Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Kvist-Kvaset 1. mai 2019

Klasse: D/H 9-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Wilma Moen

Ås-NMBU Orientering

19:36

Vegard Gaustad

Ås-NMBU Orientering

23:27

Pål Moen

Ås-NMBU Orientering

21:01

Mathias Rannstad Haugen

Ås-NMBU Orientering

18:45

Jens Storaunet

Ås-NMBU Orientering

18:53

Jakob Klaren Nielsen

Ås-NMBU Orientering

22:55

Erlend Stokke Meen

Ås-NMBU Orientering

19:18

Emil Storvoll

Ås-NMBU Orientering

19:34

Dyre Stokke Meen

Ås-NMBU Orientering

16:33

Astri Bredal-Knutsen

Ås-NMBU Orientering

18:13

Åsmund Larsen Hirsch

Tyrving IL

16:31

Tiril Myklatun

Tyrving IL

18:06

Magnus Molund

Tyrving IL

11:19

Iver Stavland

Tyrving IL

11:28

Henrikke Bertnes

Tyrving IL

18:04

Erlend Myhre

Tyrving IL

18:47

Magnus Syversen Gihle

Oppsal Orientering

16:29

Tuva Lundsrud

OK Moss

12:55

Elise Holm Nedrebø

OK Moss

18:36

Gustav Wettmark Lauritzen

Nydalens SK

23:24

Vilma Thomassen

Nydalens SK

21:14

Ulla Lunøe Akselsen

Nydalens SK

21:01

Sverre Øen Landstad

Nydalens SK

17:29

Rasmus Mjøsund

Nydalens SK

12:32

Oskar Stene

Nydalens SK

16:05

Morten Thomassen

Nydalens SK

22:08

Jone Rygh Holten

Nydalens SK

14:42

Iver Aarseth

Nydalens SK

12:58

Ingeborg Rekkertbø Koren

Nydalens SK

18:20

Christian Berge Gjellestad

Nydalens SK

12:31

Aksel Holvik

Nydalens SK

19:09

Karl Oraug Rygh

IL Koll

10:29

Helene Harstad

Kolbotn og Skimt OL

18:15

Ingrid Himle-Hopland

Tyrving IL

17:57

Pauline Gudim Valsgård

Indre Østfold OK

16:51

Ville Emil Wingstedt

Halden SK

10:45

Silje Nilsen Berg

Fossum IF

23:18

Silje Andresen Skotte

Fossum IF

18:26

Jakob Osther

Fossum IF

19:19

Henrik Elias Sebjørnsen

Fossum IF

11:06

Fredrik Grønseth

Fossum IF

24:32

Håkon Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

17:47

Charlotte Hopsnes

Fossum IF

18:29

Jonas Hirsch

Bækkelagets SK

17:44

Vilde Høyer

Fossum IF

29:41

Jenny Lackner

Fossum IF

29:42

Ingrid Kjerkreit

Heming Orientering

16:21

Helle S. Boldingh Debernard

Nydalens SK

18:20

Inka M. Boldingh Debernard

Nydalens SK

21:11

Sigrid Winge Prytz

Nydalens SK

18:09

Trym Breimo

OK Moss

21:22

Solan Løken

OK Moss

21:12

Edvinas Kontautas

OK Moss

13:19

34

Anders Rostveit Elmi

OK Moss

12:55

Bjørn Kalleson Røed

Oppsal Orientering

18:43

Ulrik Juveli Pedersen

Oppsal Orientering

18:13

Julia Malathi Brox Rayamajhi

Oppsal Orientering

21:24

Tellev Moen Grindflek

Ås-NMBU Orientering

18:00

Johannes Gaustad

Ås-NMBU Orientering

34:17

Nicolai Kihlberg Silset

Ås-NMBU Orientering

29:44

Olivia Roskifte

OK Moss

42:30

Oskar Roskifte

OK Moss

29:05

Otto Schjølberg-Henriksen

Nydalens SK

16:10

Frode Wallberg

Heming Orientering

13:47

Sine Wallberg

Heming Orientering

19:07

Liam Husborn

Ås-NMBU Orientering

24:22

Ole Jakob Trøan

Nittedal

18:09

Simen Glendrange

Nittedal

17:24

Silver Heggli Dreyer

Nydalens SK

23:24

Jonah Føske Røyhammar

Ås-NMBU Orientering

34:18

Sigurd R Eikje

Ås-NMBU Orientering

23:29

Henning Meland-Tangen

Bækkelagets SK

33:31

Vinjar Ellef Skram

Nittedal

11:27

Eivind Vågsnes

Oppsal Orientering

11:37

Selmer Løken

OK Moss

11:53

DSQ

Sigrid Moen

Ås-NMBU Orientering

21:47

40

DSQ

Odin Schei Danevad

