Klasse: HA | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Eirik Haverstad | Lierbygda OL | 38:18 | +0:00 | ||||
2. | Karl Even Rygh | Heming Orientering | 41:50 | +3:32 | ||||
3. | Terje Blindheim | Lillomarka OL | 43:22 | +5:04 | ||||
4. | Charlotte Watson | Lillomarka OL | 45:49 | +7:31 | ||||
5. | Halvard Fjær | Lillomarka OL | 49:29 | +11:11 | ||||
6. | Richard Zeiner-Gundersen | Fossum IF | 50:20 | +12:02 | ||||
7. | Paul Solheim | Noteam | 52:01 | +13:43 | ||||
8. | Nils Ragnar Liholt | Lillomarka OL | 52:41 | +14:23 | ||||
9. | Martin Granly | Lillomarka OL | 53:22 | +15:04 | ||||
10. | Tore Sannes | Lillomarka OL | 53:23 | +15:05 | ||||
11. | Uno Hanslien | Bilpost | 1:00:33 | +22:15 | ||||
12. | Assaf Bar-Nathan | Lillomarka OL | 1:04:50 | +26:32 | ||||
13. | Steinar Hansen | Lillomarka OL | 1:14:54 | +36:36 | ||||
14. | Harald Sørensen | Lillomarka OL | 1:22:35 | +44:17 | ||||
DSQ | Lars Audun Vold | Lillomarka OL | 41:23 | 121 122 123 124 116 | ||||
DSQ | Simen Fritzner | Nittedal OL | 51:27 | 121 122 123 | ||||
Klasse: HB | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Vidar Berteig | IL GeoForm | 37:25 | +0:00 | ||||
2. | Brynjar Fredheim | Lillomarka OL | 37:32 | +0:07 | ||||
3. | Morten Ødegaard | Noteam | 37:43 | +0:18 | ||||
4. | Mats Olav Berg | Lillomarka OL | 39:06 | +1:41 | ||||
5. | Simen Gløgaard | Nittedal OL | 42:55 | +5:30 | ||||
6. | Vebjørn Emil Blindheim | Lillomarka OL | 44:56 | +7:31 | ||||
7. | Rasmus D. Eastwood | Lillomarka OL | 46:10 | +8:45 | ||||
8. | Tore Sundtjønn | Lillomarka OL | 47:21 | +9:56 | ||||
9. | Johan Mattsson | Lillomarka OL | 50:46 | +13:21 | ||||
10. | Tobias Lium | Lillomarka OL | 55:49 | +18:24 | ||||
11. | Jonathan Woodhouse | Lillomarka OL | 59:46 | +22:21 | ||||
12. | Fredrik Steiwer | Lillomarka OL | 1:00:56 | +23:31 | ||||
13. | Kai Halvorsen Aarekol | Siemens | 1:03:22 | +25:57 | ||||
14. | Edward Woodhouse | Lillomarka OL | 1:09:02 | +31:37 | ||||
15. | Trond Botnen | Lillomarka OL | 1:29:03 | +51:38 | ||||
16. | Bjørn Sverre Gulheim | Kolbotn og Skimt OL | 1:29:33 | +52:08 | ||||
DSQ | Oliver Ruden | Lillomarka OL | 51:52 | 125 | ||||
Klasse: HC | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Egil Huseth | Kamp/Vestheim IF | 32:21 | +0:00 | ||||
2. | Audun Sannerud | Lillomarka OL | 35:03 | +2:42 | ||||
3. | Odd Eide-Fredriksen | Kamp Vestheim | 38:43 | +6:22 | ||||
4. | Martin Liholt | Lillomarka | 49:53 | +17:32 | ||||
5. | Casper Eckmann Aronsen | Nittedal OL | 51:27 | +19:06 | ||||
6. | Jakob Mollestad | Lillomarka OL | 51:48 | +19:27 | ||||
7. | Hans Anton Eklund | Lillomarka OL | 54:20 | +21:59 | ||||
8. | Alfred Holtan Sanderud | Lillomarka OL | 1:01:37 | +29:16 | ||||
9. | Roger Brekke | Lillomarka OL | 1:01:46 | +29:25 | ||||
10. | Brage Biem | Lillomarka OL | 1:34:36 | +1:02:15 | ||||
