Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Sport8 Ås by Night & Fog Cup #6 12. februar 2019

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bojan Blumenstein

Nydalens SK

59:13

+0:00

2.

Göran Winblad

Fredrikstad SK

1:00:30

+1:17

3.

Beat Roth

Nydalens SK

1:02:34

+3:21

4.

Vegard Fiane Pedersen

Ås-NMBU Orientering

1:04:53

+5:40

5.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

1:06:51

+7:38

6.

Ivar Aukrust Osmoen

Ås-NMBU Orientering

1:08:35

+9:22

7.

Svein Nygård

Lillomarka OL

1:09:34

+10:21

DSQ

Henrik Eijsink

Nydalens SK

37:49

62 72 60 117 125 34 129 64 53

DSQ

Henrik Upsal

Ås-NMBU Orientering

42:34

34 122 61 60 127 121 64 62 72 60 117 125 3...

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aurora Gjølsjø

OK Moss

55:07

+0:00

2.

Marie Lindløv Jensen

Sarpsborg OL

1:02:01

+6:54

DSQ

Karoline Bjørnerød

OK Moss

30:43

124 34 122 61 60 127 121 64 53 50

DSQ

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

54:48

70

DNS

Silje Ekroll Jahren

Nydalens SK

Klasse: H 17- A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Løken

OK Moss

46:28

+0:00

2.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

47:59

+1:31

3.

Claes-Tommy Herland

Indre Østfold OK

49:10

+2:42

4.

Erik Rytter Jakobsen

OK Moss

49:25

+2:57

5.

Donatas Kontautas

OK Moss

51:52

+5:24

6.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

52:53

+6:25

7.

Morten Tangen Fredh

OK Moss

57:37

+11:09

8.

Robert Banfi

Ås-NMBU Orientering

1:04:29

+18:01

9.

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

1:08:28

+22:00

10.

Halvor Steinsholt

Ås-NMBU Orientering

1:08:48

+22:20

DSQ

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

48:01

121

DSQ

Thomas Tubbehaugen

OK Moss

50:12

122

DNS

Espen Danevad

Fredrikstad SK

DNS

Christopher Ladim

OK Moss

DNS

Sondre Ladim

OK Moss

DNS

Peder Aabogen Haugaard

Indre Østfold OK

Klasse: Night & Fog Masters Men

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

43:57

+0:00

2.

Sigurd Dæhli

Løten o-lag

47:49

+3:52

3.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

49:45

+5:48

4.

Idar Brekke

Ås-NMBU Orientering

52:18

+8:21

5.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

57:07

+13:10

6.

Peter Klaveness

Måren OK

58:50

+14:53

7.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

1:00:24

+16:27

8.

Ove Martinsen

Hauketo IF

1:01:55

+17:58

9.

Øystein Jensen

Sarpsborg OL

1:01:59

+18:02

10.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:04:17

+20:20

11.

Kent Kopperud

Indre Østfold OK

1:10:39

+26:42

DSQ

Dag Brenås

Varteig OL

53:28

61 60 127

Klasse: D 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Hovgaard Eisvang

OK Moss

27:57

+0:00

2.

Julie Sophie Wold

OK Moss

30:55

+2:58

3.

Erika Lind-Larsen

OK Moss

32:37

+4:40

4.

Jenny Danevad

Fredrikstad SK

34:00

+6:03

5.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

58:54

+30:57

6.

Erle WEtterhus

OK Moss

1:04:59

+37:02

DNS

Erle Elise Wold

OK Moss

Klasse: H 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sebastian Blomfeldt Unnerud

OK Moss

29:00

+0:00

2.

Anders Hovgaard Eisvang

OK Moss

40:30

+11:30

3.

Birk Breimo

OK Moss

1:08:42

+39:42

DSQ

Selmer Løken

OK Moss

19:31

69 117 49 79 124 51 127 60 61 53

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

27:37

+0:00

2.

Adine Blakkestad Ingesen

Sarpsborg OL

36:03

+8:26

3.

Hanne Wold

OK Moss

36:38

+9:01

4.

Tor Lahlum

Kolbotn og Skimt OL

37:31

+9:54

5.

Tone Karina Ingesen

Sarpsborg OL

38:26

+10:49

6.

Linda Fredh

OK Moss

45:13

+17:36

7.

Kristine Roskifte

OK Moss

55:21

+27:44

8.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

55:58

+28:21

9.

Elisabeth Aune Jakobsen

OK Moss

59:50

+32:13

DNS

Elisabet Breimo

OK Moss

DNS

Marianne Siegel

Ås-NMBU Orientering

DNS

Ann Helen Aabogen Haugaard

Indre Østfold OK


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

12 februar 2019, 20:06:00

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

65

Antall startet:

56