Klasse: C-Ã¥pen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Erlend Sommerhein | Fossum IF | 33:35 | +0:00 | ||||
2. | Ingrid Tenge | Ã…s-NMBU Orientering | 39:26 | +5:51 | ||||
3. | Kristoffer Øhlckers | Tyrving IL | 44:08 | +10:33 | ||||
4. | Sofia Øhlckers | Tyrving IL | 44:14 | +10:39 | ||||
5. | Marte Edvardsen | IL Koll | 1:00:58 | +27:23 | ||||
6. | Hanne Mong | Nydalens SK | 1:01:01 | +27:26 | ||||
7. | Lene Marie Hegge | Nr. 81 | 1:04:41 | +31:06 | ||||
8. | Bjarne Hegge | Nr. 8 | 1:04:50 | +31:15 | ||||
Klasse: A-kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Vidar Berteig | IL GeoForm | 29:44 | +0:00 | ||||
2. | Per Kristian Ekeberg | Tyrving IL | 34:08 | +4:24 | ||||
3. | Sven Ohrvik | Konnerud IL | 35:56 | +6:12 | ||||
4. | Berit Danielsen | Tyrving IL | 36:36 | +6:52 | ||||
5. | Tove Strand | MÃ¥ren OK | 37:20 | +7:36 | ||||
6. | Geir Owren | Freidig | 38:11 | +8:27 | ||||
7. | Grete Berge Owren | Freidig | 39:34 | +9:50 | ||||
8. | Anne Marit Bjergaard | Nydalens SK | 39:42 | +9:58 | ||||
9. | Knut G Karlsen | Heming Orientering | 39:55 | +10:11 | ||||
10. | Anne Nilsen | Ã…s-NMBU Orientering | 40:33 | +10:49 | ||||
11. | Veslemøy Solberg | Konnerud IL | 41:25 | +11:41 | ||||
12. | Sindre Ohm | Bøler IF | 43:22 | +13:38 | ||||
13. | Egil Huseth | Kamp/Vestheim IF | 44:23 | +14:39 | ||||
14. | Trine Marit Justad Raaen | Lierbygda OL | 45:17 | +15:33 | ||||
15. | Lisa Annersand | OK Tyr | 47:16 | +17:32 | ||||
16. | Audun Hvenekilde | Oppsal Orientering | 48:47 | +19:03 | ||||
17. | Roy Gjerding | OK Moss | 50:41 | +20:57 | ||||
18. | Marit VÃ¥gsnes | Kolbotn og Skimt OL | 51:01 | +21:17 | ||||
19. | Joakim Vigemyr | Kolbotn og Skimt OL | 51:20 | +21:36 | ||||
20. | Hege Wang | Lillomarka OL | 54:26 | +24:42 | ||||
21. | Jon C. Fougner | Heming Orientering | 56:12 | +26:28 | ||||
22. | Øystein Madsen | Haugerud IF | 56:43 | +26:59 | ||||
23. | Rune Halke | Vestre Akers SK | 59:07 | +29:23 | ||||
24. | Inger Lindløv | OK Moss | 59:35 | +29:51 | ||||
25. | Sissel Nordby Hvenekilde | Oppsal Orientering | 1:02:09 | +32:25 | ||||
26. | Grete Berntsen | MÃ¥ren OK | 1:04:57 | +35:13 | ||||
27. | Maria Persson | Asker Skiklubb | 1:07:06 | +37:22 | ||||
28. | Knut Lindløv | OK Moss | 1:10:20 | +40:36 | ||||
29. | Kolbjørn Megard | Kolbotn og Skimt OL | 1:17:46 | +48:02 | ||||
30. | Odd Eide-Fredriksen | Kamp/Vestheim IF | 1:22:43 | +52:59 | ||||
31. | Aksel Eide-Fredriksen | Kamp/Vestheim IF | 1:22:49 | +53:05 | ||||
DSQ | Knut Bjørkelo | Kolbotn og Skimt OL | 28:47 | 155 239 | ||||
Klasse: A-lang | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Einar Ekeland | Oddersjaa SSK | 47:02 | +0:00 | ||||
