Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim Sprintcup - løp 4 2. mai 2019

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Storler Snøfugl

Freidig

14:20

+0:00

2.

Eva Amundsen

Freidig

17:05

+2:45

3.

Irene Storler Snøfugl

Freidig

18:41

+4:21

4.

Lina Sandquist

OL Trollelg

20:15

+5:55

5.

Eira Forsbak Asplem

Freidig

24:35

+10:15

6.

Lily Alexandra Morgan

Malvik IL

29:24

+15:04

7.

Sigrid Lauvstad Brenne

Byåsen IL

33:43

+19:23

8.

Jenny Lauvstad Brenne

Byåsen IL

33:56

+19:36

9.

Maja Sjøgren Carlsen

Freidig

36:07

+21:47

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Stenseth

Byåsen IL

11:53

+0:00

2.

Erlend Grønli

Freidig

13:12

+1:19

3.

Sigve Bohnhorst Tegdan

Freidig

17:32

+5:39

4.

Torvin Bergh-Hansen

Byåsen IL

42:50

+30:57

Avlest

Peter Jøsang With

Wing OK

30:53

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Wollan Benum

Byåsen IL

11:07

+0:00

2.

Annika Lund Eikrem

Freidig

15:14

+4:07

3.

Emma Imsland

Wing OK

15:52

+4:45

4.

Frida Holmqvist

Byåsen IL

16:05

+4:58

5.

Mari Lauvstad Brenne

Byåsen IL

17:32

+6:25

6.

Maia Ruano Strand

Wing OK

17:34

+6:27

7.

Ingeborg Kolstad

Wing OK

17:46

+6:39

8.

Maja Sæterhaug Knudsen

Freidig

18:11

+7:04

9.

Guro Haaland

Wing OK

18:25

+7:18

10.

Tuva Holck Sandberg

Wing OK

18:34

+7:27

11.

Saga Melbye-Berg

Wing OK

19:01

+7:54

12.

Agnes Wullum-Vestad

Wing OK

21:55

+10:48

13.

Sigrid Hegstad

Byåsen IL

22:14

+11:07

14.

Eline Jøsang With

Wing OK

22:22

+11:15

15.

Anna F. Høysæter

Wing OK

36:53

+25:46

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Berge Mjølhus

OL Trollelg

12:21

+0:00

2.

Oliver Vatterholm Jernberg

Freidig

16:36

+4:15

3.

Johannes Stordal

Byåsen IL

17:33

+5:12

4.

Dagfinn Stenvik

Byåsen IL

17:34

+5:13

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Wollan Benum

Byåsen IL

20:47

+0:00

2.

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

21:25

+0:38

3.

Lina Storler Snøfugl

Freidig

22:22

+1:35

4.

Marita Aske

Freidig

22:26

+1:39

5.

Maria Strømdal Wik

Freidig

22:41

+1:54

6.

Solveig Louise Nissen

Freidig

24:02

+3:15

7.

Åsa Bull

Byåsen IL

26:09

+5:22

8.

Nora Halvorsen

Freidig

27:36

+6:49

9.

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

30:41

+9:54

10.

Agnes Vatterholm Jernberg

Freidig

33:11

+12:24

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

17:58

+0:00

2.

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

19:36

+1:38

3.

Tristan Halvorsen

Freidig

20:14

+2:16

4.

Vegard Lereim Storli

Freidig

21:51

+3:53

5.

Ludvik Storler Snøfugl

Freidig

22:03

+4:05

6.

Imre Overgård Fremstad

Byåsen IL

23:18

+5:20

7.

Sander M Jensen

Byåsen IL

23:19

+5:21

8.

Alf Petter Lynum

Freidig

23:37

+5:39

9.

Jørgen Aune

Byåsen IL

24:30

+6:32

10.

Ådne Stordal

Byåsen IL

24:31

+6:33

11.

Herman Bruchmüller Sundt

Byåsen IL

25:02

+7:04

12.

