Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

STOK Ungdomsløp 1 9. mai 2019

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Peter Jøsang With

Wing OK

21:18

Vilde Haaland

Wing OK

14:50

Amund Denstad

Nidarøst OK

12:21

Ragne Fougner Nordhagen

Nidarøst OK

17:56

Anton Bostad Herail

Nidarøst OK

13:30

Valentin Kampfer

Nidarøst OK

13:32

Sigrid Lauvstad Brenne

Byåsen IL

20:52

Jenny Lauvstad Brenne

Byåsen IL

22:38

Filip Leonard Nolte

Freidig

14:49

Sofie Laura Andresen

Malvik IL

30:46

Linus Fossum Malmring

Freidig

19:25

Martin Sæther Levin

Freidig

10:52

Magnus Aalmo

Malvik IL

23:57

Hanna Othea Raanes-Fjelnseth

Freidig

23:02

Henrik Bruchmüller Sundt

Byåsen IL

24:54

Sverre Nordgård Leiren

Byåsen IL

25:04

Trygve Bøhle

Freidig

20:13

Liv Ingrid Søberg Mjaaland

Nidarøst OK

58:40

Eivind Helgemo Furuholt

Freidig

15:50

Berit Helgemo Furuholt

Freidig

15:25

Eirill Hagelid Norheim

Freidig

18:23

Samuel Knudsen Olavsbye

OL Trollelg

17:56

Jens Hallvar Nordstrand

Freidig

17:11

Eystein Aske

Freidig

16:14

Imre Leander Gangaune

Wing OK

9:57

Clara Leroyer

Freidig

18:11

Håkon Aleksander Rogstad

Nidarøst OK

23:39

Sindre Jubuksås

Trollelg

13:58

Oda Sæther Levin

Freidig

20:10

Haakon Normann Syltem

Nidarøst OK

20:56

DSQ

Ole Einar Andresen

Malvik IL

22:26

159

DSQ

Sindre Mohus

Wing OK

17:25

162

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Lina Sandquist

OL Trollelg

13:51

Selma Lund Eikrem

Freidig

23:12

Åse Hoff Bjørklund

Nidarøst OK

21:34

Lily Alexandra Morgan

Malvik IL

14:35

Maja Ertshus Andersen

Freidig

26:02

Eira Forsbak Asplem

Freidig

22:34

DNS

Eva Amundsen

Freidig

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Wollan Benum

Byåsen IL

12:11

+0:00

2.

Johanna Rosling

Stjørdals-Blink Orientering

14:06

+1:55

3.

Anna Emilie Lona

Wing OK

14:14

+2:03

4.

Frida Holmqvist

Byåsen IL

15:28

+3:17

5.

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

15:36

+3:25

6.

Mari Lauvstad Brenne

Byåsen IL

15:55

+3:44

7.

Annika Lund Eikrem

Freidig

15:59

+3:48

8.

Louise Hals Stensrud

OL Trollelg

16:09

+3:58

9.

Maia Ruano Strand

Wing OK

16:18

+4:07

10.

Agnes Wullum-Vestad

Wing OK

17:48

+5:37

11.

Nora Sofie Aarnes

Stjørdals-Blink Orientering

17:52

+5:41

12.

Tuva Holck Sandberg

Wing OK

18:53

+6:42

13.

Anna F. Høysæter

Wing OK

19:16

+7:05

14.

Sunniva Preisig Motrø

Melhus IL

21:42

+9:31

15.

Maja Sæterhaug Knudsen

Freidig

21:46

+9:35

16.

Guro Haaland

Wing OK

23:48

+11:37

17.

Eline Jøsang With

Wing OK

24:29

+12:18

18.

Solveig Fougner Nordhagen

Nidarøst OK

25:12

+13:01

DSQ

Emma Imsland

Wing OK

15:21

137 156

DSQ

Hedda Sæbø

Nidarøst OK

15:43

156

DSQ

Saga Melbye-Berg

Wing OK

22:14

169

DSQ

Olise Hammer

Freidig

23:23

156

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

16:13

+0:00

2.

Lina Storler Snøfugl

Freidig

17:19

+1:06

3.

Tora Kittilsen

Freidig

17:52

+1:39

4.

Marita Aske

Freidig

18:12

+1:59

5.

Solveig Louise Nissen

Freidig

18:41

+2:28

6.

Maria Strømdal Wik

Freidig

18:49

+2:36

6.

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

18:49

+2:36

8.

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

18:54

+2:41

9.

Åsa Bull

Byåsen IL

21:03

+4:50

10.

Nora Halvorsen

Freidig

24:06

+7:53

11.

Agnes Vatterholm Jernberg

Freidig

24:44

+8:31

DSQ

Una Kittilsen

Freidig

15:36

156

DSQ

Marie Wollan Benum

Byåsen IL

16:29

167 166

DNS

Juni Hagelid Norheim

Freidig

Klasse: D13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Heksem Leraand

OL Trollelg

19:56

+0:00

DSQ

Annelie Roob Herzog

Nidarøst OK

15:43

137 156

DSQ

Kamilla Barstad

Nidarøst OK

16:02

137 156

DSQ

Karina Barstad

Nidarøst OK

16:04

137 156

Klasse: D13-16 N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hannah Tyvold

Byåsen IL

12:31

+0:00

2.

Emma Hokstad-Sørli

Byåsen IL

14:31

+2:00

3.

Mia Stormo

OL Trollelg

16:17

+3:46

4.

Maya El Deek

Nidarøst OK

20:24

+7:53

5.

Leah Korsnes Vinje

Nidarøst OK

20:28

+7:57

6.

