Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Sport8 Ås by Night & Fog Cup #7 26. mars 2019

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Lundanes

Tyrving IL

1:08:41

+0:00

2.

Bjørn Ekeberg

Tyrving IL

1:08:43

+0:02

3.

Håkon Jarvis Westergård

Tyrving IL

1:09:49

+1:08

4.

Torgeir Nørbech

Tyrving IL

1:12:16

+3:35

5.

Olle Boström

Tyrving IL

1:13:23

+4:42

6.

Espen Jakobsen

Tyrving IL

1:21:16

+12:35

7.

Jim Øystein Nybråten

Tyrving IL

1:22:36

+13:55

8.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

1:24:12

+15:31

9.

Olav Johannes Deelstra

Oppsal Orientering

1:34:25

+25:44

DSQ

Mats Nordbrøden

Halden SK

38:17

117 118 129 108 112 114 113 111 103

DSQ

Ivar Aukrust Osmoen

Ås-NMBU Orientering

58:44

118 129 108 112

DSQ

Vegard Fiane Pedersen

Ås-NMBU Orientering

1:00:59

118 129 108 112

DSQ

Christian Vogelsang

Nydalens SK

DNS

Torkil Eide Solstad

Tyrving IL

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:05:40

+0:00

DSQ

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

38:10

112 114 113 106 125

Klasse: H 17- A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Mella

Oppsal Orientering

58:39

+0:00

2.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

58:48

+0:09

3.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

1:01:49

+3:10

4.

Donatas Kontautas

OK Moss

1:09:08

+10:29

5.

Thomas Tubbehaugen

OK Moss

1:39:49

+41:10

6.

Robert Banfi

Ås-NMBU Orientering

1:46:56

+48:17

DSQ

Halvor Hobøl

Oppsal Orientering

38:30

112 114 113 106 125 105

DSQ

Audun Jørgensen

Østmarka OK

53:16

107 112 114 113 106 125 105

DSQ

Thomas Roskifte

OK Moss

1:02:24

106 125 105

DNS

Erik Rytter Jakobsen

OK Moss

Klasse: Night & Fog Masters Men

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

1:06:06

+0:00

2.

Terje Wiig Mathisen

Nydalens SK

1:08:52

+2:46

3.

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

1:12:29

+6:23

4.

Ove Martinsen

Hauketo IF

1:13:12

+7:06

5.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

1:15:18

+9:12

6.

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

1:19:40

+13:34

7.

Peter Klaveness

Måren OK

1:20:18

+14:12

8.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:23:26

+17:20

9.

Even Woldstad Hanssen

Eiker OL

1:25:27

+19:21

10.

Lars Petter Endresen

Måren OK

1:33:56

+27:50

11.

Stig Hultgreen Karlsen

IL GeoForm

1:48:23

+42:17

12.

Geir Trøan

Kolbotn og Skimt OL

1:54:16

+48:10

DSQ

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

32:44

107 112 114 113 106 125 105

DSQ

Kent Kopperud

Indre Østfold OK

32:52

112 114 113 106 125 105

DSQ

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

58:33

106 125

DSQ

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

59:59

122 107 112 114 106 125 105

DSQ

Jon Fredriksen

Hauketo IF

1:08:45

122 107 112 114 113 125 105

DSQ

Jon Ivar Juvik

Lillomarka OL

1:17:44

125 105

DNS

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

Klasse: D 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Hovgaard Eisvang

OK Moss

36:14

+0:00

2.

Julie Sophie Wold

OK Moss

41:56

+5:42

3.

Erle Elise Wold

OK Moss

1:04:36

+28:22

DSQ

Malin Gjetanger

Måren OK

46:11

121 123

DNS

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

Klasse: H 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Hovgaard Eisvang

OK Moss

47:33

+0:00

DNS

Sebastian Blomfeldt Unnerud

OK Moss

DNS

Andreas Gjetanger

Måren OK

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

44:19

+0:00

2.

Egil Huseth

Kamp/Vestheim IF

51:09

+6:50

3.

Dag Haugland

Oslo kommunes bedriftsidrettslag

56:43

+12:24

4.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

1:03:55

+19:36

5.

Hanne Wold

OK Moss

1:04:42

+20:23

DSQ

Fredrik Norløff-Mathisen

Nydalens SK

1:00:58

103

DSQ

Tor Lahlum

Kolbotn og Skimt OL

DNS

Elisabeth Aune Jakobsen

OK Moss

DNS

Vidar Berteig

IL GeoForm


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

26 mars 2019, 21:26:10

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

62

Antall startet:

54