Aksel Viken

Byåsen IL

26:48

+8:50

13.

Jakob Jøsang With

Wing OK

26:52

+8:54

14.

Loke Strøm Haugsnes

Wing OK

30:02

+12:04

15.

Aslak Moxness

Byåsen IL

35:30

+17:32

DNS

Alfred F. Høysæter

Wing OK

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Spets Storhov

Freidig

20:28

+0:00

2.

Ane Malene Kolstad

Freidig

21:59

+1:31

3.

Anna Aurora Nolte

Freidig

22:19

+1:51

4.

Vilde Talgø-Kristiansen

Freidig

22:20

+1:52

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

18:07

+0:00

2.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

18:45

+0:38

3.

August Hopstad Nykvist

Wing OK

19:13

+1:06

4.

Iver Dalsaune Thun

Freidig

19:43

+1:36

5.

Tord Romundstad

Nidarøst OK

20:05

+1:58

6.

Emil Reinertsen Leroyer

Freidig

20:35

+2:28

7.

Erlend Aune

Byåsen IL

20:38

+2:31

8.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

22:11

+4:04

9.

Emil Grønli

Freidig

22:24

+4:17

10.

Vemund Mølnvik

Freidig

22:26

+4:19

11.

Gaute Fjærli Tevik

Melhus IL

23:10

+5:03

12.

Joakim Solberg Qvenild

Melhus IL

23:39

+5:32

13.

Magne Guttvik

Wing OK

24:28

+6:21

14.

Anders Tørum

Selbu OK

27:34

+9:27

15.

Oskar Storler

Melhus IL

31:25

+13:18

DNS

Håkon Wærnes Øfsti

Melhus IL

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

18:44

+0:00

2.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

19:05

+0:21

3.

Vera Melkild

Freidig

19:14

+0:30

4.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

21:12

+2:28

5.

Stine Aune

Nidarøst OK

23:16

+4:32

6.

Hanne Helmine Rogstad

Nidarøst OK

24:25

+5:41

7.

Maren Viken

Byåsen IL

32:54

+14:10

8.

Andrine Viken

Byåsen IL

33:33

+14:49

DSQ

Frida Haugskott

OL Trollelg

18:02

69 70 76 78 67

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikkel Holt

Freidig

15:48

+0:00

2.

Anders Haugskott

OL Trollelg

16:20

+0:32

3.

Ole Jørgen Bogen Arenth

NTNUI

18:39

+2:51

4.

Lars Sandstad

Freidig

18:45

+2:57

5.

Lavran Thorstensen

NTNUI

19:31

+3:43

6.

Johannes Langaas

Nidarøst OK

20:15

+4:27

7.

Brage Asplem

Freidig

21:09

+5:21

8.

Einar Eide

Byåsen IL

21:20

+5:32

9.

Nikolai Renolen

Wing OK

22:27

+6:39

10.

Jonas Vindal

Wing OK

25:47

+9:59

11.

Mathias Enebak Iversen

Freidig

32:38

+16:50

DSQ

Håkon Sæternes

Byåsen IL

17:42

70

DSQ

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

18:18

91

DNS

Jonas Grønli

Freidig

DNS

Jostein Rø

Freidig

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Sandstad

NTNUI

19:06

+0:00

2.

Oda Wennemo

Byåsen IL

19:16

+0:10

3.

Eva Tesarova

Wing OK

20:25

+1:19

4.

Line Sølberg

IL Leik

21:13

+2:07

5.

Sunniva Morgan

Malvik IL

22:25

+3:19

6.

Anniken Eriksrud Karlsen

NTNUI

22:27

+3:21

7.

Camilla Öhman

NTNUI

22:35

+3:29

8.

Marte Hoff Hagen

NTNUI

22:37

+3:31

9.

Marit Schmid

OL Trollelg

23:02

+3:56

10.

Hanne Vefsnmo

Byåsen IL

23:12

+4:06

11.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

23:22

+4:16

12.