DSQ | Jonas Steen | Nittedal OL | 16:57 | 151 153 128 152 124 116 90 | ||||
DSQ | Miller Steen | Nittedal OL | 29:54 | 151 153 128 152 124 116 | ||||
DSQ | Aksel Nes | Nittedal OL | 44:08 | 152 | ||||
DSQ | Tor E Henriksen | Lillomarka OL | 45:31 | 126 151 153 152 124 90 | ||||
Klasse: DA | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ingrid Blindheim | Lillomarka OL | 54:14 | +0:00 | ||||
2. | Tone Aamli Sundtjønn | Lillomarka OL | 56:54 | +2:40 | ||||
3. | Netta Bar-Nathan | Lillomarka OL | 1:09:05 | +14:51 | ||||
4. | Elena Grand | Lillomarka OL | 1:11:56 | +17:42 | ||||
5. | Merete Rørvik | Lillomarka OL | 1:17:16 | +23:02 | ||||
6. | Jorunn Blindheim | Lillomarka OL | 1:19:02 | +24:48 | ||||
7. | Anne Ruste | Lillomarka OL | 1:23:31 | +29:17 | ||||
8. | Goro Urset | Ã…s-NMBU Orientering | 1:31:20 | +37:06 | ||||
9. | Elin Brekke | Lillomarka OL | 1:37:05 | +42:51 | ||||
10. | Aase Mestad | Lillomarka OL | 1:37:57 | +43:43 | ||||
Klasse: DB | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Maria Rørvik Haver | Lillomarka OL | 44:39 | +0:00 | ||||
2. | Gunhild Sundtjønn | Årvoll IL | 48:06 | +3:27 | ||||
3. | Dorthe Kühl Petersen | Lillomarka OL | 50:33 | +5:54 | ||||
4. | Tone Ødegaard | Noteam | 53:35 | +8:56 | ||||
5. | Gunnhild Vikhamar | Lillomarka OL | 55:59 | +11:20 | ||||
6. | Sharon Broadwell | IL GeoForm | 56:10 | +11:31 | ||||
7. | Ingunn Høst Fossgard | Lillomarka OL | 59:53 | +15:14 | ||||
8. | Emilie Pedersen Vold | Lillomarka OL | 1:00:36 | +15:57 | ||||
9. | Line Ruden | Lillomarka OL | 1:03:49 | +19:10 | ||||
10. | Reidunn Hallan | Lillomarka OL | 1:06:06 | +21:27 | ||||
11. | Vibeke Skjetne | Ã…rvoll IL | 1:08:55 | +24:16 | ||||
12. | Vibeke Høst | Lillomarka OL | 1:09:37 | +24:58 | ||||
13. | Lene Colquhoun | Lillomarka OL | 1:10:17 | +25:38 | ||||
14. | Nina Elise Jørgensen | Nittedal OL | 1:11:39 | +27:00 | ||||
15. | Annike Selmer | Lillomarka OL | 1:24:12 | +39:33 | ||||
Klasse: DC | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Siri Larønningen | Lillomarka OL | 48:14 | +0:00 | ||||
2. | Beate Mollestad | Lillomarka OL | 52:56 | +4:42 | ||||
3. | Ellen Sauar Nordli | Noteam | 55:35 | +7:21 | ||||
4. | Elbjørg Brekke | Lillomarka OL | 1:00:13 | +11:59 | ||||
5. | Elisabeth Stavberg | Lillomarka OL | 1:30:18 | +42:04 | ||||
Klasse: Barn-N | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ida Mollestad | Lillomarka OL | 33:31 | +0:00 | ||||
2. | Henrik Vatland | Hadeland OL | 52:08 | +18:37 | ||||
3. | Elise Steen | Nittedal OL | 55:01 | +21:30 | ||||
Klasse: Voksne-N | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Lasse Mundal | Noteam | 53:32 | +0:00 |
Sist oppdatert: | 6 mai 2019, 19:00:34 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 81 |
Antall startet: | 81 |