Ås-NMBU Orientering

11:58

173

DSQ

Ola Myklatun

Tyrving IL

14:46

163

DSQ

Elias Molund

Tyrving IL

14:47

163

DSQ

Eskil Olaussen

Oppsal Orientering

11:51

173

DSQ

Ida Berge Gjellestad

Nydalens SK

14:32

34

DSQ

Sigurd Olaisen

Kolbotn og Skimt OL

14:22

34

DSQ

Mille Conradi

Fossum IF

14:24

34

DSQ

Kristine Woldene

Fossum IF

13:29

34 176

DSQ

Sebastian Wettergreen

Fossum IF

1:01:56

32 173

DSQ

Trygve Myhrvold

Fossum IF

13:44

34

DSQ

Mikkel Michelsen

Fossum IF

1:05:10

173

DSQ

Thorbjørn Myhrvold

Fossum IF

13:58

34

DSQ

Jens Vonen Svae

Sarpsborg OL

6:23

39 33 173 34 163 176

DSQ

Jo B Ingvaldsen

Nittedal

12:55

32

DSQ

Erlend Berge

IL Koll

14:18

34

DNS

Alfred Nikolaisen

Oppsal Orientering

DNS

Alma Lunøe-Akselsen

Nydalens SK

DNS

Ole Jacob Myklebust

IL Koll

40 39 173

DNS

Sofia Kristing

Fossum IF

DNS

Vera Skotheim Elfving

Nydalens SK

DNS

Föske Johnsen

Ås-NMBU Orientering

DNS

Trym Meinert Rystad

Nydalens SK

Klasse: DH 11-16

1.

Oppsal Orientering 1

 

1:11:47

 

1

Ingeborg Roll Mosland

16:03

2.

16:03

2.

2

Ane Hustvedt

12:04

11.

28:07

8.

3

Ask Olaussen

14:44

3.

42:51

2.

4

Anselm Reichenbach

28:56

2.

1:11:47

1.

2.

Nydalens SK 3

 

1:15:49

 

1

Marie Scheele

16:12

3.

16:12

3.

2

Alma Rygh Holten

16:16

43.

32:28

30.

2

Live R. Løberg

16:41

45.

32:28

30.

3

Rolf Andreas Berg

15:29

6.

47:57

9.

4

Teodor Mo Hjelseth

27:52

1.

1:15:49

2.

3.

Fet OL / IL Koll 1

 

1:16:45

 

1

Ragnhild Mathea Helmersen

16:25

4.

16:25

4.

2

Martin Christoffer Borg

10:38

9.

27:03

1.

2

Jonas Hicken

12:38

13.

27:03

1.

2

Kidis Abiy-Girma

17:10

49.

27:03

1.

DSQ

3

Pauline Myklebust

20:23

19.

47:26

7.

3

Tobias Tronbøl Lium

20:26

20.

47:26

7.

4

Christian Fredrik Borg

29:19

3.

1:16:45

3.

4.

Nydalens SK 2

 

1:16:59

 

1

Marie Saugestad

16:53

8.

16:53

8.

2

Helene Scheele

12:17

12.

29:10

13.

3

Elias Stubberud

17:32

10.

46:42

3.

4

Anders Håvard Larsen

30:17

5.

1:16:59

4.

5.

OK Moss 1

 

1:17:36

 

1

Frida Hovgaard Eisvang

17:10

9.

17:10

9.

2

Julie Sophie Wold

15:24

36.

32:34

32.

2

Emma Aune Jakobsen

17:29

50.

32:34

32.

3

Sondre Ladim

15:39

7.

48:13

12.

3

Sebastian Blomfeldt Unnerud

15:44

8.

48:13

12.

4

Alfred Bjørnerød

29:23

4.

1:17:36

5.

6.

Nydalens SK 4

 

1:17:44

 

1

Eira Skaarer Wiklund

16:45

6.

16:45

6.

2

Herman Øen Paulsrud

10:48

10.

27:33

4.

2

Per Noah Sommerhein

12:56

19.

27:33

4.

2

Theo Winsents Sæter

16:02

40.

27:33

4.

2

Linus Mjøsund

1.

27:33

4.

DNS

3

Mari Aarseth

15:11

4.

42:44

1.

4

Kasper Bakken Ulseth

35:00

12.

1:17:44

6.

7.

Halden SK 1

 

1:19:04

 

1

Herman Lien Backstrøm

16:01

1.

16:01

1.

2

Minna Sofie Wingstedt

12:59

20.

29:00

9.

2

Peder Bryggen

13:04

22.

29:00

9.

2

Inger Anne Svendsby Braarud

13:30

24.

29:00

9.

2

Martin Bryggen

13:37

26.

29:00

9.

3

Sigrid Schmitt Gran

18:08

12.

47:08

4.

3

Jonathan Eylertsen

18:08

12.

47:08

4.

4

Sigurd Saxe Sandvik

31:56

6.

1:19:04

7.

8.

Fossum IF 2

 

1:21:24

 

1

Helene Bjørkvold Jendal

19:11

17.

19:11

17.

2

Signe Holo

12:48

14.

31:59

21.

3

Sindre Vie Strisland

15:58

9.

