Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Morgenfrisk i Follo #2 18. mai 2019

Klasse: B-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bjerknes

Måren OK

37:35

+0:00

2.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

47:49

+10:14

3.

Tove Strand

Måren OK

49:08

+11:33

4.

Per Kaarby

Overtoppen IL

50:15

+12:40

5.

Sigrun Tytlandsvik

Ås IL

55:09

+17:34

6.

Kristin Strøm

Kolbotn og Skimt OL

58:57

+21:22

7.

Ingunn Schei

Ås-NMBU Orientering

1:05:16

+27:41

8.

Markus Hirsch

Bækkelagets SK

1:18:34

+40:59

9.

Erik Amdal

Privat

1:23:08

+45:33

10.

Elmiro Mendonça

COUFRJ

2:40:15

+2:02:40

Klasse: A-kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

28:35

+0:00

2.

Harald Lundhaug

OK Moss

40:02

+11:27

3.

Morten Karlsen

Måren OK

41:57

+13:22

4.

Roy Gjerding

OK Moss

42:02

+13:27

5.

Arne Kongsnes

Oppsal Orientering

52:41

+24:06

6.

Matthew Ng

Oslostudentenes IK

53:16

+24:41

7.

Kim Aleksander Hammer Iversen

Østmarka OK

58:35

+30:00

8.

Katrine Wærness

Privat

58:41

+30:06

9.

Vincent Eijsink

Ås-NMBU Orientering

1:00:15

+31:40

10.

Svein Kvalheim

Kolbotn og Skimt OL

1:00:23

+31:48

11.

Øystein Madsen

Haugerud IF

1:02:22

+33:47

12.

Joakim Vigemyr

Kolbotn og Skimt OL

1:03:43

+35:08

13.

Inger Lindløv

OK Moss

1:06:35

+38:00

14.

Knut Lindløv

OK Moss

1:07:48

+39:13

15.

Lena Henriksson

Tyrving IL

1:10:22

+41:47

16.

Grete Berntsen

Måren OK

1:13:29

+44:54

17.

Kolbjørn Megard

Kolbotn og Skimt OL

1:17:29

+48:54

18.

Vera Telje Sjølie

Kolbotn og Skimt OL

1:25:41

+57:06

DSQ

Arne Chr. Scheie

Østmarka OK

1:02:29

74 75 80 72 142 144

DSQ

John Jacobsen

1:02:55

72

Klasse: A-lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Haakon Ingvaldsen

Nittedal OL

45:10

+0:00

2.

Thor Mella

Oppsal Orientering

48:50

+3:40

3.

Inge Lindseth

Nydalens SK

50:01

+4:51

4.

Christian Grotnes

Tyrving IL

54:12

+9:02

5.

Vigdis Hobøl

Oppsal Orientering

54:25

+9:15

6.

Espen Wigaard

Oppsal Orientering

57:36

+12:26

7.

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

58:52

+13:42

8.

Erik Rytter Jakobsen

OK Moss

59:20

+14:10

9.

Ståle Heitmann

Fossum IF

1:01:33

+16:23

10.

Rune Teigland

Østmarka OK

1:02:40

+17:30

11.

Anders Færden

Kolbotn og Skimt OL

1:06:10

+21:00

12.

Knut Edvard Helland

Østmarka OK

1:06:21

+21:11

13.

Line Hagman

Bekkelaget

1:06:34

+21:24

14.

Marianne Njåstein

Tyrving IL

1:06:45

+21:35

15.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:06:53

+21:43

16.

Trond Sigvald Hetland

Kolbotn og Skimt OL

1:08:35

+23:25

17.

Peter Klaveness

Måren OK

1:08:56

+23:46

18.

Jon Lahlum

IL GeoForm

1:09:33

+24:23

19.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

1:09:38

+24:28

20.

Linda Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

1:10:47

+25:37

21.

Stein Mella

Oppsal Orientering

1:13:09

+27:59

22.

Marie Hammer Iversen

Østmarka OK

1:14:59

+29:49

23.

Randveig Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:15:31

+30:21

24.

Malin Eijsink

Nydalens SK

1:16:27

+31:17

25.

Geir Trøan

Kolbotn og Skimt OL

1:19:09

+33:59

26.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

1:21:57

+36:47

27.

Frode Vigemyr

Kolbotn og Skimt OL

1:26:27

+41:17

28.

Monica Feyling

Kolbotn og Skimt OL

1:32:53

+47:43

29.

Simon Feyling

Kolbotn og Skimt OL

1:34:08

+48:58

30.

Ingrid Urseth

Vingelen IL

1:43:54

+58:44

31.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

1:48:53

+1:03:43

32.

Ole Martin Nodenes

1:54:51

+1:09:41

DSQ

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

1:23:32

78 79 80 161 141 144


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 mai 2019, 13:20:58

Arrangør:

Kolbotn & Skimt OL

Antall deltagere:

63

Antall startet:

63