Nikolai Vesterby

Oppegård IL

11:33

6:54

Julian Fjeld

Nesodden IF

9:21

5:35

Dyre Stokke Meen

Ås IL

9:59

5:58

Erlend Stokke Meen

Ås IL

9:59

5:58

Jonas Holth Lauglo

Skimt

9:49

5:52

Mathias Borge-Hansen

Drøbak-Frogn IL

10:48

6:28

Jesper Solsem

Fossekallen Ski

9:22

5:36

Jonas Koveland

Fossekallen Ski

10:31

6:17

Jens Storaunet

Ås IL

11:30

6:53

Klasse: J 9

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mari Randem

Ås IL

11:39

6:58

Vilja Schjølberg Hegdahl

Nesodden IF

8:28

5:04

Emilie Brandt-Kjelsen

Nesodden IF

10:32

6:18

Guro Berge Opjordsmoen

Oppegård IL

12:14

7:19

Emilie Fonkalsrud Otterstad

Ås IL

14:05

8:25

Emma Gajda-Jakobsen

Ås IL

18:12

10:53

Eline Loe

Fossekallen Ski

12:25

7:26

Klasse: G 8

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Aksel Finstad-Vogt

Soon Skiklubb

10:38

6:22

Sigurd Bakkebø Fjellstad

Ås IL

12:50

7:41

Teodor Melsom-Johansen

Drøbak-Frogn IL

12:34

7:31

Johannes Gaustad

Ås IL

15:29

9:16

Martin Jean Årtun

Drøbak-Frogn IL

13:14

7:55

Martin Klaren Nielsen

Ås IL

14:25

8:37

Theodor Risberg

Fossekallen Ski

12:16

7:20

DNS

Adrian Hegge

Fossekallen Ski

Klasse: J 8

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ida Syljeset Busk

Nesodden IF

17:10

10:16


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

2 februar 2019, 13:01:05

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

131

Antall startet:

122