47:57

9.

3

Birk Felland Sætnan

1.

47:57

9.

DNS

4

Gustav Andresen Skotte

33:27

9.

1:21:24

8.

9.

Asker Skiklubb 1

 

1:25:33

 

1

Vilmer Nyberg

18:56

13.

18:56

13.

2

Sara Martini

14:21

28.

33:17

44.

2

Hedda Sofie Riddervold

15:53

39.

33:17

44.

3

Ragnhild Øfsthus Gravir

19:10

14.

52:27

20.

4

Mikael Birkelund

33:06

8.

1:25:33

9.

10.

Oppsal Orientering 3

 

1:25:58

 

1

Jakob A. Gjedebo

17:39

12.

17:39

12.

2

Tale Nordby Hvenekilde

13:30

24.

31:09

16.

2

Maja Kalleson Røed

14:29

31.

31:09

16.

2

Synne Syversen Gihle

14:47

33.

31:09

16.

3

Sofie Solheim Undeberget

22:03

24.

53:12

23.

3

Mari Kalleson

22:13

25.

53:12

23.

4

Sigurd Rødnes

32:46

7.

1:25:58

10.

11.

Tyrving IL 1

 

1:26:11

 

1

Vida Helland-Hansen

16:32

5.

16:32

5.

2

Kajsa Meyer Larsson

13:25

23.

29:57

14.

2

Lavrans Hirsch

17:52

52.

29:57

14.

3

Eileen Bjanes

19:39

15.

49:36

14.

3

Kristine Solbakken

1.

49:36

14.

DNS

4

Linnea Holst

36:35

13.

1:26:11

11.

12.

Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL 1

 

1:27:08

 

1

Solveig Pehrsen-Lunde

19:36

19.

19:36

19.

2

Mattias Pedersen Holmskau

13:01

21.

32:37

34.

2

Jesper V. Svae

14:24

29.

32:37

34.

2

Eskild Pehrsen-Lunde

16:47

46.

32:37

34.

3

Sigrid Hauge

19:54

16.

52:31

21.

3

Julie Bronås

22:54

28.

52:31

21.

4

Henrik Aarbu

34:37

10.

1:27:08

12.

13.

Nydalens SK 1

 

1:29:37

 

1

Inga Skaarer Wiklund

17:15

10.

17:15

10.

2

Mathilde Rekkertbø Koren

14:47

33.

32:02

25.

2

Idun Skjerve-Hansen

14:48

35.

32:02

25.

3

Axel Aalde

15:14

5.

47:16

6.

4

Gaute Bergan

42:21

18.

1:29:37

13.

14.

Fossum IF 1

 

1:29:44

 

1

Kathinka Zahl Hagen

24:21

24.

24:21

24.

2

Heidi Kristina Sebjørnsen

12:53

18.

37:14

52.

3

Eirik Vie Strisland

17:47

11.

55:01

25.

4

Philip Lehmann Romøren

34:43

11.

1:29:44

14.

15.

Fossum IF 3

 

1:31:17

 

1

Anna Mæhre Torjussen

19:09

16.

19:09

16.

2

Magnus Rørlien Jevanord

12:51

15.

32:00

22.

2

Erlend Bakke

12:52

17.

32:00

22.

2

Sebastian Wettergreen

1.

32:00

22.

DNS

3

Gunde Tumelionis

20:12

18.

52:12

16.

4

Henrik Woldene

39:05

15.

1:31:17

15.

16.

Oppsal Orientering 2

 

1:34:24

 

1

Ingrid Johansen-Barli

19:36

19.

19:36

19.

2

Henning Reichenbach

12:51

15.

32:27

27.

2

Synne Utseth Bøhlerengen

14:28

30.

32:27

27.

2

Gabriel Solem

18:36

54.

32:27

27.

3

Katrine Bjordal Veggan

19:57

17.

52:24

17.

4

Eskil Kolshus

42:00

17.

1:34:24

16.

17.

Fossum IF 4

 

1:43:47

 

1

Elise Thorseng

19:06

15.

19:06

15.

2

Ask Felland Sætnan

13:38

27.

32:44

37.

2

Even Nygård Thorseng

1.

32:44

37.

DNS

2

Mikkel Michelsen

1.

32:44

37.

DNS

2

Malin Michelsen

1.

32:44

37.

DNS

3

Ragnhild Blom-Hagen

22:41

26.

55:25

26.

3

Marielle Michelsen

22:49

27.

55:25

26.

4

Børge Nilsen Berg

48:22

19.

1:43:47

17.

18.

Måren OK / Ås-NMBU Orientering 2

 

1:46:44

 

1

Simen Rønning Johansen

22:07

21.

22:07

21.

2

Lilja Celina Kjær Jørgensen

18:56

56.

41:03

60.

2

Linnea Rustad

18:57

57.

41:03

60.

2

Kinga Banfi

24:11

63.

41:03

60.

2

Wiel Marie Lillehammer

24:33

64.

41:03

60.