Sandra Skogstad Danielsen

Nidarøst OK

22:04

+9:33

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Spets Storhov

Freidig

16:44

+0:00

2.

Ane Malene Kolstad

Freidig

17:21

+0:37

3.

Anna Aurora Nolte

Freidig

18:33

+1:49

4.

Anna Christensen

Freidig

18:34

+1:50

5.

Mabel Amundsen

Freidig

19:31

+2:47

DSQ

Vilde Talgø-Kristiansen

Freidig

20:54

155

DNS

Silje Marie Nissen

Freidig

Klasse: D17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Haugskott

OL Trollelg

15:07

+0:00

2.

Stine Aune

Nidarøst OK

20:01

+4:54

3.

Hanne Helmine Rogstad

Nidarøst OK

20:57

+5:50

4.

Maren Viken

Byåsen IL

25:30

+10:23

5.

Andrine Viken

Byåsen IL

27:56

+12:49

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sigve Bohnhorst Tegdan

Freidig

13:23

Kristian Wollan Benum

Byåsen IL

13:56

Torvin Bergh-Hansen

Byåsen IL

16:33

Erlend Grønli

Freidig

11:46

Aksel Hanssen

Byåsen IL

15:46

Fredrik Hals Stensrud

OL Trollelg

15:32

DSQ

Leo Benjamin Morgan

Malvik IL

10:45

169 152

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Leroyer

Freidig

11:01

+0:00

1.

Anders Berge Mjølhus

OL Trollelg

11:01

+0:00

3.

Sivert Sæther Levin

Freidig

13:35

+2:34

4.

Emil Braa Holm

OL Trollelg

14:36

+3:35

5.

Mathias Årbogen-Dahl

Trollelg

15:00

+3:59

6.

Johannes Stordal

Byåsen IL

15:54

+4:53

7.

Martin Melhuus

Wing OK

16:26

+5:25

8.

Sven Nevin

Freidig

17:00

+5:59

9.

Finn Einar Brandsen

Malvik IL

18:49

+7:48

10.

Jens Anton Andresen

Malvik IL

20:01

+9:00

11.

Sivert Folgerø

Freidig

20:59

+9:58

DSQ

Emil Aleksander Nolte

Freidig

13:25

151

DSQ

Sivert Aalmo

Malvik IL

15:44

169

DSQ

Johan Oftedal

Malvik IL

15:52

137 138 141 154 156 159 161 167 169 151 140

DSQ

Eivind Søberg Mjaaland

Nidarøst OK

23:29

156

DSQ

Odin Bang Lukassen

Wing OK

25:32

156

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

13:20

+0:00

2.

Tristan Halvorsen

Freidig

13:50

+0:30

3.

Imre Overgård Fremstad

Byåsen IL

15:42

+2:22

4.

Vegard Lereim Storli

Freidig

16:19

+2:59

5.

Aksel Viken

Byåsen IL

18:40

+5:20

6.

Herman Bruchmüller Sundt

Byåsen IL

18:43

+5:23

7.

Jakob Jøsang With

Wing OK

19:17

+5:57

8.

Jørgen Aune

Byåsen IL

20:14

+6:54

9.

Alfred F. Høysæter

Wing OK

22:33

+9:13

10.

Loke Strøm Haugsnes

Wing OK

22:36

+9:16

11.

Ivar Flatvad

Byåsen IL

22:44

+9:24

11.

Sander M Jensen

Byåsen IL

22:44

+9:24

13.

Ruben Aune Benjaminsen

Nidarøst OK

23:12

+9:52

14.

Sofus H Lind

Wing OK

23:35

+10:15

15.

Ådne Stordal

Byåsen IL

24:42

+11:22

16.

Aslak Moxness

Byåsen IL

37:34

+24:14

DSQ

Ludvik Storler Snøfugl

Freidig

18:07

153 156

DSQ

Kasper Lodgaard

Byåsen IL

22:06

153 156

DSQ

Eivind Næve

IL Leik

28:37

140

DNS

Alf Petter Lynum

Freidig

DNS

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

Klasse: H13-16 N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Sindre Trønsdal

Byåsen IL

13:57

156 162

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

15:29

+0:00

2.

Erlend Aune

Byåsen IL

16:59

+1:30

3.

August Hopstad Nykvist

Wing OK

17:08

+1:39

4.

Emil Reinertsen Leroyer

Freidig

17:27

+1:58

5.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

17:43

+2:14

6.

Tord Romundstad

Nidarøst OK

18:51

+3:22

7.

Emil Grønli

Freidig

19:22

+3:53

8.

Sverre Hellevik

Freidig

19:27

+3:58

9.

Vegard Mosbakk Fjeldstad

OL Trollelg

21:20

+5:51

DSQ

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

16:34

134

DSQ

August Maske

Freidig

18:20

134

DSQ

Magne Guttvik

Wing OK

20:00

156

DNS

Vemund Mølnvik

Freidig

Klasse: H15-20B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Mathias Enebak Iversen

Freidig

Klasse: H17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Sæternes

Byåsen IL

17:35

+0:00

2.

Gabriel Callanan

Wing OK

19:33

+1:58

DSQ

Nikolai Renolen

Wing OK

20:44

153

DSQ

Brage Asplem

Freidig

20:57

156

DNS

Jonas Vindal

Wing OK

Klasse: D11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sofie Denstad Eilertsen

Wing OK

17:42

Mari Uleberg

Wing OK

17:15

Inga Saur Thorin

Wing OK

20:39

Klasse: H11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Martin Næve

IL Leik

13:18


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

22 juni 2019, 21:59:40

Arrangør:

Malvik IL orientering

Antall deltagere:

165

Antall startet:

157