Klasse: Damer | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ane Dyrkorn | NTNUI | 16:37 | +0:00 | ||||
2. | Eirin Svanøe-Hafstad | Frol IL | 16:49 | +0:12 | ||||
3. | Ida Lindkvist | NTNUI | 16:58 | +0:21 | ||||
4. | Pauline Røstum Bellingmo | NTNUI | 18:49 | +2:12 | ||||
5. | Ane Malene Kolstad | Freidig | 19:12 | +2:35 | ||||
6. | Ingrid Okkenhaug | NTNUI | 19:30 | +2:53 | ||||
7. | Ingunn Egeberg Vári | NTNUI | 21:07 | +4:30 | ||||
8. | Ingrid Gulbrandsen | NTNUi | 21:12 | +4:35 | ||||
9. | Anu Tuomisto | NTNUI | 22:18 | +5:41 | ||||
10. | Ingvild Wang | NTNUI | 24:02 | +7:25 | ||||
11. | Jenny Persson | Byåsen Il | 25:15 | +8:38 | ||||
12. | Åsne Skram Trømborg | NTNUI | 25:30 | +8:53 | ||||
13. | Hildegunn Heggøy | NTNUI | 27:00 | +10:23 | ||||
14. | Marte Hoff Hagen | NTNUI | 32:55 | +16:18 | ||||
DNS | Nina Birkeland | NTNUI | ||||||
DNS | Kristine Ausen | NMBUI | ||||||
Klasse: Herrer | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Emil Granqvist | NTNUI | 13:12 | +0:00 | ||||
2. | Hans Petter Mathisen | NTNUI | 13:46 | +0:34 | ||||
3. | Anton Sjökvist | Fredrikstad SK | 13:57 | +0:45 | ||||
4. | Henry McNulty | Bækkelagets SK | 14:11 | +0:59 | ||||
5. | Håkon Raadal Bjørlo | NTNUI | 14:12 | +1:00 | ||||
6. | Anders Vestøl | NTNUI | 14:43 | +1:31 | ||||
7. | Isak Bergset | Frol IL | 14:44 | +1:32 | ||||
8. | Halvor Melkild | NTNUI | 15:10 | +1:58 | ||||
9. | Johan Christie Ørke | NTNUI | 15:12 | +2:00 | ||||
10. | Clemens Sundby Øxnevad | NTNUI | 15:18 | +2:06 | ||||
11. | Erik Gustafsson | NTNUI | 15:20 | +2:08 | ||||
12. | Gustav Fiskum | NTNUI | 15:27 | +2:15 | ||||
13. | Ralph Street | Bækkelagets SK | 15:35 | +2:23 | ||||
14. | Sander Rogndokken | NTNUI | 15:42 | +2:30 | ||||
15. | Olai Stensland Lillevold | NTNUI | 15:54 | +2:42 | ||||
16. | Sigurd Paulsen Vie | NTNUI | 16:53 | +3:41 | ||||
17. | Jonas Kittelsen | NTNUI | 16:59 | +3:47 | ||||
18. | Olav Milian Schmitt Gran | NTNUI | 17:17 | +4:05 | ||||
19. | Jørgen Tegdan | Freidig | 17:18 | +4:06 | ||||
20. | Johan Grahn | NTNUI | 18:03 | +4:51 | ||||
21. | Eivind Berner Myhre | Fossum IF | 18:52 | +5:40 | ||||
22. | Erik Olsvik Dengerud | NTNUI | 18:58 | +5:46 | ||||
23. | RF | Bananen Gampers | 19:13 | +6:01 | ||||
24. | Eirik Langedal Breivik | NTNUI | 19:46 | +6:34 | ||||
25. | Martin Kvisvik Larsen | OL Gaula | 20:00 | +6:48 | ||||
26. | Eirik Martinsen | OL Trollelg | 20:43 | +7:31 | ||||
27. | Lavran Thorstensen | NTNUI | 20:48 | +7:36 | ||||
28. | Ole Jørgen Bogen Arenth | NTNUI Orientering | 23:54 | +10:42 | ||||
29. | Olle Malmring | Freidig | 24:44 | +11:32 | ||||
30. | Sebastian Blasius | Ingen | 28:28 | +15:16 | ||||
31. | Thomas Berge Foyn | NTNUI Langrenn | 31:00 | +17:48 | ||||
DNS | Vegard Gulbrandsen | NTNUI | ||||||
DNS | Ole Tobias Utne Bjerke | Sørum IL | ||||||
DNS | Bendik Eliassen | Dyrehagen Allstars | ||||||
DNS | Are Wigaard | NTNUI | ||||||
DNS | Anders Schjølberg | Tormod Skilag |
Sist oppdatert: | 2 oktober 2020, 16:05:30 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 52 |
Antall startet: | 45 |