Elisabeth Størseth

Selbu OK

29:28

+10:22

DSQ

Triin Jäädmaa

NTNUI

20:39

70 90 91

DSQ

Isabel Donner

NTNUI

21:45

67

DNS

Ingunn S. Østhagen

Byåsen IL

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mattis Holt

Freidig

15:07

+0:00

2.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

15:31

+0:24

3.

Martin Vister

Frol IL

15:44

+0:37

4.

Jan Schmid

OL Trollelg

16:48

+1:41

5.

Åsmund Aamodt Resell

NTNUI

16:50

+1:43

6.

Lars Owren

Freidig

17:09

+2:02

7.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

17:40

+2:33

8.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

18:05

+2:58

9.

Nicholas Morgan

Malvik IL

18:26

+3:19

10.

Jonas Waefler

Freidig

18:33

+3:26

11.

Halvor Lund

Freidig

19:16

+4:09

12.

Sebastian Aas

OL Trollelg

19:42

+4:35

13.

Jérôme Soulard

Byåsen IL

19:57

+4:50

DSQ

Håvard Mo Vaadal

NTNUI

16:35

70

DSQ

Terje Maroni

Byåsen IL

16:59

100

DSQ

Kristoffer Nesland

NTNUI

17:09

70

DSQ

Erlend Nydal

Asker Skiklubb

DNS

Ola Keiserås

IL Leik

DNS

Hans Aleksander Østhagen

Byåsen IL

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Sandstad

Freidig

20:20

+0:00

2.

Mari Angell-Petersen

Freidig

20:40

+0:20

3.

Gøril Eide

Byåsen IL

23:02

+2:42

4.

Kari Solem Aune

Byåsen IL

23:17

+2:57

5.

Mette Resell Nolte

Freidig

23:31

+3:11

6.

Tina Strømdal Wik

Freidig

25:39

+5:19

7.

Margot Bolstad Lynum

Freidig

26:00

+5:40

8.

Kirsti Næss Olsen

OL Trollelg

28:32

+8:12

9.

Anne Marie Lund Eikrem

Freidig

29:34

+9:14

10.

Kari Tønset Guttvik

Wing OK

31:30

+11:10

11.

Kristin Hygen

Østmarka

32:48

+12:28

DSQ

Mona Høysæter Fenstad

Wing OK

37:01

83

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Haaland

Wing OK

17:32

+0:00

2.

Thomas Berge Mjølhus

OL Trollelg

18:05

+0:33

3.

Jørgen Tegdan

Freidig

18:09

+0:37

4.

Snorre Hansen

Byåsen IL

20:05

+2:33

5.

Vegard Grønli

Freidig

20:41

+3:09

6.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

21:12

+3:40

7.

Christian Andresen

Malvik IL

21:28

+3:56

8.

Simon Lund Eikrem

Freidig

21:41

+4:09

9.

Kristian Stensrud

OL Trollelg

21:57

+4:25

10.

Geir Hanssen

Byåsen IL

22:29

+4:57

11.

Jon Olaf Olaussen

Malvik IL

26:52

+9:20

DSQ

Petter Andreas Bergh

Malvik IL

18:34

175

DSQ

Hans Helmer Sæternes

Byåsen IL

21:30

70

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Byåsen IL

21:16

+0:00

2.

Torunn Spets Storhov

Freidig

22:31

+1:15

3.

Sigrid Melkild

Freidig

23:54

+2:38

4.

Hege Solhjem Melhuus

Melhus IL

24:16

+3:00

5.

Anne Melkild

Freidig

24:27

+3:11

6.

Turid Arnesen

Byåsen IL

25:18

+4:02

7.

Tone Almås

IL Leik

25:33

+4:17

8.

Susanna Brynhildsen

Wing OK

36:04

+14:48

DSQ

Hilde Forbord

Malvik IL

27:25

70

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Hagen

Byåsen IL

18:52

+0:00

2.

Jens Even Storhov

Freidig

19:36

+0:44

3.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

19:53

+1:01

4.

