Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumar O-karusell, løp1, Kick-off 10. april 2019

Klasse: Kort Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Slåstad

Ullensaker OL

16:27

+0:00

2.

Bente Aarhus

Nes OL

16:50

+0:23

3.

Klara Slåstad

Ullensaker OL

17:15

+0:48

4.

Solveig Evers

Ullensaker OL

17:23

+0:56

5.

Erle Fosstveit

Ullensaker OL

20:17

+3:50

6.

Mari Haugen Øgaard

Ullensaker OL

25:08

+8:41

7.

Eirin Andersen Marimo

Eidsvoll OL

28:12

+11:45

8.

Emma Finstad

Nes OL

33:34

+17:07

9.

Vilja Finstad

Nes OL

35:03

+18:36

10.

Mari Taraldrud

Nes OL

35:06

+18:39

Klasse: Kort Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Saxhaug

Eidsvoll OL

11:14

+0:00

2.

Ivar Monsrud

Nes OL

15:03

+3:49

3.

Einar Ihler-Antonsen

Eidsvoll OL

20:48

+9:34

4.

Svein Andersen

Eidsvoll OL

28:21

+17:07

Klasse: Mellom Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Sørberg

Frogner OL

14:27

+0:00

2.

Anne Larsson Hovin

Ullensaker OL

14:58

+0:31

3.

Hege Mikalsen

Gjerdrum OL

17:01

+2:34

4.

Jill-Susann Nordstrand

Privat

17:46

+3:19

5.

Ella Sofie Gudim Haug

Gjerdrum OL

17:56

+3:29

6.

Oline Slåstad

Ullensaker OL

19:40

+5:13

7.

Kjersti Eggen

Ullensaker OL

20:59

+6:32

8.

Emma Skårbø

Ullensaker OL

21:46

+7:19

9.

Berit Saxhaug

Eidsvoll OL

23:00

+8:33

10.

Martine Nyberg Jensen

Ullensaker OL

34:40

+20:13

DSQ

Kristin Haugen Øgaard

Ullensaker OL

19:08

42

DSQ

Eline Eggen Andreassen

Ullensaker OL

21:50

35 45

DSQ

Leah Larsson Wiik

Ullensaker OL

22:02

35

Klasse: Mellom Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gjermund Taje Skeie

Eidsvoll OL

15:43

+0:00

2.

Per Sørberg

Frogner OL

16:46

+1:03

3.

Sjur Nilsen

Gjerdrum OL

16:58

+1:15

4.

Robert Øksnes

Gjerdrum OL

17:42

+1:59

5.

Jan Hauge

Privat

17:44

+2:01

6.

Brage Fosstveit

Ullensaker OL

18:51

+3:08

7.

Kjetil Haug

Gjerdrum OL

19:00

+3:17

8.

Terje Ellefsen

Ullensaker OL

21:11

+5:28

9.

Jan Sveen

Raumar OL

21:48

+6:05

10.

Oliver Nyberg Jensen

Ullensaker OL

23:42

+7:59

11.

Per Magnus Lynne

Raumar OL

25:36

+9:53

12.

Lars Saxhaug

Eidsvoll OL

28:45

+13:02

13.

Tor Simonsen

OK Øst

30:32

+14:49

DSQ

Alexander Sletten

Ullensaker OL

20:22

120

Klasse: Lang Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astrid Øversveen

Skøynar

26:18

+0:00

2.

Ida Engen

Nes OL

36:45

+10:27

DSQ

Turid Kamstrup Hovind

Ullensaker OL

22:02

35

Klasse: Lang Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Horvei

Frogner OL

18:08

+0:00

2.

Bent Skatvedt

Ullensaker OL

18:59

+0:51

3.

Magnus Heggøy

Askøy o-lag

19:47

+1:39

4.

Peter Carlsen

Sturla

20:03

+1:55

5.

Håvard Gundersen

Eidsvoll OL

20:21

+2:13

5.

Simen Elvhaug

Gjerdrum OL

20:21

+2:13

7.

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

20:25

+2:17

8.

Christopher G. Høe

Ullensaker OL

21:17

+3:09

9.

Geir Elvhaug

Gjerdrum OL

21:27

+3:19

10.

Øystein Bieltvedt Skeie

Eidsvoll OL

22:10

+4:02

11.

Knut Engen

Nes OL

23:12

+5:04

12.

Robin Larsson Hovin

Ullensaker OL

23:16

+5:08

13.

Tor Strand

Eidsvoll OL

23:44

+5:36

14.

Terje Antonsen

Eidsvoll OL

25:23

+7:15

15.

Kenneth Eik

Gjerdrum OL

25:35

+7:27

16.

Håvard Eik

Raumar OL

26:10

+8:02

17.

John Thomas Petersen

Nittedal OL

27:22

+9:14

18.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim

29:37

+11:29

19.

Kevin Rommetvedt

Eidsvoll OL

34:49

+16:41

20.

Alvin Andersen

Eidsvoll OL

34:52

+16:44

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Camilla Fosstveit

Ullensaker OL

Arrangør

Gaute Fosstveit

Raumar OL

Arrangør

Gunnar Fosstveit

Ullensaker OL

Arrangør

Terje Bråten

Ullensaker OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

10 april 2019, 20:02:20

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

68

Antall startet:

68