2

Akvile Petrakova

24:33

64.

41:03

60.

3

Malin Gjetanger

28:17

35.

1:09:20

36.

3

Johanne Moen

28:25

36.

1:09:20

36.

4

Andreas Gjetanger

37:24

14.

1:46:44

18.

19.

Kolbotn og Skimt OL 1

 

1:48:06

 

1

Sofie Gammelsæter

17:27

11.

17:27

11.

2

Henrik Harstad

15:37

38.

33:04

41.

2

Sigrid Aaby Møretrø

17:49

51.

33:04

41.

2

Markus Megard Grønli

22:37

61.

33:04

41.

3

Emilie Rehn

23:36

29.

56:40

28.

3

David Megard Grønli

30:17

37.

56:40

28.

4

Hanna Rehn

51:26

21.

1:48:06

19.

20.

Østmarka OK 1

 

1:52:22

 

1

Erlend Otterlei

16:51

7.

16:51

7.

2

Martine Arntsen Haug

14:44

32.

31:35

19.

2

Leah Hanneborg

1.

31:35

19.

DNS

3

Sigrid Nermoen

20:49

21.

52:24

17.

3

Andreas Sandernes

20:51

22.

52:24

17.

4

Mathias Linløkken

59:58

22.

1:52:22

20.

21.

Oppsal Orientering 4

 

1:56:30

 

1

Sondre Olaussen

18:59

14.

18:59

14.

2

Synne Nordby Hvenekilde

15:29

37.

34:28

46.

2

Wiona Resvoll Skaug

18:45

55.

34:28

46.

2

Iben Johansen-Barli

20:05

58.

34:28

46.

3

Wilmine Resvoll Skaug

33:14

39.

1:07:42

34.

3

Bo Utseth Bøhlerengen

33:16

40.

1:07:42

34.

4

Marius E. Aamodt

48:48

20.

1:56:30

21.

22.

Bækkelagets SK 1

 

1:59:20

 

1

Diane Ninauve-Jutulstad

30:17

25.

30:17

25.

2

Markus Hirsch

21:07

59.

51:24

65.

2

Julia Meland-Tangen

21:08

60.

51:24

65.

3

Viktor Meland-Tangen

27:03

32.

1:18:27

39.

3

Aksel Eide

27:04

33.

1:18:27

39.

4

Jonas Fenne Ingierd

40:53

16.

1:59:20

22.

23.

OK Moss 2

 

2:13:12

 

1

Tor Erling Gjølsjø

19:21

18.

19:21

18.

2

Sofie Holm Nedrebø

16:03

41.

35:24

49.

2

Anders Hovgaard Eisvang

16:04

42.

35:24

49.

2

Brage Kristiansen

18:28

53.

35:24

49.

3

Erle Elise Wold

26:26

30.

1:01:50

32.

3

Selmer Løken

26:28

31.

1:01:50

32.

4

Birk Breimo

1:11:22

23.

2:13:12

23.

DSQ

Måren OK / Ås-NMBU Orientering 1

 

1:55:18

 

1

Noor Dirro-Helu

23:18

23.

23:18

23.

2

Gunnar Bjerva

16:40

44.

39:58

55.

2

Trym Leiknes Bruvik

23:41

62.

39:58

55.

2

Håvard Endresen

24:45

66.

39:58

55.

2

Sigurd Storaunet

1.

39:58

55.

DNS

2

Tellev Grindflek

1.

39:58

55.

DNS

3

Magnus Endresen

21:10

23.

1:01:08

30.

3

Torbjørn Walker Ørka

27:55

34.

1:01:08

30.

4

Luciana Maria Svads

54:10

.

0:00

.

DSQ

Brutt

Heming Orientering 1

 

1:12:42

 

1

Anne Østvold

22:59

22.

22:59

22.

2

Silja Berstad

16:56

47.

39:55

53.

2

Astrid Reusch

16:57

48.

39:55

53.

3

Einar Østvold

32:47

38.

1:12:42

38.

4

Anne Østvold

.

0:00

.

DNS

Klasse: D 17-

1.

Nydalens SK 1

 

1:57:47

 

1

Dana B. Stene

42:24

2.

42:24

2.

2

Sofie Aarnes

44:01

3.

1:26:25

2.

3

Silje Ekroll Jahren

31:22

1.

1:57:47

1.

2.

Oppsal Orientering 1

 

2:02:55

 

1

Tina Kalleson

40:14

1.

40:14

1.

2

Jenny Andreassen Moe

42:19

1.

1:22:33

1.

3

Dagrun Brox Rayamajhi

40:22

2.

2:02:55

2.

3.

Sarpsborg OL 1

 

2:39:55

 

1

Helena Åsberg

46:48

3.

46:48

3.

2

Ingvild Ramtvedt Næsset

45:19

4.

1:32:07

3.

3

Ida Katrine Børstad Thoresen

1:07:48

4.

2:39:55

3.

4.

Østmarka OK 1

 

3:01:21

 

1

Marie Hammer Iversen

49:20

5.

