Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Armfeldtnatta 3. april 2019

Klasse: Babes

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Lundanes

34:48

+0:00

2.

Tilla Farnes Hennum

37:31

+2:43

3.

Malin Sandstad

37:38

+2:50

4.

Ane Dyrkorn

38:05

+3:17

5.

Åsne Skram Trømborg

39:09

+4:21

6.

Thea Dyrkorn

40:31

+5:43

7.

Anne Eiken

40:59

+6:11

8.

Marta Ulvensøen

41:02

+6:14

9.

Margrethe Wisløff

41:09

+6:21

10.

Elin Granstedt

41:24

+6:36

11.

Ingunn Egeberg Vári

42:33

+7:45

12.

Ronja Björklund

43:11

+8:23

13.

Ingeborg Ellegaard Melby

43:36

+8:48

14.

Silje Arntzen

43:53

+9:05

15.

Sunniva Omdal

45:03

+10:15

16.

Ane Solberg

NTNUI

47:17

+12:29

17.

Tonje Aasheim Nymark

48:57

+14:09

18.

Kristin Brekke

50:49

+16:01

19.

Hildegunn Heggøy

51:17

+16:29

20.

Idunn Haavengen

54:44

+19:56

21.

Synne Fossøy

58:11

+23:23

22.

Ingvild Brekke

1:00:11

+25:23

DSQ

Fanni Markussen

56:35

38 39 36 35 74 34

Klasse: Dudes

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Heimdal

36:36

+0:00

2.

Rasmus Theisen

37:17

+0:41

3.

Eirik Langedal Breivik

38:00

+1:24

4.

Sindre Østgulen Deisz

38:14

+1:38

5.

Elias Thorsdal Mølnvik

38:34

+1:58

6.

Gaute Friestad

38:43

+2:07

7.

Olai Stensland Lillevold

38:50

+2:14

8.

Emil Granqvist

39:13

+2:37

9.

Ulrik Astrup Arnesen

40:04

+3:28

10.

August Birkeland

40:14

+3:38

11.

Anders Felde Olaussen

41:01

+4:25

12.

Jonas Klausen Espedal

41:04

+4:28

13.

Jonas Madslien Bakken

NTNUI

41:39

+5:03

14.

František Kolovský

41:59

+5:23

15.

Marius Pytten

42:05

+5:29

15.

Simen Eid Nielsen

42:05

+5:29

17.

Olav Milian Schmitt Gran

42:09

+5:33

18.

Tarjei Holo

42:46

+6:10

19.

Kristian Nilsen Sandnes

42:53

+6:17

20.

Håkon Christiansen

42:59

+6:23

21.

Erik Gustafsson

43:02

+6:26

22.

Bjørn Lundanes

43:03

+6:27

23.

Tobias Kristensen

43:20

+6:44

24.

Ole Jørgen Bogen Arenth

44:18

+7:42

25.

Jakob Kalvig Skogan

44:41

+8:05

26.

Anders Einum

44:43

+8:07

27.

Are Wigaard

45:04

+8:28

28.

Jostein Tandberg

46:04

+9:28

29.

Martin Borge Heir

46:21

+9:45

30.

Espen Samuelsen Skiri

47:05

+10:29

31.

Thorstein Wang

47:23

+10:47

32.

Hans Aleksander Østhagen

49:31

+12:55

33.

Øystein Fruseth Christiansen

50:25

+13:49

34.

Lavran Thorstensen

51:41

+15:05

35.

Sivert Laukli

59:26

+22:50

36.

Erlend Aune

1:00:38

+24:02

37.

Øystein Wiggen

1:15:50

+39:14

DSQ

Herman Ryen Martinsen

37:59

37

Klasse: Dudes dag

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Truls Ryum

53:59

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

3 april 2019, 22:49:46

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

62

Antall startet:

62