Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM sprint Hordaland 5. mai 2019

Klasse: H19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Markus Kjærner-Semb

Varegg Fleridrett

13:05

+0:00

2.

Kristian Rykkje

Varegg Fleridrett

13:51

+0:46

3.

Trygve Buanes

TIF Viking

15:10

+2:05

4.

Bjarte Eikanger

Gneist, IL

15:15

+2:10

5.

Rune Nygaard

IL Gular

15:18

+2:13

6.

Per Arne Aadland

Samnanger IL

15:19

+2:14

7.

Niklas Profors

Varegg Fleridrett

15:20

+2:15

8.

Stian Rykkje

Varegg Fleridrett

15:30

+2:25

9.

Magne Knudsen

Gneist, IL

15:50

+2:45

10.

Kasper Valestrand

Varegg Fleridrett

16:27

+3:22

11.

Håkon Reikvam

IL Gular

16:35

+3:30

12.

Ruben Dyrhovden

Samnanger IL

16:46

+3:41

13.

Kim Andre Kjenes Haugland

Varegg Fleridrett

17:11

+4:06

14.

Tom Øyvind Johannessen

Gneist, IL

18:28

+5:23

15.

Erik Vikane

Fana IL

19:33

+6:28

16.

Kjetil Damm

TIF Viking

20:16

+7:11

17.

Knut Utne

Fana IL

20:20

+7:15

18.

Geir Heksem

Fana IL

20:24

+7:19

19.

Erik Serck-Hanssen

TIF Viking

21:31

+8:26

20.

Hans-Richard Brattbakk

Fana IL

22:29

+9:24

21.

Bjørn Steinhaug

Varegg Fleridrett

22:45

+9:40

Klasse: D19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Fjellbirkeland Johannesen

IL Gular

16:49

+0:00

2.

Kårhild Husby Nordstad

Varegg Fleridrett

16:51

+0:02

3.

Nina Goga

Bergens TF

17:22

+0:33

4.

Ingunn Torød Buset

Gneist, IL

18:13

+1:24

5.

Karianne Strømme

Varegg Fleridrett

19:19

+2:30

6.

Rannveig Nordhagen

Fana IL

19:28

+2:39

7.

Valentina Dimitrova

Gneist, IL

19:55

+3:06

8.

Gro Dyrhovden

Samnanger IL

20:27

+3:38

9.

Hege Fjellbirkeland

IL Gular

21:17

+4:28

10.

Marianne Heksem

Fana IL

22:05

+5:16

11.

Silje Reistad

Os Orienteringsklubb

22:09

+5:20

50 45 32 79 111 35 36 39

12.

Gro Madslien

Varegg Fleridrett

23:01

+6:12

13.

Liv Ormberg

Gneist, IL

23:15

+6:26

14.

Gunhild Forland

Askøy OL

24:20

+7:31

15.

Astrid Oline Ervik

Varegg Fleridrett

25:03

+8:14

DNS

Annhild Fetveit

Fana IL

Klasse: H16-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birk Bell Lysaker

Fana IL

13:29

+0:00

2.

Oskar Madslien Steinhaug

Varegg Fleridrett

14:11

+0:42

3.

Vegard Velle Sivertsen

Bergens TF

15:49

+2:20

4.

Jens Øien Kloster

Fitjar IL

16:31

+3:02

5.

Jon Erik Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

16:36

+3:07

6.

Kristoffer Kjenes Haugland

Varegg Fleridrett

16:38

+3:09

7.

Magnus Strømme Lid

Varegg Fleridrett

17:02

+3:33

8.

Sigve Rygg Eikeland

Bergens TF

19:09

+5:40

Brutt

Tage Rosenlund

Varegg Fleridrett

12:51

40 41 42 43 48

DNS

Sondre Batalden

Fana IL

Klasse: D16-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Rygg Eikeland

Bergens TF

13:27

+0:00

2.

Kristine Bog Vikane

Fana IL

14:14

+0:47

3.

