Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim Open 12. mai 2019

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Linus Fossum Malmring

Freidig

26:24

Peter J With

Wing OK

26:36

Brage Reinås

Frol IL

18:26

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emilie Standal

Stjørdals-Blink Orientering

20:43

+0:00

2.

Agnes Wullum-Vestad

Wing OK

20:44

+0:01

3.

Maia Ruano Strand

Wing OK

21:40

+0:57

4.

Hedda Sæbø

Nidarøst OK

24:47

+4:04

5.

Maja Sæterhaug Knudsen

Freidig

30:54

+10:11

6.

Eline J. With

Wing OK

37:17

+16:34

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Una Kittilsen

Freidig

27:54

+0:00

2.

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

27:56

+0:02

3.

Hanna Lindqvist

Östersunds OK

34:35

+6:41

DSQ

Ane Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

1:03:05

122

DNS

Tora Kittilsen

Freidig

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Malene Kolstad

Freidig

39:53

+0:00

2.

Mathea Spets Storhov

Freidig

41:17

+1:24

3.

Ida Solli

Mo OK

46:27

+6:34

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Solveig Blindheim

NTNUI

37:48

+0:00

2.

Solveig Vassenden

Stjørdals-Blink Orientering

45:07

+7:19

3.

Eva Tesarova

Wing OK

50:48

+13:00

Klasse: D 17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Brødreskift

Freidig

24:58

+0:00

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Haugskott

OL Trollelg

34:09

+0:00

2.

Anna Karlqvist

IL BUL-Tromsø

49:59

+15:50

3.

Maj-Lisbet Rønning

Freidig

59:29

+25:20

DSQ

Margot Bolstad Lynum

Freidig

45:05

128

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Lerche Raadal

Halden SK

34:40

+0:00

2.

Tone Almås

IL Leik

36:55

+2:15

3.

Aud Ellen Brevik

Sturla, IF

39:18

+4:38

4.

Randi Jensen

Frol IL

46:38

+11:58

5.

Mai Iren Almås

IL Leik

49:25

+14:45

6.

Turid Arnesen

Byåsen IL

50:16

+15:36

7.

Gunhild Bredesen

Verdal OK

1:01:18

+26:38

8.

Irene Skiri

Bodø og Omegn IF Orientering

1:02:09

+27:29

DNS

Ann Karin Tjørhom

Ganddal IL

DNS

Mette Bjerve

Mo OK

DNS

Heidi Arnesen

Freidig

DNS

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

DNS

Torunn Spets Storhov

Freidig

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete Berge Owren

Freidig

47:03

+0:00

2.

Reidun Fallan Smaavik

Freidig

1:40:17

+53:14

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Freidig

1:08:56

+0:00

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simon Lindqvist

Östersunds OK

16:56

+0:00

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alf Petter Lynum

Freidig

36:48

+0:00

2.

Jakob J. With

Wing OK

38:41

+1:53

3.

Joar Bäckman

Frösö IF

38:50

+2:02

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

32:34

+0:00

2.

August Hopstad Nykvist

Wing OK

39:03

+6:29

3.

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

40:27

+7:53

DNS

August Maske

Freidig

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Schmid

OL Trollelg

47:33

+0:00

2.

Harald Kalager

Stavanger Orienteringsklubb

49:11

+1:38

3.

Mattis Myhre

Stjørdals-Blink Orientering

51:50

+4:17

4.

Martin Ohlsson

OK Storsjön

56:22

+8:49

5.

Marcus Amrén

Östersunds OK

58:28

+10:55

6.

Sindre Engzelius Gylver

NTNUI

1:00:58

+13:25

7.

Tommy Schmid

OL Trollelg

1:03:27

+15:54

8.

Mats Lindaas

Elverum OK

1:06:35

+19:02

9.

Magnus Johansson

Åre OK

1:07:14

+19:41

10.

Jérôme Soulard

Byåsen IL

1:12:41

+25:08

11.

Johannes Langaas

Nidarøst OK

1:24:43

+37:10

DNS

Mathias Benjaminsen

Lillomarka OL

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Ivarsson

Freidig

46:46

+0:00

2.

