Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumar O-karusell, løp 2 24. april 2019

Klasse: Kort Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Slåstad

Ullensaker OL

10:47

+0:00

2.

Klara Slåsted

Ullensaker OL

13:05

+2:18

3.

Maja Øsmundset

Eidsvoll OL

13:53

+3:06

4.

Solveig Evers

Ullensaker OL

15:23

+4:36

5.

Emilie Paulsberg

Eidsvoll OL

23:08

+12:21

6.

Mari Haugen Øgaard

Ullensaker OL

27:07

+16:20

Klasse: Kort Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alfred Røise Saxhaug

Eidsvoll OL

10:13

+0:00

2.

Per Taje Skeie

Eidsvoll OL

10:58

+0:45

3.

Martin Paulsberg

Eidsvoll OL

11:11

+0:58

4.

Ivar Monsrud

Nes OL

14:00

+3:47

Klasse: Mellom Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Sørberg

Frogner IL

18:07

+0:00

2.

Oline Slåstad

Ullensaker OL

23:04

+4:57

3.

Berit Saxhaug

Eidsvoll OL

23:19

+5:12

4.

Tuva Nørve

Gjerdrum OL

28:19

+10:12

5.

Kristin Haugen Øgaard

Ullensaker OL

28:33

+10:26

6.

Bente Aarhus

Nes OL

32:22

+14:15

7.

Tina Bjørnstad

Eidsvoll OL

37:58

+19:51

8.

Mina Øsmundset

Eidsvoll OL

40:17

+22:10

Klasse: Mellom Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Øsmundset

Eidsvoll OL

14:06

+0:00

2.

Vidar Berteig

IL Geoform

15:12

+1:06

3.

Per Sørberg

Frogner IL

18:04

+3:58

4.

Jan Tore Gundersen

Eidsvoll OL

18:49

+4:43

5.

Odd Gundersen

Eidsvoll OL

20:31

+6:25

6.

Robert Øksnes

Gjerdrum OL

20:40

+6:34

7.

Lars Saxhaug

Eidsvoll OL

23:23

+9:17

8.

Erling Amdahl

Eidsvoll OL

23:24

+9:18

9.

Bjørn Nørve

Gjerdrum OL

28:26

+14:20

10.

Erik Saxhaug

Eidsvoll OL

28:28

+14:22

11.

Even Øsmundset

Eidsvoll OL

28:29

+14:23

DSQ

Jan Sveen

Ullensaker OL

18:11

44

Klasse: Lang Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marita Hernandez

OL Toten Troll

28:24

+0:00

2.

Astrid Øversveen

OK Skøynar

33:24

+5:00

3.

Heidi Gabrielsen

Hurdal OL

36:46

+8:22

4.

Ella Sofia Gudim Haug

Gjerdrum OL

47:01

+18:37

Klasse: Lang Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Horvei

Frogner IL

19:30

+0:00

2.

Arne Saxhaug

Eidsvoll OL

23:20

+3:50

3.

Knut Øyvind Johansen

Bardu IL

23:28

+3:58

4.

Håvard Gundersen

Eidsvoll OL

24:09

+4:39

5.

Jostein Haug

Vallset/Stange

24:19

+4:49

6.

Emil Bjørnstad Strand

Eidsvoll OL

24:40

+5:10

7.

Simen Saxhaug

Eidsvoll OL

24:42

+5:12

8.

Stian Sørlie

Gjerdrum OL

24:49

+5:19

9.

Terje Antonsen

Eidsvoll OL

26:37

+7:07

10.

Knut Engen

Nes OL

28:03

+8:33

11.

Roar Saxhaug

Ullensaker OL

28:04

+8:34

12.

Tor Strand

Eidsvoll OL

31:54

+12:24

13.

Kjetil Haug

Gjerdrum OL

38:15

+18:45

14.

Gjermund Taje Skeie

Eidsvoll OL

40:56

+21:26

DSQ

Terje Bråten

Ullensaker OL

29:26

44

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Øystein Bieltvedt Skeie

Eidsvoll OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

24 april 2019, 23:12:40

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

50

Antall startet:

50