Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Sport8 Ås by Night & Fog Cup Finale 10. april 2019

NB! Dette er jaktstartresultater, dvs. bruttotider inkludert tida man starta etter leder. Nettotider fra dette løpet kan man utlede fra strekktidslista.

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

1:25:39

+0:00

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bojan Blumenstein

Nydalens SK

57:34

+0:00

2.

Anders Nordberg

Nydalens SK

1:08:32

+10:58

3.

Ivar Aukrust Osmoen

Ås-NMBU Orientering

1:12:05

+14:31

4.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

1:17:17

+19:43

5.

Øystein Sørensen

Nydalens SK

1:17:20

+19:46

6.

Svein Nygård

Lillomarka OL

1:19:54

+22:20

7.

Lukas Liland

Nydalens SK

1:21:18

+23:44

8.

Andreas G. Polden

Nydalens SK

1:24:43

+27:09

9.

Nils Tveite

Ås-NMBU Orientering

1:25:12

+27:38

10.

Isak Jonsson

Nydalens SK

1:25:16

+27:42

11.

Vegard Fiane Pedersen

Ås-NMBU Orientering

1:27:04

+29:30

12.

Trond Kortner

Østmarka OK

1:37:44

+40:10

13.

Jonas Madslien Bakken

NTNUI

1:38:16

+40:42

Klasse: Night & Fog Masters Men

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Bjørnerød

OK Moss

43:32

+0:00

2.

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

43:57

+0:25

3.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

46:10

+2:38

4.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

55:27

+11:55

5.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

57:52

+14:20

6.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

1:00:16

+16:44

7.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:04:42

+21:10

8.

Idar Brekke

Ås-NMBU Orientering

1:12:27

+28:55

9.

Lars Petter Endresen

Måren OK

1:13:14

+29:42

10.

Sindre Langaas

Nydalens SK

1:18:15

+34:43

11.

Christian Grotnes

Tyrving IL

1:18:57

+35:25

12.

Peter Klaveness

Måren OK

1:20:10

+36:38

13.

Kjetil Karlsen

Team Jeløy

1:20:19

+36:47

14.

Kjell Blomseth

Ås-NMBU Orientering

1:24:25

+40:53

15.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:28:57

+45:25

16.

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

1:49:51

+1:06:19

DSQ

Terje Wiig Mathisen

Nydalens SK

53:06

DSQ

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

1:10:38

173 164

Klasse: D 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Hovgaard Eisvang

OK Moss

28:10

+0:00

2.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

1:02:28

+34:18

Klasse: H 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sebastian Blomfeldt Unnerud

OK Moss

28:07

+0:00

2.

Anders Hovgaard Eisvang

OK Moss

37:47

+9:40

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

34:28

+0:00

2.

Marianne Siegel

Ås-NMBU Orientering

34:29

+0:01

3.

Dag Haugland

Oslo kommunes bedriftsidrettslag

1:13:08

+38:40

DNS

Linn Mei Waaler

Måren OK

Klasse: H 17- A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

46:14

+0:00

2.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

46:35

+0:21

3.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

48:00

+1:46

4.

Audun Bjerknes

Måren OK

48:27

+2:13

5.

Erik Rytter Jakobsen

OK Moss

57:45

+11:31

6.

Thomas Tubbehaugen

OK Moss

1:03:09

+16:55

7.

Kristoffer Fiane Pedersen

Oppsal Orientering

1:06:14

+20:00

8.

Thomas Roskifte

OK Moss

1:08:43

+22:29

9.

Donatas Kontautas

OK Moss

1:15:23

+29:09

10.

Sondre Ladim

OK Moss

1:17:54

+31:40

11.

Torstein Hole

Nydalens SK

1:18:53

+32:39

12.

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

1:20:24

+34:10

13.

Halvor Steinsholt

Ås-NMBU Orientering

1:20:53

+34:39

14.

Robert Banfi

Ås-NMBU Orientering

1:24:16

+38:02

15.

Rein Jørgensen

Østmarka OK

1:29:16

+43:02

16.

Audun Jørgensen

Østmarka OK

1:34:06

+47:52


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

10 april 2019, 23:58:37

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

56

Antall startet:

55