Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
O-sjuer 2019Dataeksport
Brikkesys.no

O-sjuer 2, Banmyra 15. mai 2019

Klasse: N1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Aksel Sandstad Skjeset

Frol IL

19:25

Ville Sandstad Skjeset

Frol IL

25:45

Erik Svendgård Hemming

Frol IL

36:51

Nora Hemming

Frol IL

16:59

Håkon Svendgård Hemming

Frol IL

20:30

Albert Jacobsen

Frol IL

31:24

Marita Øyen

Frol IL

Mathias Jacobsen

Frol IL

25:02

Leander Arnevik Johansen

Frol IL

30:54

Remi Engan Heggelund

Frol IL

20:28

Karoline Ertsås Skei

Frol IL

17:01

Sigurd Skoglund Leithe

Frol IL

25:53

Isak Øfsti

Frol IL

15:48

Olav Øfsti

Frol IL

15:50

Nicolai Nordvoll Lian

Frol IL

16:03

Trygve Munkeby

Frol IL

36:16

Jonas Matberg

Frol IL

28:33

Isak Kristiansen

Frol IL

29:38

Henrik Ingvaldsen Hogstad

Frol IL

22:52

Maja Kristiansen Hogstad

Frol IL

23:11

Tiril Gudding

Frol IL

37:08

Mali Gudding

Frol IL

34:36

Sander Matberg

Frol IL

22:18

Lene Jacobsen

Frol IL

22:35

Iver Andreas Alstad

Frol IL

18:27

Johannes Alstad

Frol IL

16:06

Ola Mathias Leirset

Frol IL

30:36

Erlend Trøyte

Frol IL

30:20

Victoria Valbjør

Frol IL

22:49

Live Johanne Hundal

Frol IL

29:11

Sanna Salater Iversen

Frol IL

29:10

Thomas Olsen

Frol IL

23:25

Liv Skjetne

Frol IL

33:46

Jenny Talseth

Frol IL

33:04

Fritjof Sandstad

Frol IL

34:00

Edvard Talseth

Frol IL

25:20

Amanda Talseth

Frol IL

25:08

Vilde Valbjør

Frol IL

25:35

Tuva Ness-Jensen

Frol IL

31:23

Peder Hov Lomsdal

Frol IL

18:37

Iver Hov Lomsdal

Frol IL

29:55

Aksel Matias Rønning

Frol IL

23:22

Daniel Alstad

Frol IL

23:15

Birgitte Øfsti

Frol IL

28:43

Mathilde Rønning

Frol IL

32:23

Rolf Alstad

Frol IL

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Alstad

Frol IL

12:59

+0:00

2.

Sondre Skoglund Leithe

Frol IL

17:41

+4:42

3.

Mia Reinås

Frol IL

18:57

+5:58

4.

Selma Skjulsvik

Frol IL

19:27

+6:28

5.

Solveig Skoglund Leite

Frol IL

20:41

+7:42

6.

Nicoline Munkeby

Frol IL

21:15

+8:16

7.

Noa Nicolai Rønning

Frol IL

21:20

+8:21

8.

Brage Reinås

Frol IL

24:32

+11:33

9.

Anne Margrethe Kvam

Frol IL

24:42

+11:43

10.

Johannes Alstad

Frol IL

26:14

+13:15

11.

Sander Salater Iversen

Frol IL

28:02

+15:03

12.

Dina Berg Skjei

Frol IL

32:32

+19:33

13.

Emil Heggdal Leirset

Frol IL

33:00

+20:01

88

14.

Henrik Alstad

Frol IL

33:04

+20:05

88

15.

Sivert Munkeby

Frol IL

33:09

+20:10

16.

Grethe Smestad

Frol IL

33:35

+20:36

17.

Viggo Hundal

Frol IL

34:34

+21:35

18.

Vebjørn Hundal

Frol IL

34:35

+21:36

19.

Hege Berg

Frol IL

35:03

+22:04

20.

Grete Salater

Frol IL

35:50

+22:51

21.