49:20

5.

2

Alexandra Linløkken

43:11

2.

1:32:31

4.

3

Helena Granberg

1:28:50

5.

3:01:21

4.

5.

OK Moss 1

 

3:04:16

 

1

Marie Lindløv Jensen

46:54

4.

46:54

4.

2

Selma Kristiansen

1:15:14

5.

2:02:08

5.

3

Rhine Holmsen

1:02:08

3.

3:04:16

5.

Klasse: H 17-

1.

NTNUI 1

 

1:51:39

 

1

Ulrik Astrup Arnesen

36:44

1.

36:44

1.

2

Vegard Jarvis Westergård

37:38

2.

1:14:22

2.

3

Olai Stensland Lillevold

37:17

2.

1:51:39

1.

2.

NTNUI 2

 

1:56:34

 

1

Håkon Raadal Bjørlo

37:00

3.

37:00

3.

2

Eirik Langedal Breivik

34:29

1.

1:11:29

1.

3

Sigrid Alexandersen

45:05

8.

1:56:34

2.

3.

Bækkelagets SK 1

 

1:57:02

 

1

Simen Hjalmar Wästlund

36:50

2.

36:50

2.

2

Wolfgang Kampel

42:36

7.

1:19:26

3.

3

Øystein Kvaal Østerbø

37:36

3.

1:57:02

3.

4.

Nydalens SK 1

 

1:57:47

 

1

Halvor Saunes

43:14

7.

43:14

7.

2

Bojan Blumenstein

39:13

3.

1:22:27

4.

3

Håvard Haga

35:20

1.

1:57:47

4.

5.

Oppsal Orientering 1

 

2:06:52

 

1

Kristoffer Fiane Pedersen

39:39

5.

39:39

5.

2

Thomas Ruud

43:09

9.

1:22:48

5.

3

Ola Marius Pedersen

44:04

7.

2:06:52

5.

6.

Heming Orientering 1

 

2:11:58

 

1

Kristian Østermann

43:28

9.

43:28

9.

2

Magnus Eide-Fredriksen

44:27

10.

1:27:55

9.

3

Bjørn Anders Flågen

44:03

6.

2:11:58

6.

7.

Asker Skiklubb 1

 

2:12:19

 

1

Vegard Gulbrandsen

37:04

4.

37:04

4.

2

Bjørnar Løvli

54:51

14.

1:31:55

12.

3

Erling Sommerfeldt

40:24

4.

2:12:19

7.

8.

Nydalens SK 2

 

2:12:20

 

1

Audun Bergan

47:06

13.

47:06

13.

2

Asgeir Mjøsund

42:01

6.

1:29:07

10.

3

Beat Roth

43:13

5.

2:12:20

8.

9.

Oppsal Orientering 2

 

2:13:01

 

1

Tor Andreas Andersen

43:33

10.

43:33

10.

2

Sigve Vågsnes

40:56

5.

1:24:29

8.

3

Sveinung Syversen

48:32

10.

2:13:01

9.

10.

IL Koll / Nydalens SK 1

 

2:15:22

 

1

Jarl Magnus Berge

40:48

6.

40:48

6.

2

Anders B. Øksenholt

42:54

8.

1:23:42

6.

3

Jan Tore Ludvigsen

51:40

12.

2:15:22

10.

11.

Ås-NMBU Orientering 1

 

2:17:02

 

1

Henrik Upsal

43:19

8.

43:19

8.

2

Ivar Aukrust Osmoen

40:34

4.

1:23:53

7.

3

Per Anders U. Engebakken

53:09

13.

2:17:02

11.

12.

Fossum IF 1

 

2:22:08

 

1

Marius Bakke

43:38

11.

43:38

11.

2

Vebjørn Blom-Hagen

47:35

11.

1:31:13

11.

3

Sondre Zahl Hagen

50:55

11.

2:22:08

12.

13.

Nydalens SK 3

 

2:32:19

 

1

Sander H. Rogndokken

55:49

15.

55:49

15.

2

Inge Lindseth

49:45

13.

1:45:34

14.

3

Per Øyvind Stene

46:45

9.

2:32:19

13.

14.

Nydalens SK 4

 

2:41:40

 

1

Einar Tommelstad

45:08

12.

45:08

12.

2

Simen A Bjøringsøy

49:34

12.

1:34:42

13.

3

Frode Rystad

1:06:58

15.

2:41:40

14.

15.

OK Moss 1

 

2:57:18

 

1

Christopher Ladim

55:08

14.

55:08

14.

2

Donatas Kontautas

1:06:21

15.

2:01:29

15.

3

Thomas Tubbehaugen

55:49

14.

2:57:18

15.

DSQ

OK Moss 2

 

2:34:01

 

1

Adam Kristiansen

1:11:41

16.

1:11:41

16.

2

Martin Malmstrøm

.

0:00

.

DSQ

3

Hans Martin Stokke

1:22:20

.

0:00

.

Klasse: D 150

1.