Atle Pedersen

Melhus IL

20:07

+1:15

5.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

20:16

+1:24

6.

Håvard Lorange

Freidig

20:43

+1:51

7.

Arild H Clausen

Freidig

21:00

+2:08

8.

Rune Stræte

Wing OK

21:36

+2:44

9.

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK

22:11

+3:19

10.

Jan Hage

IL Leik

23:14

+4:22

11.

Terje Midtbø

Wing OK

23:55

+5:03

11.

Harald Storrønning

Byåsen IL

23:55

+5:03

13.

Agnar Renolen

Wing OK

24:14

+5:22

13.

Arild Heggeset

Freidig

24:14

+5:22

15.

Jon Vindal

Wing OK

25:56

+7:04

16.

Dag Erik Helland

Wing OK

26:25

+7:33

17.

John Lerli

Melhus IL

29:18

+10:26

18.

Geir Willumsen

Freidig

30:07

+11:15

19.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

31:57

+13:05

DSQ

Dag Stenersen

Nidarøst OK

21:32

70

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

25:28

+0:00

2.

Grete Berge Owren

Freidig

27:08

+1:40

3.

Reidun Fallan Smaavik

Freidig

39:31

+14:03

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bernt Rognes

Freidig

21:12

+0:00

2.

Kjell Maroni

Byåsen IL

23:22

+2:10

3.

Inge Nørstebø

OL Trollelg

23:36

+2:24

4.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

25:14

+4:02

5.

Geir Owren

Freidig

30:08

+8:56

6.

Olav Kvittem

Freidig

30:52

+9:40

DNS

Per Olav Johansen

TrønderEnergi BIL

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Rustad

Freidig

27:56

+0:00

2.

Jan Erik Kofoed

Nidarøst OK

30:30

+2:34

3.

Rune M Holt

Freidig

34:07

+6:11

DSQ

Lars Skrøvseth

Wing OK

30:19

67 76 78 67

DNS

Steinar Aasvang

Wing OK

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Furuholt

OL Trollelg

41:39

+0:00

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tom Bugge

Byåsen IL

28:10

+0:00

2.

Rolf Karset

Steinkjer OK

29:21

+1:11

3.

Anders Waage

Freidig

29:44

+1:34

4.

Edgar Furuholt

OL Trollelg

31:18

+3:08

5.

Tore Kiste

Nidarøst OK

32:39

+4:29

Klasse: D 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Helland

Wing OK

45:22

+0:00

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Nidarøst OK

29:00

+0:00

2.

Magnus Landstad

Freidig

29:25

+0:25

3.

Knut Skjesol

Wing OK

31:46

+2:46

4.

Leif Engen

Nidarøst OK

32:56

+3:56

5.

Eigil Sørli

Malvik IL

34:28

+5:28

6.

Robert Strøm

Wing OK

34:30

+5:30

7.

Tore Brurok

Nidarøst OK

39:11

+10:11

8.

Finn Faye Knudsen

OL Trollelg

39:38

+10:38

DSQ

Roar Forbord

Malvik IL

14:38

76 78 67 79 80 83 84 85 87 90 91 100 17...

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Lauglo

OL Trollelg

41:04

+0:00

2.

Stig Arild Haugskott

OL Trollelg

42:26

+1:22

Klasse: Åpen kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Hanna Othea Raanes-Fjelnseth

Freidig

32:11

Tina Uglemsmo

Selbu OK

25:17

Olav Moxness

Byåsen IL

17:38

Tora Marstrand Hasle

Freidig

41:25

Sindre Trønsdal

Byåsen IL

17:40

Henrik Sundt

Byåsen IL

34:26

Kristian Botn

Frol IL

16:27

Klasse: Åpen lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maj-Lisbet Rønning

Freidig

32:44

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

3 mai 2019, 05:01:31

Arrangør:

Byåsen IL Orientering

Antall deltagere:

232

Antall startet:

223