Inger Myren

Frol IL

35:54

+22:55

22.

Johannes Matberg

Frol IL

41:45

+28:46

23.

Kristian Matberg

Frol IL

41:46

+28:47

Klasse: C5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Silje Dybdahl

Frol IL

46:08

+0:00

2.

Håvard Dybdal

Frol IL

46:09

+0:01

3.

Tom Rune Iversen

Frol IL

47:45

+1:37

4.

Gunnar Alstad

Frol IL

47:54

+1:46

5.

Heidi Krogstad Stendahl

Frol IL

1:15:55

+29:47

Klasse: C2 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Gustavas Urbonas

Frol IL

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Venås

Frol IL

30:32

+0:00

91

2.

Bente Hovdal Sundsvik

Frol IL

31:02

+0:30

3.

Olav Martin Indgaard

Frol IL

32:30

+1:58

4.

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

34:05

+3:33

5.

Ivar Reinås

Frol IL

35:19

+4:47

6.

Harald Bakken

Frol IL

36:55

+6:23

7.

Randi Stavrum

Frol IL

37:12

+6:40

8.

Magnhild Forseth

Frol IL

39:34

+9:02

9.

Lena Lyngsaunet Alstad

Frol IL

39:41

+9:09

10.

Jostein Nordvoll

Frol IL

40:07

+9:35

11.

Ole A Hustad

Frol IL

44:07

+13:35

12.

Hans Moltzau

Frol IL

47:24

+16:52

13.

Atle Bakken

Frol IL

51:49

+21:17

14.

Markus Okkenhaug

Frol IL

51:51

+21:19

15.

Kirsten Toubro

Frol IL

52:00

+21:28

16.

Sverre Matberg

Frol IL

56:51

+26:19

17.

Fredrik Ukkelberg

Frol IL

57:48

+27:16

18.

Joar Munkeby

Frol IL

1:00:31

+29:59

19.

Lorents Hilmar Munkeby

Frol IL

1:00:32

+30:00

20.

Laila Munkeby

Frol IL

1:00:34

+30:02

21.

Eivind Ness-Jensen

Frol IL

1:01:27

+30:55

DSQ

Svenn Arne Skjulsvik

Frol IL

36:59

137

Klasse: B3 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Heidi Green Matberg

Frol IL

Runa Matberg

Frol IL

Klasse: A4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stian Sundsvik

Frol IL

34:00

+0:00

2.

Robert Ressem

Frol IL

37:49

+3:49

3.

Jo Severin Matberg

Frol IL

40:28

+6:28

4.

Arne Grevskott

Frol IL

42:09

+8:09

5.

Kine Sofie Sandstad Skjeset

Frol IL

43:57

+9:57

6.

Arne Marius Munkeby

Frol IL

45:35

+11:35

7.

Kjell Inge Munkeby

Frol IL

45:49

+11:49

8.

Sondre Lomsdal

Frol IL

45:53

+11:53

9.

ARILD Vassenden

Frol IL

46:59

+12:59

10.

Bjørn Åge Reinås

Frol IL

48:31

+14:31

11.

Ole Petter Stavrum

Frol IL

49:26

+15:26

12.

Ådne Krogstad Stendahl

Frol IL

51:15

+17:15

13.

Randi Johanne Skjerve

Frol IL

55:20

+21:20

14.

Magne Okkenhaug

Frol IL

55:49

+21:49

15.

Marte Skoglund

Frol IL

1:04:21

+30:21

Klasse: A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tobias Alstad

Frol IL

40:58

+0:00

2.

Vegard Ressem

Frol IL

48:04

+7:06

3.

Herman Leithe

Frol IL

54:43

+13:45

Klasse: Vert

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Hans Lund

Frol IL

Trygve Skavhaug

Frol IL

Gunnar Vatn

Frol IL

Randi Jensen

Frol IL

Paul Sirum

Frol IL

Torbjørn Sirum

Frol IL

Else Sirum

Frol IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

15 mai 2019, 21:05:43

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

124

Antall startet:

124