Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Morgenfrisk Prolog 7. april 2019

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim IF

58:32

+0:00

41:30

2.

Aksel Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim IF

58:56

+0:24

41:47

Klasse: C-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjarne Hegge

Nr. 8

39:02

+0:00

22:57

Klasse: B-lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Peter Nylund

Haugerud IF

1:32:37

+0:00

17:46

2.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

1:42:42

+10:05

19:42

DNS

Per Ludvig Skjerven

Nr. 34

Klasse: A-kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

29:15

+0:00

11:36

2.

Sindre Ohm

Nr. 4

37:17

+8:02

14:47

3.

John Jacobsen

Nr. 3

44:55

+15:40

17:49

4.

Kjersti Aaby

Nr. 1

50:01

+20:46

19:50

5.

Pernille Stendal Robinson

Nr. 11

54:40

+25:25

21:41

6.

Anna Ryymin

Nr. 5

1:09:51

+40:36

27:43

7.

Annike Selmer

Nr. 12

1:13:39

+44:24

29:13

DSQ

Sissel Nordby Hvenekilde

Nr. 7

1:42:37

156 158 159 160

Klasse: A-medium

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Sigvald Hetland

Kolbotn og Skimt OL

38:05

+0:00

11:34

2.

Anne-Kari Bakkland

Nr. 15

40:51

+2:46

12:24

150 152 155 158

3.

Sille Winsnes

Nr. 6

41:18

+3:13

12:33

4.

Eskil Åsmul

Oppsal Orientering

43:08

+5:03

13:06

5.

Jon Færden

Kolbotn og Skimt OL

43:16

+5:11

13:09

6.

Lars-Erik Fiskum

Tyrving IL

43:38

+5:33

13:15

7.

Rune Hultgreen

IL GeoForm

48:48

+10:43

14:49

8.

Stig Hultgreen Karlsen

IL GeoForm

50:55

+12:50

15:28

9.

Marianne Siegel

Nr. 9

54:04

+15:59

16:26

10.

Roger Amundsen

Nr. 10

57:25

+19:20

17:27

11.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

57:41

+19:36

17:31

12.

Anna Göhlman

Tyrving IL

1:07:51

+29:46

20:37

DSQ

Atanaska Bedeleva

Nydalens SK

29

150 151 152 153 154 155 156 158 159 160

DSQ

Trond Wettergreen

Driv IL

50:06

156 158 159

DNS

Torkjel Nesheim

Tyrving IL

DNS

Åshild Flatebakken

Tyrving IL

DNS

Ove Martinsen

Hauketo IF

Klasse: A-lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar A Fiskum

Tyrving IL

1:18:09

+0:00

9:12

2.

Thor Mella

Oppsal Orientering

1:20:22

+2:13

9:28

3.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:33:19

+15:10

11:00

4.

Neil Marston

Hemsedal IL

1:36:55

+18:46

11:25

5.

Britta Fismen

Fossum IF

1:39:21

+21:12

11:42

6.

Halvor Steinsholt

Ås-NMBU Orientering

1:41:14

+23:05

11:56

7.

Bent Skatvedt

Raumar Orientering

1:45:43

+27:34

12:27

8.

Harald Iwe

IL GeoForm

1:47:07

+28:58

12:37

9.

Jon Lahlum

IL GeoForm

1:49:25

+31:16

12:54

10.

Knut Anders Løken

Fossum IF

2:01:54

+43:45

14:22

11.

Hedda Skatvedt

Raumar Orientering

2:02:37

+44:28

14:27


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

7 april 2019, 15:03:08

Arrangør:

Nordre Follo Orientering

Antall deltagere:

42

Antall startet:

38