Tora Aasheim Nymark

Varegg Fleridrett

14:16

+0:49

4.

Mari Fjellbirkeland Johannesen

IL Gular

14:46

+1:19

5.

Mari Strømme Lid

Varegg Fleridrett

15:39

+2:12

6.

Marie Roll-Tørnqvist

Fana IL

18:40

+5:13

7.

Eirunn Husby Nordstad

Varegg Fleridrett

23:11

+9:44

Klasse: H60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Arve Solli

Askøy OL

15:24

+0:00

2.

Svein Linga

IL Gular

17:31

+2:07

3.

Bjørn Basberg

Varegg Fleridrett

19:15

+3:51

4.

Magne Raadal

Fana IL

23:05

+7:41

5.

Axel Ingvaldsen

TIF Viking

24:39

+9:15

DSQ

Per Vikane

Fana IL

27:02

40 57

Klasse: D13-15

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anja Hole

Førde IL

14:23

+0:00

2.

Hedda Erica Eikanger

Gneist, IL

14:27

+0:04

3.

Judit M. Møller

Fana IL

19:32

+5:09

DSQ

Åshild Bjørkaas Mossige

Askøy OL

49:10

32

Klasse: H13-15

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Bell Lysaker

Fana IL

13:57

+0:00

2.

Andreas Strømme Lid

Varegg Fleridrett

17:51

+3:54

3.

Oskar Heksem

Fana IL

18:09

+4:12

4.

Dagfinn Gjerstad

Varegg Fleridrett

19:28

+5:31

Klasse: D60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Hegdal

Bergens TF

15:45

+0:00

2.

Rannveig Solli

Askøy OL

16:05

+0:20

3.

Turid Rognsvåg

Os Orienteringsklubb

16:24

+0:39

4.

Bjørg Kocbach

Bergens TF

17:43

+1:58

DNS

Astri Ese Hole

Bergens TF

Klasse: D/H-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Emil Heksem

Fana IL

20:52

78

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragna Oline Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

12:58

+0:00

2.

Ingrid Brattbakk

Fana IL

17:35

+4:37

3.

Hedda Jansson Rønnestad

Fana IL

26:14

+13:16

4.

Øyunn Bjørkaas Mossige

Askøy OL

34:27

+21:29

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirill Eikanger

Gneist, IL

11:19

+0:00

2.

Bendik Madslien Steinhaug

Varegg Fleridrett

11:38

+0:19

3.

Olve Berge Aarsand

Varegg Fleridrett

13:11

+1:52

4.

Kristoffer Heldal Hersvik

Fana IL

13:47

+2:28

5.

Thord Nystuen Solli

Askøy OL

28:59

+17:40

DNS

Håvard Serck-Hanssen

TIF Viking

Klasse: C-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Sofie Engan

Varegg Fleridrett

11:45

+0:00

2.

May-lill Damm

TIF Viking

17:42

+5:57

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Iris Popsueva Buanes

TIF Viking

14:14

+0:00

2.

Sigve Popsuev Buanes

TIF Viking

14:20

+0:06

3.

Gard Nystuen Solli

Askøy OL

19:32

+5:18

4.

Sigurd Nystuen Solli

Askøy OL

19:38

+5:24

5.

Guro Sørevik

TIF Viking

19:47

+5:33

6.

Frida Ingeborg Eikanger

Gneist, IL

21:00

+6:46

7.

Maria Ormberg Ellingsen

Gneist, IL

21:09

+6:55

8.

Bård Hekland

IL Gular

21:28

+7:14

Klasse: A-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Tiger Haugland

Varegg Fleridrett

15:53

+0:00

2.

Dag Terje Røen

Samnanger IL

16:13

+0:20

3.

Knut Even Hole

Førde IL

24:30

+8:37

DSQ

Magnus Erdal

Samnanger IL

17:15

39


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

5 mai 2019, 14:57:20

Arrangør:

Hordaland orinteringskrets

Antall deltagere:

98

Antall startet:

94