Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ungdomsløp 7 9. september 2010

Klasse: N åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Maren Viken

Byåsen IL

19:39

Mari Eidsmo

Freidig, SPK

26:34

Dina Reitan

Freidig, SPK

13:44

Isak Andrade Sæternes

Byåsen IL

20:56

Iver Overgård Fremstad

Byåsen IL

14:03

Imre Overgård Fremstad

Byåsen IL

22:36

Loe, Mali Bredeveien

Freidig, SPK

20:01

Tale Tannvik Skei

Freidig, SPK

16:36

Hanne Wilberg Rofstad

Byåsen IL

12:02

Mikkel Holt

Freidig, SPK

17:03

Peder Smetbak Eriksen

Freidig, SPK

13:40

Ane Malene Kolstad

Freidig, SPK

26:37

Jo Even Kolstad

Freidig, SPK

14:27

Mathea Spets Storhov

Freidig, SPK

16:51

Matias Nissen

Freidig, SPK

15:27

Silje Nissen

Freidig, SPK

26:34

Vegard Sand

Stjørdals-Blink Orientering

19:42

Kenneth Kjelaas

Malvik IL

14:33

Frida Haugskott

Trollelg, OL

13:41

Ella Sandstad

Freidig, SPK

26:23

Sverre Johansen

Freidig, SPK

18:37

Magnus Drøyvold

Byåsen IL

17:07

An-Elise Kvam

Freidig, SPK

13:23

Eleanor Hellesnes Molden

Freidig, SPK

20:37

Even Lien

Selbu OK

16:13

Maren Løset Bruun

Freidig, SPK

19:47

Oskar Gåsø

Freidig, SPK

17:46

Sigrid Bergsmyr

Trollelg, OL

20:59

Heidi Krogh

Trollelg, OL

27:08

Fredrik Hugdal

Byåsen IL

16:18

Kristiane Mo

Wing OK Trondheim

15:40

Sarah Louise Brynhildson

Wing OK Trondheim

20:53

Sebastian Bjerkan

Wing OK Trondheim

19:05

Charlotte Sætherhaug

Trollelg, OL

17:48

Sondre Tveit

Trollelg, OL

15:12

Kristin Tveit

Trollelg, OL

31:06

Selma Gotås

Freidig, SPK

20:02

Tuva Sætrum Bjerkan

Byåsen IL

13:01

Ane Haanæs

Byåsen IL

16:02

Erlend Aune

Byåsen IL

20:40

Jørgen Aune

Byåsen IL

22:07

Iris Mæhlumsveen

Byåsen IL

13:05

Tora Kittilsen

Freidig, SPK

23:19

Una Kittilsen

Freidig, SPK

22:26

Mari Jin Sjøvold Sundal

Byåsen IL

22:24

Vemund Mølnvik

Freidig, SPK

23:26

Marie Longva

Byåsen IL

13:53

Oskar Storler

Trollelg, OL

30:12

Ane B. Valås

Byåsen IL

14:44

Jonas Grønli

Freidig, SPK

12:27

Helge Sæther

Byåsen IL

11:58

Julie Sandnes

Trollelg, OL

14:11

Solveig Sæternes

Byåsen IL

20:32

Håkon Holstad

Freidig, SPK

26:55

Henrik Holstad

Freidig, SPK

26:40

Ingrid Jensås

Trollelg, OL

23:50

Nina Støver Wollebæk

Freidig, SPK

17:22

Emma Støver Wollebæk

Freidig, SPK

17:34

DNS

Hanne Smevoll

Byåsen IL

DNS

Oda Kjølhamar

Freidig, SPK

DNS

Ingrid Sofie Melting Haugskott

Trollelg, OL

Klasse: D10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

15:39

Kristine G. Haug

Freidig, SPK

18:45

Klasse: H10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Einar Eide

Byåsen IL

22:26

Mats Eidsmo

Freidig, SPK

17:40

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

38:47

Martin Selmer

Freidig, SPK

23:17

Andreas Smetbak Eriksen

Freidig, SPK

28:35

Simen Spets Storhov

Freidig, SPK

21:40

Petter Lien

Byåsen IL

14:10

Kristian Fredrik Lynum

Freidig, SPK

21:29

Lars Sandstad

Freidig, SPK

20:58

Ole Andreas Brækken

Byåsen IL

11:33

Kristian Gåsø

Freidig, SPK

15:39

Jakob Næss

Byåsen IL

17:16

Even Solem Michelsen

Byåsen IL

28:34

Vegard Kittelsen

Freidig, SPK

23:40

Edvard Storler

Trollelg, OL

16:13

Klasse: D11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Kotsbakk

Byåsen IL

21:06

+0:00

2.

Elisabeth Solberg

Trollelg, OL

23:15

+2:09

3.

Eivor Hellesnes Molden

Freidig, SPK

25:20

+4:14

4.

