Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Internløp 01 Dragvoll 9. mai 2019

Arrangør: NTNU. Ansvarlig: Halvor Flatberg. Løypelegger: Bjørn Løvås.

Klasse: Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Liatun

Gjest

23:12

+0:00

10:32

2.

Hilde Dyrbeck

Equinor

28:17

+5:05

12:51

3.

Stig Arild Haugskott

Gjest

28:56

+5:44

13:09

4.

Jan Olav Ormberg

Gjest

29:53

+6:41

13:34

5.

Arnfinn Langeland

NTNU

31:46

+8:34

14:26

6.

Edmund Olsen

NTNU

33:24

+10:12

15:10

7.

Magne Rø

St Olav

37:52

+14:40

17:12

8.

Anne Stenseth

St Olav

39:00

+15:48

17:43

9.

Egil Weie Berg

Gjest

39:23

+16:11

17:54

Klasse: Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Snorre Gangaune

Statkraft

27:27

+0:00

8:19

2.

Øyvind Schjelderup

St Olav

28:01

+0:34

8:29

3.

Jan Erik Ledal

Gjest

29:13

+1:46

8:51

4.

Terje Midtbø

NTNU

29:46

+2:19

9:01

5.

Steffen Oppermann

NTNU

30:12

+2:45

9:09

6.

Klaus Livik

Powel

30:18

+2:51

9:10

7.

Helge Rustad

SINTEF

31:30

+4:03

9:32

8.

Rune Krogh

TrønderEnergi

33:06

+5:39

10:01

9.

Arild Heggeset

SINTEF

33:52

+6:25

10:15

10.

Tore Fornes

Gjest

34:47

+7:20

10:32

11.

Tor Gjermstad

Gjest

35:03

+7:36

10:37

12.

Ottar Kristiansen

Gjest

36:10

+8:43

10:57

13.

Leif Engen

Gjest

36:17

+8:50

10:59

14.

Frode Stensrud

Gjest

36:23

+8:56

11:01

15.

Jon Eirik Hennisen

NTNU

36:31

+9:04

11:03

16.

Reidun Ødegaard

NTNU

36:34

+9:07

11:04

17.

Geir Paulsen

Gjest

36:39

+9:12

11:06

17.

Edgar Furuholt

Gjest

36:39

+9:12

11:06

19.

Gøril Flatberg

NTNU

37:32

+10:05

11:22

20.

Åse Rita Ellingsen

Byutvikling

37:47

+10:20

11:26

21.

Ivar Kjøsnes

Equinor

38:25

+10:58

11:38

22.

Jens Øystein Gjersvold

Gjest

38:45

+11:18

11:44

23.

Roar Stenseth

St Olav

38:49

+11:22

11:45

24.

Roar Sundby

NTNU

39:48

+12:21

12:03

25.

Nils Olav Vennevik

Gjest

40:29

+13:02

12:16

26.

Jane Kristin Norhagen

TrønderEnergi

40:41

+13:14

12:19

27.

Nina Reitan

Gjest

41:08

+13:41

12:27

28.

Anders Sveen

Equinor

41:28

+14:01

12:33

29.

Finn Faye Knudsen

NTNU

41:57

+14:30

12:42

30.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

52:38

+25:11

15:56

Klasse: Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Waefler

Powel

29:38

+0:00

6:26

2.

Svein Erik Bratsberg

NTNU

30:20

+0:42

6:35

3.

Jostein Mårdalen

NTNU

31:59

+2:21

6:57

4.

Arild Holm Clausen

NTNU

33:43

+4:05

7:19

5.

Dag Stenersen

SINTEF

34:30

+4:52

7:30

6.

Jens Erik Slagsvold

St Olav

34:48

+5:10

7:33

7.

Fredrik Widerøe

Gjest

34:52

+5:14

7:34

8.

Rune Stræte

St Olav

35:01

+5:23

7:36

9.

Morten Korsvold

SINTEF

36:42

+7:04

7:58

10.

Bjørg Granly

Siemens

37:57

+8:19

8:15

11.

Arne Mikkelsen

NTNU

38:11

+8:33

8:18

12.

Svein Olav Dyrhol

Equinor

39:16

+9:38

8:32

13.

Terje Berg

Statkraft

39:49

+10:11

8:39

14.

Kurt Amundsen

Gjest

42:34

+12:56

9:15

15.

Terje Kanstad

NTNU

44:05

+14:27

9:35

16.

Anders Waage

St Olav

48:18

+18:40

10:30

17.

Maj-Lis Rønning

NTNU

59:34

+29:56

12:56

18.

Øivind Magne Rogndalen

Gjest

1:06:54

+37:16

14:32

19.

Sissel Ravnsborg

NTNU

1:26:06

+56:28

18:43

DSQ

Kim Bjerkevoll

Gjest

36:55

38

DSQ

Gunnar Østerbø

Gjest

45:38

38


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

16 mai 2019, 22:31:35

Arrangør:

NTNU-BIL

Antall deltagere:

60

Antall startet:

60