2. | Svein Nygård | Lillomarka OL | 51:13 | +4:11 | ||||
3. | Anders Øksenholt | Nydalens SK | 51:43 | +4:41 | ||||
4. | Inge Lindseth | Nydalens SK | 52:34 | +5:32 | ||||
5. | Knut Edvard Helland | Østmarka OK | 57:49 | +10:47 | ||||
6. | Gunnar Tenge | Ã…s-NMBU Orientering | 59:51 | +12:49 | ||||
7. | PÃ¥l Sommerhein | Fossum IF | 59:55 | +12:53 | ||||
8. | Øystein Kildahl | Østmarka OK | 1:02:01 | +14:59 | ||||
9. | Georg A. Bugge | 1:02:34 | +15:32 | |||||
10. | Martin Granly | Lillomarka OL | 1:06:01 | +18:59 | ||||
11. | Gard-Martin Udnesseter Johnson | Oppsal Orientering | 1:07:41 | +20:39 | ||||
12. | Richard Zeiner-Gundersen | Fossum IF | 1:09:55 | +22:53 | ||||
13. | Ståle Heitmann | Fossum IF | 1:10:04 | +23:02 | ||||
14. | Eldar Børsum | Bækkelaget SK | 1:10:08 | +23:06 | ||||
15. | Peter Klaveness | MÃ¥ren OK | 1:10:26 | +23:24 | ||||
16. | Milda Øhlckers | Tyrving IL | 1:11:23 | +24:21 | ||||
17. | Dag Wang | Lillomarka OL | 1:11:26 | +24:24 | ||||
18. | John Ytternes | Kolbotn og Skimt OL | 1:13:48 | +26:46 | ||||
19. | Eirik Nordhagen | Ã…s-NMBU Orientering | 1:13:57 | +26:55 | ||||
20. | Jon Lahlum | IL GeoForm | 1:14:19 | +27:17 | ||||
21. | Espen Messel | IL Koll | 1:14:25 | +27:23 | ||||
22. | Tormod Øvergaard | Vestre Akers SK | 1:14:52 | +27:50 | ||||
23. | Kjersti Hov | Fossum IF | 1:14:57 | +27:55 | ||||
24. | Harald Aulie | IL Koll | 1:15:50 | +28:48 | ||||
25. | Trude Fixdal | IL Koll | 1:16:16 | +29:14 | ||||
26. | Are Eriksen | Oslostudentenes IK | 1:16:51 | +29:49 | ||||
27. | May Bente Brurberg | Ã…s-NMBU Orientering | 1:20:52 | +33:50 | ||||
28. | Sille Winsnes | Ã…s-NMBU Orientering | 1:21:39 | +34:37 | ||||
29. | Jon Færden | Kolbotn og Skimt OL | 1:22:22 | +35:20 | ||||
30. | Frode Vigemyr | Kolbotn og Skimt OL | 1:24:19 | +37:17 | ||||
31. | Peer Stiansen | Nydalens SK | 1:25:45 | +38:43 | ||||
32. | Paul Wade | Fossum IF | 1:29:34 | +42:32 | ||||
33. | Per Øhlckers | Tyrving IL | 1:30:22 | +43:20 | ||||
34. | Geir Trøan | Kolbotn og Skimt OL | 1:35:10 | +48:08 | ||||
35. | Sharon Broadwell | IL GeoForm | 1:37:10 | +50:08 | ||||
36. | Hasse Bergstrøm | Tyrving IL | 1:37:35 | +50:33 | ||||
DSQ | Rune Teigland | Østmarka OK | 46:08 | 153 71 154 70 74 155 156 159 | ||||
DSQ | Axel Hoveid | Asker Skiklubb | 52:39 | 151 72 152 73 153 71 75 74 155 156 158 159 | ||||
DSQ | Vincent Eijsink | Ã…s-NMBU Orientering | 54:40 | 75 74 155 156 | ||||
DSQ | Øyvind Hoveid | Asker Skiklubb | 55:20 | 70 75 74 155 156 158 159 239 | ||||
Brutt | Rikke Ingesen | Fossum IF |
Sist oppdatert: | 27 april 2019, 12:23:23 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 81 |
Antall startet: | 81 |