Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Asker ABC 1 21. mars 2019

Klasse: Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Stine Frossdal

Oslostudentenes IK

33:40

Emma Hølås Mortensen

Asker Skiklubb

36:56

Magnus Dalen Eriksen

Asker Skiklubb

47:06

DNS

Thomas Olsen

Asker Skiklubb

Klasse: H10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sigve Nygård Fagervold

Asker Skiklubb

31:30

42

DNS

Gaute Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

Klasse: D10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Pernille Hølås Mortensen

Asker Skiklubb

36:48

Ingrid espedal

Asker Skiklubb

36:38

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Dalen Eriksen

Asker Skiklubb

24:58

+0:00

42

DNS

Ask Felland Sætnan

Fossum IF

DNS

Henrik Nyberg

Asker Skiklubb

DNS

Brage Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikkel Rastad

Asker Skiklubb

56:41

+0:00

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maren Aure Skogedal

Asker Skiklubb

54:59

+0:00

2.

Astrid Ytterbø

Asker Skiklubb

55:51

+0:52

3.

Martha Wisløff

Asker Skiklubb

58:16

+3:17

4.

Sara Martini

Asker Skiklubb

1:01:11

+6:12

5.

Gunde Tumelionis

Fossum IF

1:02:22

+7:23

6.

Karin Halsaa Dolven

Asker Skiklubb

1:10:53

+15:54

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

47:26

+0:00

2.

Teodor Mo Hjelseth

Nydalens SK

47:31

+0:05

3.

Philip Lehmann Romøren

Fossum IF

51:29

+4:03

4.

Mathias Nyhaug

Asker Skiklubb

1:07:17

+19:51

52

5.

Birk Felland Sætnan

Fossum IF

1:07:33

+20:07

DSQ

Jakob Rastad

Asker Skiklubb

49:35

75

DSQ

Gustav Andresen Skotte

Fossum IF

59:14

42 88

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Saugestad

Nydalens SK

46:41

+0:00

2.

Kathinka Zahl Hagen

Fossum IF

51:10

+4:29

3.

Selma Tørudbakken Jendal

Fossum IF

1:01:52

+15:11

DNS

Ragnhild Blom-Hagen

Fossum IF

Klasse: H17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Felix Finsrud

Asker Skiklubb

44:55

+0:00

2.

Sondre Ytterbø

Asker Skiklubb

45:14

+0:19

3.

Sondre Zahl Hagen

Fossum IF

47:16

+2:21

4.

Vebjørn Blom-Hagen

Fossum IF

49:20

+4:25

5.

Frikk Alvaro Embergsrud

Asker Skiklubb

54:59

+10:04

6.

Kristian Østermann

Heming Orientering

55:32

+10:37

7.

Eivind Berner Myhre

Fossum IF

57:04

+12:09

DSQ

Magnus Eide-Fredriksen

Heming Orientering

51:37

42

DSQ

Brede Tolo Haugland

Asker Skiklubb

1:33:05

67 42

DNS

Erik Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

Klasse: D17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maren Norderud

IL Tyrving

56:57

+0:00

2.

Mina Jørgensen

IL Tyrving

59:00

+2:03

3.

Iris Holst

IL Tyrving

1:06:43

+9:46

4.

Ingrid Lund Hovden

IL Tyrving

1:08:57

+12:00

DNS

Lotte Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

Klasse: H21-39

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erling Sommerfeldt

Asker Skiklubb

42:36

+0:00

2.

Olle bostrøm

43:35

+0:59

3.

Vegard Gulbrandsen

Asker Skiklubb

46:45

+4:09

4.

Kristoffer Jacobsen

IL Tyrving

50:24

+7:48

5.

Stein H. Hagen

Fossum IF

1:00:48

+18:12

DSQ

Karl Fremstad

IL Tyrving

43:23

83

Klasse: D21-39

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oda J Sikkeland

IL Tyrving

51:05

+0:00

2.

Gunvor høydal

Fossum IF

53:32

+2:27

3.

Maria Brodin

Fossum IF

1:00:40

+9:35

4.

Ruth Vingerhagen

Asker Skiklubb

1:01:40

+10:35

DNS

Marit Isachsen

Asker Skiklubb

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Charles Halaas

Fossum IF

46:02

+0:00

2.