Måren OK 1

 

1:10:35

 

1

Kine Dirro

22:10

1.

22:10

1.

2

Kjersti Holt Hanssen

24:55

1.

47:05

1.

3

Tove Strand

23:30

1.

1:10:35

1.

2.

Nydalens SK 1

 

1:22:17

 

1

Anne Dahl

27:07

4.

27:07

4.

2

Anne Marit Bjergaard

27:01

2.

54:08

2.

3

Anne Berit Eid

28:09

3.

1:22:17

2.

3.

IL Koll 1

 

1:28:18

 

1

Brita Opheim Sauar

24:51

2.

24:51

2.

2

Lotta Myhre

37:04

5.

1:01:55

4.

3

Trude Fixdal

26:23

2.

1:28:18

3.

4.

Fossum IF 1

 

1:28:44

 

1

Katrine Bakke

27:10

5.

27:10

5.

2

Magnhild T. Mølnvik

32:24

3.

59:34

3.

3

Eldri Holo

29:10

4.

1:28:44

4.

5.

Heming Orientering 1

 

1:41:17

 

1

Signe Astrup Arnesen

25:00

3.

25:00

3.

2

Marianne Reusch

40:17

6.

1:05:17

5.

3

Paula Berstad

36:00

6.

1:41:17

5.

6.

OK Moss 1

 

1:41:42

 

1

Tonje Holm

32:54

8.

32:54

8.

2

Reidun Braathen

34:02

4.

1:06:56

6.

3

Hanne Wold

34:46

5.

1:41:42

6.

7.

Kolbotn og Skimt OL 1

 

2:06:03

 

1

Marit Vågsnes

31:55

7.

31:55

7.

2

Sissel Olaisen

51:35

8.

1:23:30

8.

3

Bodil Klakegg

42:33

7.

2:06:03

7.

DSQ

Østmarka OK 1

 

2:11:43

 

1

Ingrid Nermoen

30:44

6.

30:44

6.

2

Katrine Holen

46:27

7.

1:17:11

7.

3

Siv Susanne Jystad

54:32

.

0:00

.

DSQ

Klasse: H 130

1.

Halden SK 1

 

1:34:40

 

1

Tore Sandvik

31:52

1.

31:52

1.

2

Joacim Carlsson

31:00

1.

1:02:52

1.

3

Emil Wingstedt

31:48

1.

1:34:40

1.

2.

Fet OL 1

 

1:45:40

 

1

Tom Bergan

32:36

3.

32:36

3.

2

Dagfinn Aas

35:57

3.

1:08:33

2.

3

Asgeir Lium

37:07

4.

1:45:40

2.

3.

Fossum IF 1

 

1:47:35

 

1

Johan Michelsen

32:47

4.

32:47

4.

2

Harald Bakke

35:49

2.

1:08:36

3.

3

Erling Katla

38:59

7.

1:47:35

3.

4.

Indre Østfold OK 1

 

1:52:31

 

1

Håkon Gjerde

38:02

10.

38:02

10.

2

Thomas Bedin

38:46

5.

1:16:48

5.

3

Bjørn Erik Glomsrud

35:43

3.

1:52:31

4.

5.

Oppsal Orientering 1

 

1:56:41

 

1

Morten Mosland

37:19

7.

37:19

7.

2

Snorre Veggan

42:15

10.

1:19:34

8.

3

Bent Erik Skaug

37:07

4.

1:56:41

5.

6.

Bø OL 1

 

1:58:59

 

1

Sigve Botnen

38:53

11.

38:53

11.

2

Knut Bårtveit

45:16

15.

1:24:09

15.

3

Dag Steinar Ragvin

34:50

2.

1:58:59

6.

7.

OK Moss 2

 

1:59:17

 

1

Øystein Olsen

36:51

6.

36:51

6.

2

Henning Bratland Carlsen

42:21

11.

1:19:12

7.

3

Thomas Roskifte

40:05

9.

1:59:17

7.

8.

Fossum IF 2

 

1:59:58

 

1

Morten Wettergreen

43:15

18.

43:15

18.

2

Øystein Holo

38:58

6.

1:22:13

13.

3

Arild Andresen

37:45

6.

1:59:58

8.

9.

Fossum IF 3

 

2:01:42

 

1

Anders Grevstad

42:34

17.

42:34

17.

2

Ivar Mølnvik

39:50

7.

1:22:24

14.

3

Stein H. Hagen

39:18

8.

2:01:42

9.

10.

Bækkelagets SK 1

 

2:01:45

 

1

Anders Storbraten

39:42

13.

39:42

13.

2

Pål Christian Ingierd

40:52

8.

1:20:34

10.

3

Håkon Meland-Tangen

41:11

10.

2:01:45

10.

11.

OK Moss 1

 

2:03:04

 

1

Øyvind Løken

37:46

8.

37:46

8.

2

Tore Bjørnerød

38:23

4.

1:16:09

4.

3

Erik Rytter Jakobsen

46:55

14.

2:03:04

11.

