Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumar O-karusell, løp 3 8. mai 2019

Klasse: D Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Turid Kamstrup Hovind

Ullensaker OL

1:07:26

+0:00

Klasse: H Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Kjell Langmyren

Lillomarka OL

42:00

+0:00

2.

Carl Erik Wasberg

Oppsal

52:32

+10:32

3.

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

53:03

+11:03

4.

Robin Larsson Hovin

Ullensaker OL

54:14

+12:14

5.

Anders Horvei

Frogner IL

54:55

+12:55

6.

Bent Skatvedt

Ullensaker OL

56:05

+14:05

7.

Terje Bråten

Ullensaker OL

57:43

+15:43

8.

Christoffer Ånensen

Oppsal

57:46

+15:46

9.

Tor Strand

Eidsvoll OL

58:32

+16:32

10.

Are Eriksen

OSI

59:47

+17:47

11.

Knut Engen

Nes OL

59:50

+17:50

12.

Trond Erik Hovind

Ullensaker OL

1:02:34

+20:34

13.

Geir Elvhaug

Gjerdrum OL

1:03:42

+21:42

14.

Øystein Bieltvedt Skeie

Eidsvoll OL

1:03:59

+21:59

15.

Tommy Skårbø

Ullensaker OL

1:05:49

+23:49

16.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum

1:14:27

+32:27

DSQ

Sondre Olaussen

Oppsal

50:27

78 133 153 139 75 138 135 73 132 77 40 36

DSQ

Eskil Kolshus

Oppsal

1:04:00

79 78 133 153 73 132 77

DSQ

Simen Elvhaug

Gjerdrum OL

1:09:12

78 133 153 139 75 138 135 73 132 77 40 36

Klasse: D Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astrid Øversveen

OK Skøynar

46:21

+0:00

DSQ

Kari Ann Ånesen

Oppsal

58:20

31 74 73 107 50 46 138 135 132 40 36 127

DSQ

Mari Kalleson

Oppsal

1:09:58

31 107 79 132 77 40 36

Klasse: H Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Steinbekken

Odal o-lag

38:03

+0:00

2.

Geir Andersen

Eidsvoll OL

43:14

+5:11

3.

Christopher G. Høe

Ullensaker OL

44:40

+6:37

4.

Eivind Engh

Eidsvoll OL

50:14

+12:11

5.

Egil Huset

Kamp/Vestheim

50:22

+12:19

6.

Jacob Andersen Gjedebo

Oppsal

51:55

+13:52

7.

Kevin Rommetvedt

Eidsvoll OL

52:45

+14:42

8.

Robert Øksnes

Gjerdrum OL

55:24

+17:21

9.

Per Sørberg

Frogner IL

56:21

+18:18

10.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim

57:29

+19:26

11.

Frank Finstad

Ullensaker OL

1:01:32

+23:29

12.

Odd Sletten

Ullensaker OL

1:03:21

+25:18

13.

Odd Einar Larsen

Kamp/Vestheim

1:03:33

+25:30

14.

Dolf Okkerman

Privat

1:24:55

+46:52

DSQ

Even Engh

Eidsvoll OL

58:41

50 46 138 135 132 77 40 36

DSQ

Jan Sveen

Ullensaker OL

1:07:45

50

Klasse: D Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Sørberg

Frogner IL

28:11

+0:00

2.

Oline Slåstad

Ullensaker OL

30:05

+1:54

3.

Inger Finstad

Ullensaker OL

38:31

+10:20

4.

Ella Sofia Gudim Haug

Gjerdrum OL

40:52

+12:41

5.

Leah Larsson Wiik

Ullensaker OL

41:42

+13:31

6.

Eline Andersen

Gjerdrum OL

43:22

+15:11

7.

Tuva Nørve

Gjerdrum OL

44:24

+16:13

8.

Ragnhild Haugen

Ullensaker OL

52:42

+24:31

9.

Kristin Haugen Øgaard

Ullensaker OL

55:19

+27:08

10.

Eline Eggen Andreassen

Ullensaker OL

55:23

+27:12

11.

Kari Hovind

Ullensaker OL

56:05

+27:54

12.

Ingrid Grefsrud

Ullensaker OL

1:25:48

+57:37

13.

Pernille Holter Tronskar

Ullensaker OL

1:25:53

+57:42

Klasse: H Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Gundersen

Eidsvoll OL

25:43

+0:00

1.

Ivar Strømstad

Ullensaker OL

25:43

+0:00

3.

Odd Gundersen

Eidsvoll OL

29:35

+3:52

4.

Andreas Hansen

Privat

32:14

+6:31

5.

Erling Amdahl

Eidsvoll OL

36:01

+10:18

6.

Ivar Monsrud

Nes OL

40:57

+15:14

7.

Filip Nordseth

Ullensaker OL

45:27

+19:44

8.

Hans Larsen

Gjerdrum OL

45:28

+19:45

9.

Kjetil Haug

Gjerdrum OL

48:04

+22:21

10.

Alvin Andersen

Eidsvoll OL

51:04

+25:21

11.

Morten Rambeck Dahl

Kamp/Vestheim

52:34

+26:51

12.

Per Magnus Lynne

Raumar OL

59:37

+33:54

Klasse: D Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Slåstad

Ullensaker OL

29:40

+0:00

2.

Astrid Marie Bauck Jensen

Ullensaker OL

31:19

+1:39

3.

Emilie Hansen Lundberg

Ullensaker OL

32:49

+3:09

4.

Klara Slåsted

Ullensaker OL

34:15

+4:35

5.

Eirill Andersen Maribo

Eidsvoll OL

36:19

+6:39

6.

Guro Nørve

Gjerdrum OL

40:18

+10:38

7.

Solveig Evers

Ullensaker OL

40:20

+10:40

8.

Jane Aakre

Ullensaker OL

43:24

+13:44

9.

Kristin Sæbu

Ullensaker OL

46:34

+16:54

Klasse: H Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Bauck Jensen

Ullensaker OL

31:20

+0:00

2.

Odd Arne Lundberg

Ullensaker OL

32:28

+1:08

3.

Chrisander Hansen Lundberg

Ullensaker OL

33:00

+1:40

4.

Harald Weider

Ullensaker OL

33:35

+2:15

5.

Jakob Weider

Ullensaker OL

33:36

+2:16

6.

Hallvard Slettås

Gjerdrum OL

36:21

+5:01

7.

Bjørn Nørve

Gjerdrum OL

40:22

+9:02

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Trine Ruud Bråten

Ullensaker OL

Arrangør

Emma Skårbø

Ullensaker OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

8 mai 2019, 19:37:46

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

82

Antall startet:

82