Ingrid Sand

Stjørdals-Blink Orientering

29:20

+8:14

5.

Malin Opøien

Trollelg, OL

29:55

+8:49

6.

Inger Smevoll

Byåsen IL

32:58

+11:52

7.

Marit Kristine Moe

Stjørdals-Blink Orientering

35:59

+14:53

8.

Martine Klock Fleten

Wing OK Trondheim

49:03

+27:57

DNS

Pernille Opheim

Freidig, SPK

DNS

Astrid Øien

Trollelg, OL

Klasse: H11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Daniel Grønås

Byåsen IL

17:22

+0:00

2.

Ulrik Sellæg

Trollelg, OL

17:42

+0:20

3.

Armand Storler

Trollelg, OL

18:11

+0:49

4.

Eirik Sandnes

Trollelg, OL

19:19

+1:57

5.

Jostein Sundet

Byåsen IL

26:52

+9:30

6.

Andreas Helland Eriksen

Wing OK Trondheim

33:16

+15:54

7.

Sondre Mehammer Eidsmo

Wing OK Trondheim

37:12

+19:50

DSQ

Sigmund Nyhus

Freidig, SPK

16:39

83

Klasse: H13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marius B. Nakstad

Stjørdals-Blink Orientering

25:57

+0:00

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

22:12

+0:00

2.

Hilvi Emerense Hamar

Freidig, SPK

23:48

+1:36

3.

Ane Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

24:00

+1:48

4.

Line Sølberg

Leik, IL

24:19

+2:07

5.

Malin Sandstad

Freidig, SPK

27:59

+5:47

6.

Dina Evjen Røset

Byåsen IL

28:33

+6:21

7.

Andrine Viken

Byåsen IL

29:10

+6:58

8.

Kjerstine Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

30:11

+7:59

9.

Helga Stenvik

Byåsen IL

30:36

+8:24

10.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

30:40

+8:28

11.

Eldrid Bratsberg

Wing OK Trondheim

32:16

+10:04

12.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

33:27

+11:15

13.

Vera Melkild

Freidig, SPK

33:38

+11:26

14.

Ingunn Augdal Fløvig

Nidarøst, OK

34:51

+12:39

15.

Ane Lucie Sjøvold Sundal

Byåsen IL

35:50

+13:38

16.

Oda Q Fossum

Freidig, SPK

39:44

+17:32

17.

Hege Lien

Selbu OK

46:15

+24:03

18.

Jorunn Leithe

Selbu OK

46:18

+24:06

19.

Sigrid Vada Grønlie

Stjørdals-Blink Orientering

51:21

+29:09

20.

Emma Kristine Liabakk-Selli

Byåsen IL

55:13

+33:01

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Spets Storhov

Freidig, SPK

19:41

+0:00

2.

Håvard Eidsmo

Freidig, SPK

23:37

+3:56

3.

Are Helle Mårdalen

Freidig, SPK

26:04

+6:23

4.

Anders Haugskott

Trollelg, OL

28:37

+8:56

5.

Mathias Vindal

Wing OK Trondheim

29:21

+9:40

6.

Magnus Haug

Freidig, SPK

30:04

+10:23

7.

Brage Bergsmyr

Trollelg, OL

33:54

+14:13

8.

Simen Smetbak Eriksen

Freidig, SPK

34:19

+14:38

9.

Birk Gravdahl

Wing OK Trondheim

35:09

+15:28

10.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

35:20

+15:39

11.

Peder Knobel Halvorsen

Byåsen IL

38:04

+18:23

12.

Andreas Glomsrud

Stjørdals-Blink Orientering

49:27

+29:46

13.

Odin Løvås

Freidig, SPK

1:21:57

+1:02:16

Klasse: D13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Schei Haugen

Byåsen IL

35:10

+0:00

2.

Ronja Kjelaas

Malvik IL

49:14

+14:04

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Sæther

Freidig, SPK

24:19

+0:00

2.

Emma Arnesen

Byåsen IL

27:33

+3:14

3.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

28:24

+4:05

4.

Anna Solberg

Trollelg, OL

28:30

+4:11

5.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

29:33

+5:14

6.

Gina Mølnvik

Freidig, SPK

30:18

+5:59

7.

Sigrid Moen Pedersli

Trollelg, OL

30:24

+6:05

8.

Ingvild Ytterhus Utengen

Byåsen IL

32:37

+8:18

9.

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

32:42

+8:23

10.

Kristine Klock Fleten

Wing OK Trondheim

33:01

+8:42

11.

Kaja Bø Timestad

Freidig, SPK

34:25

+10:06

12.

Rebekka Sæterhaug

Trollelg, OL

49:51

+25:32

13.

Ane Svegård Bye

Byåsen IL

51:53

+27:34

14.

Ingrid Liabakk Eriksen

Byåsen IL

1:04:00

+39:41

15.