12.

Asker Skiklubb 1

 

2:03:22

 

1

Bjørn Martini

37:54

9.

37:54

9.

2

Jon Arvid Fossum

43:09

12.

1:21:03

11.

3

Hilda Øfsthus

42:19

11.

2:03:22

12.

13.

Tyrving IL 1

 

2:05:43

 

1

Kristoffer Jacobsen

31:52

1.

31:52

1.

2

Kjetil Molund

45:56

17.

1:17:48

6.

3

Nils-Erik Hirsch

47:55

15.

2:05:43

13.

14.

Fossum IF 4

 

2:06:16

 

1

Tore Myhrvold

39:24

12.

39:24

12.

2

Fridtjof Jebsen

41:46

9.

1:21:10

12.

3

Kristian Bernhard Nilsen

45:06

12.

2:06:16

14.

15.

Enga 1

 

2:12:09

 

1

Kjetil Bjørlo

35:19

5.

35:19

5.

2

Mini Blomseth

45:09

14.

1:20:28

9.

3

Kulen Juvik

51:41

16.

2:12:09

15.

16.

Fet OL 2

 

2:21:33

 

1

Kyrre Gran

42:32

16.

42:32

16.

2

Øyvind Helmersen

53:42

20.

1:36:14

19.

3

Øyvind Solli

45:19

13.

2:21:33

16.

17.

Heming Orientering 1

 

2:23:50

 

1

Lasse Arnesen

46:48

21.

46:48

21.

2

Christian Reusch

44:40

13.

1:31:28

16.

3

Roger Østvold

52:22

17.

2:23:50

17.

18.

Måren OK 1

 

2:36:25

 

1

Audun Bjerknes

43:48

19.

43:48

19.

2

Lars Rønning Johansen

57:18

23.

1:41:06

20.

3

Lars Petter Endresen

55:19

19.

2:36:25

18.

19.

Indre Østfold OK 3

 

2:46:25

 

1

Sture Ottesen

41:05

14.

41:05

14.

2

Kent Vidar Kopperud

53:33

19.

1:34:38

18.

3

Trond Retteraasen

1:11:47

22.

2:46:25

19.

20.

Indre Østfold OK 2

 

2:53:15

 

1

Lars Petter Glomsrud

47:03

22.

47:03

22.

2

Øyvind Thømt

54:17

21.

1:41:20

21.

3

Sindre Valsgård

1:11:55

23.

2:53:15

20.

21.

OK Moss 3

 

2:56:54

 

1

Torgeir Snilsberg

47:24

23.

47:24

23.

2

Vegar Kristiansen

45:46

16.

1:33:10

17.

3

Martin Hovgaard Eisvang

1:23:44

24.

2:56:54

21.

22.

Østmarka OK 1

 

2:59:12

 

1

Hans Olav Hygen

59:58

24.

59:58

24.

2

Svein Otterlei

56:30

22.

1:56:28

22.

3

Olav Bakken

1:02:44

21.

2:59:12

22.

23.

Østmarka OK 2

 

3:01:10

 

1

Øyvind Haug

1:17:08

25.

1:17:08

25.

2

Jørn Mjøster

48:56

18.

2:06:04

24.

3

Øyvind Eriksen

55:06

18.

3:01:10

23.

24.

IL Koll 1

 

3:03:36

 

1

Erik Sauar

46:46

20.

46:46

20.

2

Pål Myklebust

1:15:06

24.

2:01:52

23.

3

Harald Aulie

1:01:44

20.

3:03:36

24.

DSQ

Oppsal Orientering 2

 

2:23:17

 

1

Rolf Hustvedt

41:42

15.

41:42

15.

2

Eilert Aamodt

43:45

.

0:00

.

DSQ

3

Helge Grenager Solheim

57:50

.

0:00

.

Klasse: H 170

1.

Kolbotn og Skimt OL 1

 

1:16:18

 

1

Bård Bjørhei

26:01

2.

26:01

2.

2

Bjørnar Gammelsæter

27:26

1.

53:27

1.

3

Bengt Niklasson

22:51

1.

1:16:18

1.

2.

Østmarka OK 1

 

1:23:15

 

1

Øystein Kildahl

28:32

9.

28:32

9.

2

Rune Teigland

30:03

4.

58:35

6.

3

Knut Edvard Helland

24:40

2.

1:23:15

2.

3.

Nydalens SK 1

 

1:23:46

 

1

Einar Jensen

27:47

8.

27:47

8.

2

Nils Bergan

30:35

6.

58:22

5.

3

Sören Jonsson

25:24

3.

1:23:46

3.

4.

Halden SK 1

 

1:30:43

 

1

Tor Ragnar Andersen

27:22

5.

27:22

5.

2

Jens Erik Mjølnerød

33:42

11.

1:01:04

12.

3

Bjørn Axel Gran

29:39

4.

1:30:43

4.

5.

Kolbotn og Skimt OL 5

 

1:30:52

 

1

Knut Bjørkelo

28:58

10.