Magne Wiig Mathisen

Porsgrunn OL

51:25

+4:39

3.

Snorre Hansen

Byåsen IL

55:03

+8:17

4.

Asle Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

57:08

+10:22

5.

Gunnar Vatn

Frol IL

58:34

+11:48

6.

Håvard Kjesbu

Stjørdals-Blink Orientering

59:42

+12:56

7.

Arild H Clausen

Freidig

1:01:44

+14:58

8.

Hans Helmer Sæternes

Byåsen IL

1:07:34

+20:48

9.

Olle Malmring

Freidig

1:13:17

+26:31

10.

Kyrre Kraft

Stjørdals-Blink Orientering

1:32:08

+45:22

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Skjerve

Verdal OK

42:25

+0:00

2.

Ulf Lindqvist

Östersunds OK

42:30

+0:05

3.

Arne Okkenhaug

Verdal OK

43:39

+1:14

4.

Øystein Østermann

Heming Orientering

44:42

+2:17

5.

Christian Jomaas

Fossum IF

48:24

+5:59

6.

Harald Eide-Fredriksen

Heming Orientering

49:09

+6:44

7.

Trond Brevik

Fossum IF

50:29

+8:04

8.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

57:19

+14:54

9.

Björn Olofsson

OK Storsjön

58:33

+16:08

10.

Gunnar Eide

Bjugn IL

1:07:33

+25:08

11.

Martin Frischknecht

Alta OL

1:21:52

+39:27

DSQ

Roger Krohn

Fältjägarnas IF

1:01:37

128

DSQ

Torulf Bäckman

Frösö IF

1:12:44

135 38 136 137 122

DNS

Øystein Wiggen

Byåsen IL

DNS

Jens Even Storhov

Freidig

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Owren

Freidig

42:35

+0:00

2.

Lasse Natvig

Byåsen IL

42:46

+0:11

3.

Arnulf Villmo

Korgen IL

44:03

+1:28

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Lillealtern

Freidig

40:25

+0:00

2.

Nils Olav Vennevik

Freidig

49:03

+8:38

3.

Anders Waage

Freidig

55:21

+14:56

DSQ

Gunnar Østerbø

Freidig

48:26

32

DSQ

Rolf Karset

Steinkjer OK

58:43

32

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stig Arild Haugskott

OL Trollelg

1:03:06

+0:00

DSQ

Jardar Sandstad

Selbu OK

1:01:20

141

Klasse: Direkte A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henning B. Carlsen

OK Moss

31:14

+0:00

2.

Gro Sandstad Eidsmo

Freidig

34:22

+3:08

3.

Alex Pedersen

OL Trollelg

36:45

+5:31

4.

Bjørn-Willy Arntzen

Lierbygda OL

36:55

+5:41

5.

Mari Eidsmo

Freidig

38:00

+6:46

6.

Gøril Eide

Byåsen IL

39:15

+8:01

7.

Olav M. Indergaard

Frol IL

39:31

+8:17

8.

Brage Keiserås

Leik

41:41

+10:27

9.

Tore Angell-Petersen

Freidig

43:54

+12:40

10.

Bjørn Åge Reinås

Frol IL

46:52

+15:38

11.

Magnhild Forseth

Frol IL

49:00

+17:46

12.

Katharina Rogstad

Emblem

49:43

+18:29

13.

Bedrich Said

1:27:06

+55:52

DSQ

Mai Britt Bjørk

Sandefjord OK

22:37

38 136 121 122 127 128 50 60 70

DSQ

Janne Fossum Malmring

Freidig

1:23:51

38 121 122 127 128 50 60

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune M Holt

Freidig

44:29

+0:00

2.

Ingvild Geving Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

45:25

+0:56

3.

Ingeborg Gurine Kraft

Stjørdals-Blink Orientering

1:02:29

+18:00

Klasse: Direkte C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mia Reinås

Frol IL

17:58

+0:00

2.

Rigmor Standal

Stjørdals-Blink Orientering

19:57

+1:59

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Petter Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

23:43


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

12 mai 2019, 13:42:53

Arrangør:

Wing OK

Antall deltagere:

117

Antall startet:

107