Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Klubbmesterskap - mellomdistanse, Nilsbyen 28. august 2010

Klasse: H17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Edvard Haanæs

Byåsen IL

28:52

+0:00

2.

Otto Richard Eide

Byåsen IL

31:25

+2:33

3.

Snorre Sæternes

Byåsen IL

33:22

+4:30

4.

Hans Helmer Sæternes

Byåsen IL

38:30

+9:38

5.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

43:13

+14:21

6.

Jørgen Longva

Byåsen IL

51:47

+22:55

7.

Asbjørn Bjørgum

55:22

+26:30

DSQ

Torgeir Aune

Byåsen IL

49:59

85

DNS

Haakon Arnesen

Byåsen IL

Klasse: D17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Solem Aune

Byåsen IL

32:07

+0:00

2.

Gøril Eide

Byåsen IL

33:08

+1:01

3.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

33:24

+1:17

4.

Kirsti Bjørgum Valås

Byåsen IL

33:40

+1:33

5.

Turid Arnesen

Byåsen IL

34:05

+1:58

6.

Kristin Høydalsvik

Byåsen IL

36:00

+3:53

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Sørgård

Byåsen IL

33:59

+0:00

DSQ

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

29:08

78

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Maroni

Byåsen IL

32:25

+0:00

2.

Egil Repvik

Byåsen IL

41:13

+8:48

DSQ

Svein Hove

Byåsen IL

DNS

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sunniva Storrønning

Byåsen IL

35:44

+0:00

2.

Mette Evjen Røset

Byåsen IL

35:45

+0:01

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

35:15

+0:00

2.

Vigdis Heimly

Byåsen IL

36:45

+1:30

Klasse: D17K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Svegård

Byåsen IL

37:27

+0:00

2.

Sølvi Liabakk-Selli

Byåsen IL

43:26

+5:59

DSQ

Ingrid Sundet

Byåsen IL

1:00:18

63

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Arnesen

Byåsen IL

21:38

+0:00

2.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

22:16

+0:38

3.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

23:52

+2:14

4.

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

25:52

+4:14

5.

Ane Svegård Bye

Byåsen IL

28:04

+6:26

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

20:46

+0:00

2.

Brage Jørum

Byåsen IL

21:48

+1:02

3.

Jørgen Natvig Løvseth

Byåsen IL

23:02

+2:16

4.

Mikkel Flått

Byåsen IL

23:34

+2:48

5.

Preben Antonsen

Byåsen IL

26:34

+5:48

6.

Thor William Skånøy

Byåsen IL

44:03

+23:17

7.

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

1:01:43

+40:57

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

16:12

+0:00

2.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

17:30

+1:18

3.

Helga Stenvik

Byåsen IL

17:31

+1:19

4.

Emma Kristine Liabakk-Selli

Byåsen IL

17:37

+1:25

5.

Andrine Viken

Byåsen IL

17:42

+1:30

6.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

31:36

+15:24

DNS

Nora Kotsbakk

Byåsen IL

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Peter Haddon

Byåsen IL

17:26

+0:00

2.

Daniel Grønås

Byåsen IL

17:58

+0:32

3.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

36:09

+18:43

4.

Jostein Sundet

Byåsen IL

36:37

+19:11

Klasse: N åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Solveig Sæternes

Byåsen IL

30:18

Håkon Sæternes

Byåsen IL

30:19

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

11:05

Einar Eide

Byåsen IL

11:41

Maren Viken

Byåsen IL

15:35

Ane Bjørgum Valås

Byåsen IL

11:44

Niklas Grønås

Byåsen IL

23:09

Hanne Wilberg Rofstad

Byåsen IL

8:40

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

9:34

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

11:13

100

Fredrik Hugdal

Byåsen IL

14:14

175

Tuva Sætrum Bjerkan

Byåsen IL

13:40

Marie Longva

Byåsen IL

14:09

Ane Haanæs

Byåsen IL

20:45

Jørgen Aune

Byåsen IL

28:36

Margrete Kvelstad

Byåsen IL

23:14

Samuel Tyvold

Byåsen IL

50:22

Magnus Antonsen

Byåsen IL

23:20

Erlend Aune

Byåsen IL

50:22

Hanna Tyvold

Byåsen

50:22

Klasse: B åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Skånøy

Byåsen IL

28:56

+0:00

2.

Randi Hegstad

Byåsen IL

29:00

+0:04

DSQ

Rasmus Bjerkan

Byåsen IL

26:32

60

Klasse: D/H 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Vigdisdatter Nytrø

Byåsen IL

17:23

+0:00

1.

Audun Vigdissønn Nytrø

Byåsen IL

17:23

+0:00

Klasse: A åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Bjerkan

Byåsen IL

28:05

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

28 august 2010, 17:38:16

Arrangør:

Byåsen IL Orientering

Antall deltagere:

77

Antall startet:

74