Ida Øien

Trollelg, OL

1:04:21

+40:02

16.

Ragnhild Vada Grønlie

Stjørdals-Blink Orientering

1:14:06

+49:47

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Jørum

Byåsen IL

24:15

+0:00

2.

Olav Andreas Remmen

Trollelg, OL

25:07

+0:52

3.

Brynjar Forseth

Trollelg, OL

26:58

+2:43

4.

Henrik Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

28:32

+4:17

5.

Rein Helle Mårdalen

Freidig, SPK

31:18

+7:03

6.

Mikkel Flått

Byåsen IL

31:43

+7:28

7.

Hallvard Seim Grøvlen

Nidarøst, OK

33:16

+9:01

8.

Fredrik Almås

Byåsen IL

34:12

+9:57

9.

Preben Antonsen

Byåsen IL

36:14

+11:59

10.

Rasmus Bjerkan

Byåsen IL

36:18

+12:03

11.

Jon Arvid Haug

Freidig, SPK

36:35

+12:20

12.

Nils Ola Kvam

Freidig, SPK

38:05

+13:50

13.

Asbjørn Midtbø

Wing OK Trondheim

38:42

+14:27

14.

Øystein Krogstie

Freidig, SPK

39:13

+14:58

15.

Jørgen N. Løvseth

Byåsen IL

41:50

+17:35

16.

Torbjørn Lunde

Malvik IL

43:04

+18:49

17.

Jan Edvard Nødland

Byåsen IL

43:17

+19:02

18.

Johannes Midtbø

Wing OK Trondheim

43:43

+19:28

19.

Johan Bakken Sørensen

Freidig, SPK

44:10

+19:55

20.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

46:15

+22:00

21.

Fredrik Meslo

Wing OK Trondheim

46:29

+22:14

22.

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

48:13

+23:58

23.

Thor William Skånøy

Byåsen IL

49:03

+24:48

24.

Martin Løvås

Nidarøst, OK

54:50

+30:35

DNS

John Gederaas Kanstad

Wing OK Trondheim

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Oline Kolstad

Freidig, SPK

41:02

+0:00

2.

Mette Evjen Røset

Byåsen IL

51:11

+10:09

3.

Jorunn Kvakland

Freidig, SPK

51:50

+10:48

4.

Sunniva Storrønning

Byåsen IL

53:52

+12:50

5.

Sigrid Solheim

Stjørdals-Blink Orientering

53:54

+12:52

6.

Karoline Wollan Benum

Byåsen IL

54:41

+13:39

7.

Andrea Vindal

Wing OK Trondheim

58:53

+17:51

8.

Sigrid Bratsberg

Wing OK Trondheim

1:07:19

+26:17

9.

Elisabeth Sveen

Stjørdals-Blink Orientering

1:10:27

+29:25

DSQ

Kjersti Midtbø

Wing OK Trondheim

1:10:54

63

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Einar Moen Pedersli

Trollelg, OL

30:23

+0:00

2.

Ove Bårdsgård

Trollelg, OL

32:46

+2:23

3.

Brage Sæther

Freidig, SPK

33:49

+3:26

4.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

35:11

+4:48

5.

Geir Inge Keiserås

Leik, IL

35:19

+4:56

6.

Andreas Sølberg

Leik, IL

36:29

+6:06

7.

Håkon Selmer

Freidig, SPK

36:36

+6:13

8.

Tormod H. Stenersen

Nidarøst, OK

36:37

+6:14

9.

Kristian Øien

Trollelg, OL

36:50

+6:27

10.

Terje Sørgård

Byåsen IL

37:45

+7:22

11.

Mattis Holt

Freidig, SPK

42:22

+11:59

12.

Ola Keiserås

Leik, IL

47:38

+17:15

13.

Robin Kjelaas

Malvik IL

50:27

+20:04

14.

Vemund Sundal

Byåsen IL

51:05

+20:42

15.

Vegard Hassel

Malvik IL

53:09

+22:46

16.

Vegard Sporstøl

Malvik IL

58:22

+27:59

17.

Arne Hofsmo

Selbu OK

59:44

+29:21

18.

Bendik Standal

Byåsen IL

1:11:50

+41:27

19.

Petter Almås

Byåsen IL

1:16:07

+45:44

DNS

Jonas Duffy

Malvik IL

DNS

Johannes Svendsen

Trollelg, OL

DNS

Joakim Stokke

Selbu OK

Klasse: D17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mali Gederaas Kanstad

Wing OK Trondheim

53:47

+0:00

2.

Marianne Løvås

Nidarøst, OK

54:16

+0:29

Klasse: H17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Truls Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

DNS

Sindre Johannessen

Wing OK Trondheim


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

27 september 2010, 16:49:35

Arrangør:

Byåsen IL Orientering

Antall deltagere:

209

Antall startet:

198