Øystein Rastad

Asker Skiklubb

48:06

+2:04

3.

Torbjørn Blom-hagen

Fossum IF

48:49

+2:47

4.

Geir Hoff

IL Tyrving

51:04

+5:02

5.

Eirik Jørgensen

IL Tyrving

55:00

+8:58

6.

Atle Pedersen

Fossum IF

55:27

+9:25

7.

Knut Jostein Sætnan

Fossum IF

58:30

+12:28

8.

Svein Nygård

Lillomarka OL

58:57

+12:55

9.

Hallvard Berg

IL Tyrving

1:02:59

+16:57

10.

Terje Melsom

Fossum IF

1:04:34

+18:32

11.

Arild Nyhaug

Asker Skiklubb

1:05:03

+19:01

12.

Atle Strøm

Hedrum OL

1:07:36

+21:34

13.

Haakon Dolven

Asker Skiklubb

1:10:35

+24:33

DSQ

Bjørn

Gulbrandsen

32:45

90 75 84 40 41 42 88 77 83 100

DSQ

Trond Lund

IL Tyrving

50:02

42

DSQ

Sverre Wisløff

Asker Skiklubb

1:01:31

41

Klasse: D40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Milda Øhlckers

IL Tyrving

56:05

+0:00

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Martini

Asker Skiklubb

40:21

+0:00

2.

Eivind Hoff

IL Tyrving

40:58

+0:37

3.

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

42:25

+2:04

4.

Guttorm L Egge

IL GeoForm

44:26

+4:05

5.

Øyvind Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

45:48

+5:27

6.

Egil Eide

IL Tyrving

50:10

+9:49

7.

Gunnar Pedersen

Asker Skiklubb

52:52

+12:31

8.

Tore Voss Fagervold

Bærums Skiklub

53:54

+13:33

9.

Harald Eide-Fredriksen

Heming Orientering

56:02

+15:41

10.

Terje Henriksen

Asker Skiklubb

56:12

+15:51

11.

Per Anders Ytterbø

Asker Skiklubb

57:20

+16:59

DSQ

Øystein Holo

Fossum IF

50:40

42

DSQ

Magne Aas

Asker Skiklubb

1:02:00

83

DSQ

Thor Norderud

IL Tyrving

1:07:02

42

DNS

Christian Jomaas

Fossum IF

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Njåstein

IL Tyrving

53:43

+0:00

2.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

53:50

+0:07

84

3.

Anne Kristine Norderud

Tyrving

56:33

+2:50

4.

Kjersti Hov

Fossum IF

58:26

+4:43

5.

Åshild Flatebakken

IL Tyrving

58:39

+4:56

6.

Gunhild Myhr

Asker Skiklubb

1:03:33

+9:50

7.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

1:05:21

+11:38

8.

Solveig Sikkeland

IL Tyrving

1:07:25

+13:42

DNS

Kjersti Skantze

IL Tyrving

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Wiig Mathisen

Nydalens SK

48:03

+0:00

2.

Harald hovi

Skien OK

48:20

+0:17

2.

Trond Hegna

Asker Skiklubb

48:20

+0:17

4.

Per Schanche

Asker Skiklubb

52:16

+4:13

5.

Svein S Jacobsen

IL Tyrving

52:25

+4:22

6.

Stig Hultgreen Karlsen

IL GeoForm

56:46

+8:43

7.

Per Øhlckers

IL Tyrving

1:02:56

+14:53

DSQ

Olav Nipen

IL Tyrving

1:06:41

42

DNS

Sigbjørn Modalsli

Fossum IF

Klasse: D60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete S B Hovi

Skien OK

1:00:20

+0:00

DSQ

Inger Tiltnes

Tyrving

1:06:26

42

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Hasse Bergstrøm

IL Tyrving

49:03

40 41 42 88 77 83 100

Klasse: D70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora ursin

Fossum IF

1:11:44

+0:00

2.

Kjersti Tho

Stabæk IF

1:13:57

+2:13

Klasse: H17B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

46:20

+0:00

2.

Fredrik Saugestad

Nydalens SK

1:00:25

+14:05

Klasse: D17B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Sletner

IL GeoForm

52:06

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

26 mars 2019, 19:30:58

Arrangør:

Asker SK

Antall deltagere:

114

Antall startet:

102