28:58

10.

2

Trond Sigvald Hetland

27:26

1.

56:24

2.

3

Per Arne Andresen

34:28

6.

1:30:52

5.

6.

Kolbotn og Skimt OL 2

 

1:31:12

 

1

Håvard Harstad

26:45

3.

26:45

3.

2

Pamela Åsten

30:11

5.

56:56

3.

3

Jon Færden

34:16

5.

1:31:12

6.

7.

OK Moss 1

 

1:34:33

 

1

Hallvard Koren

27:22

5.

27:22

5.

2

Christopher Schive

30:50

8.

58:12

4.

3

Even W. Hanssen

36:21

9.

1:34:33

7.

8.

Måren OK 1

 

1:36:00

 

1

Trond Holter

31:23

13.

31:23

13.

2

Morten Due

28:19

3.

59:42

7.

3

Stein Turtumøygard

36:18

8.

1:36:00

8.

9.

Tyrving IL 1

 

1:38:14

 

1

Per Slungaard

25:25

1.

25:25

1.

2

Alf Pettersen

34:30

12.

59:55

8.

3

Hasse Bergstrøm

38:19

11.

1:38:14

9.

10.

Vestre Akers SK 1

 

1:38:54

 

1

Ketil Berge

29:52

11.

29:52

11.

2

Per Osen

30:58

9.

1:00:50

11.

3

Tormod Øvergaard

38:04

10.

1:38:54

10.

11.

Østmarka OK 2

 

1:47:38

 

1

Bjørn Christensen

36:07

14.

36:07

14.

2

Terje Linløkken

36:01

13.

1:12:08

14.

3

Per Arne Karlsen

35:30

7.

1:47:38

11.

12.

Kolbotn og Skimt OL 3

 

2:16:44

 

1

Trond Møretrø

27:33

7.

27:33

7.

2

Håvard Grønli

38:37

14.

1:06:10

13.

3

Kolbjørn Megard

1:10:34

13.

2:16:44

12.

13.

Vestre Akers SK 2

 

2:40:48

 

1

Arne Kildal

38:04

15.

38:04

15.

2

Rune Halke

58:35

15.

1:36:39

15.

3

John Stenwig

1:04:09

12.

2:40:48

13.

DSQ

IL GeoForm / Oslostudentenes IK 1

 

1:22:33

 

1

Harald Iwe

25:44

.

0:00

.

DSQ

2

Are Eriksen

30:58

.

0:00

.

3

Guttorm Egge

25:51

.

0:00

.

DSQ

Sarpsborg OL 1

 

1:46:31

 

1

Espen Svae

27:14

4.

27:14

4.

2

Bjørn Åstorp

33:35

10.

1:00:49

10.

3

Tom Wahlgren

45:42

.

0:00

.

DSQ

Brutt

Kolbotn og Skimt OL 4

 

1:00:40

 

1

John Ytternes

29:58

12.

29:58

12.

2

Tor Lahlum

30:42

7.

1:00:40

9.

3

Erlend Rehn

.

0:00

.

DNS

Klasse: D 120

1.

Halden SK 1

 

1:26:33

 

1

Ellen Kathrine Svendsby

27:07

1.

27:07

1.

2

Anja Wingstedt

29:55

1.

57:02

1.

3

Guro Bryggen

29:31

3.

1:26:33

1.

2.

Tyrving IL 1

 

1:30:04

 

1

Marianne Njåstein

29:06

4.

29:06

4.

2

Katrine Finstad Land

31:31

2.

1:00:37

3.

3

Nora Skauen

29:27

2.

1:30:04

2.

3.

Fossum IF 1

 

1:30:18

 

1

Britta Fismen

27:23

2.

27:23

2.

2

Karianne Katla

33:03

4.

1:00:26

2.

3

Bodil Nordenström

29:52

4.

1:30:18

3.

4.

Nydalens SK 1

 

1:30:29

 

1

Marianne Bakken

29:24

5.

29:24

5.

2

Marie Rygh Holten

32:50

3.

1:02:14

4.

3

Maria Jonsson

28:15

1.

1:30:29

4.

5.

Indre Østfold OK 1

 

1:40:36

 

1

Anne Marie Solheim Haugerud

27:40

3.

27:40

3.

2

Gea Øiseth Bedin

38:54

5.

1:06:34

5.

3

Bente Line

34:02

5.

1:40:36

5.

6.

Fossum IF 2

 

2:10:58

 

1

Kristin Nergaard Berg

31:29

6.

31:29

6.

2

Bente Kristin Hopsnes

42:58

6.

1:14:27

6.

3

Hildegunn Grønseth

56:31

6.

2:10:58

6.

DSQ

OK Moss 1

 

2:17:18

 

1

Ellen Ladim

52:14

.

0:00

.

DSQ

2

Marianne Løken

49:53

.

0:00

.

3

Kristine Roskifte

35:11

.

0:00

.


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

20 mai 2019, 21:18:34

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

485

Antall startet:

466