Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Malvik #4 - Sveberg 29. april 2019

Klasse: A-nivå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Bergh

Malvik IL

20:25

+0:00

2.

Nicholas Morgan

Malvik IL

22:07

+1:42

3.

August Nykvist

Wing OK

23:06

+2:41

4.

Johannes Midtbø

Wing OK

23:54

+3:29

5.

Christian Andresen

Malvik IL

24:41

+4:16

6.

Petter Lona

Wing OK

25:05

+4:40

7.

Sunniva Morgan

Malvik IL

25:13

+4:48

8.

Rune Stræte

Wing OK

25:42

+5:17

9.

Trygve Reitan

Malvik IL

26:17

+5:52

10.

Jon Olaf Olaussen

Malvik IL

26:50

+6:25

11.

Kyrre Auran

Malvik IL

26:55

+6:30

12.

Nikolai Renolen

Wing OK

27:21

+6:56

13.

Gabriel Callanan

Wing OK

27:27

+7:02

Innsendt korrigert navn

14.

Kai Ove Moen

Malvik IL

28:36

+8:11

15.

Øyvind Scheldrup

Wing OK

28:54

+8:29

16.

Harry Brandsen

Malvik IL

29:16

+8:51

17.

Terje Midtbø

Wing OK

29:46

+9:21

18.

Magne Guttvik

Wing OK

29:55

+9:30

19.

Jonas Vindal

Wing OK

32:26

+12:01

20.

Eva Tesarova

Wing OK

32:28

+12:03

21.

Agnar Renolen

Wing OK

32:37

+12:12

22.

Hilde Forbord

Malvik IL

34:19

+13:54

23.

Tor Gjermstad

Wing OK

40:21

+19:56

24.

Bjarte Sundal

Malvik IL

50:41

+30:16

25.

Even Husby

Malvik IL

1:23:33

+1:03:08

DSQ

Iver Olaussen

Malvik IL

24:21

111 112 113 114 111 116

DSQ

Eivind Lona

Wing OK

25:42

103

Arrangør

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

Klasse: B-nivå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Loke Strøm Haugsnes

Wing OK

27:24

+0:00

2.

Jakob Jøsang With

Wing OK

28:03

+0:39

3.

Tor Lunde

Malvik IL

29:15

+1:51

4.

Trond Damaas

Malvik IL

30:07

+2:43

5.

Eigil Sørli

Malvik IL

31:49

+4:25

6.

Marte Andresen

Malvik IL

33:15

+5:51

7.

Sofus Lind

Wing OK

45:11

+17:47

8.

Randi Helland

Wing OK

1:06:00

+38:36

DSQ

Bjørn Terje Oftedal

Malvik IL

19:15

106

DSQ

Åse Rita Ellingsen

Wing OK

27:39

106

Klasse: N-nivå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sivert Aalmo

Malvik IL

13:43

+0:00

2.

Jens Anton Andresen

Malvik IL

16:09

+2:26

3.

Johan Oftedal

Malvik IL

18:54

+5:11

4.

Teodor Greiff Altø

Malvik IL

19:01

+5:18

5.

Teordor Bekken Kvingedal

Malvik IL

20:36

+6:53

Arrangør

Tine Abrahamsen

Malvik IL

Klasse: Råtass

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Lily Morgan

Malvik IL

14:00

Magnus Aalmo

Malvik IL

24:57

Ole Einar Andresen

Malvik IL

36:20

Sofie Andresen

Malvik IL

37:03

Maria Østgård

Malvik IL

39:31

Adrian Østgård

Malvik IL

39:29


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

29 april 2019, 19:29:55

Arrangør:

Malvik IL orientering

Antall deltagere:

50

Antall startet:

50